11 Ekim 2019 Cuma 15:10

GÜNDEM

Bmw Ekim’De %0 Faiz Ve 20.000 Tl’Ye Varan Takas Desteği Fırsatı Sunuyor

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, Ekim ayı boyunca %0 faizden 20.000 TL’ye varan takas desteğine kadar kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Ekim ayına özel olarak Yeni BMW 3 Serisi, BMW 5 Serisi, BMW 4 Serisi ve BMW 2 Serisi Active Tourer ile BMW X1, X2 ve X3 modellerinde otomobilseverlere cazip olanaklar sunuluyor. Ayrıca hayalindeki BMW’yi online olarak satın almak isteyen BMW tutkunları, “BMW’ni Bul” üzerinden istedikleri BMW modelini bularak rezerve edebiliyorlar.

Bmw Ekim’De %0 Faiz Ve 20.000 Tl’Ye Varan Takas Desteği Fırsatı Sunuyor
Bmw Ekim’De %0 Faiz Ve 20.000 Tl’Ye Varan Takas Desteği Fırsatı Sunuyor
Bmw Ekim’De %0 Faiz Ve 20.000 Tl’Ye Varan Takas Desteği Fırsatı Sunuyor
Bmw Ekim’De %0 Faiz Ve 20.000 Tl’Ye Varan Takas Desteği Fırsatı Sunuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

20.000 TL’lik Takas Desteği ve % 0 Faiz Fırsatı

Ekim ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında yarı otonom sürüş, gelişmiş sürüş ve park asistanı teknolojilerinin yanı sıra, 1.6 litrelik benzinli motor seçeneği ile de tercih edilebilen BMW X3’te 20.000 TL’ye varan takas desteği sunuluyor. Ayrıca elektrikli otomobillerin öncü modellerinden BMW i3 ve BMW i3s’in yanı sıra sportif tasarımı ile fark yaratan BMW 418i Coupé ve BMW 418i Gran Coupé’de 100.000 TL’ye %0 faiz fırsatı Ekim ayı boyunca geçerli olacak.

Yeni BMW 3 Serisi’nde %0,79 Faiz Fırsatı

BMW’nin en çok tercih edilen modeli Yeni BMW 3 Serisi 100.000 TL’ye %0,79 faiz oranı ve takas desteği avantajıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda BMW tutkunlarını bekliyor. Ayrıca geniş iç hacmi ve fonksiyonel kullanım özellikleri ile dikkat çeken Yeni BMW 216d Active Tourer da aynı avantajlarla tercih edilebiliyor.

BMW 5 Serisi ‘Special Edition’ Donanımı ve Avantajlı Koşullarla

BMW 5 Serisi, Special Edition adı verilen ve zengin donanım listesi ile dikkat çeken yepyeni bir versiyonunu Ekim ayı itibariyle satışa sunuyor. Live Cockpit Professional ve Apple CarPlay teknolojilerinin standart olarak yer aldığı ve zengin standart donanımı ile üst düzey konfor sunan BMW 5 Serisi Special Edition, 200.000 TL’ye %0,79 faiz oranı ve takas desteği avantajıyla tercih edilebiliyor.

Yeni BMW X1 ve BMW X2’de 1.5 litrelik Dizel Motor Seçeneği

BMW’nin kompakt SUV segmentindeki temsilcileri Yeni BMW X1 ve BMW X2’in, 1.5 litre hacmindeki dizel motora sahip seçeneği standart olarak sunduğu 7 ileri çift kavramalı otomatik şanzımanla birlikte satın alınabiliyor. Geçirdiği kapsamlı makyaj operasyonu ve geliştirilmiş yeni teknolojileri sayesinde segmentindeki iddiasını artıran Yeni BMW X1, 120.000 TL’ye %0,49 faiz oranıyla ve takas desteği avantajıyla tercih edilebiliyor. 1.5 litrelik yeni dizel motor seçeneği ile ekonomi ve performansı bir arada sunan BMW X2 sDrive16d ise 100.000 TL’ye %0,79 faiz oranı ve takas desteği avantajıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda BMW tutkunlarını bekliyor.

İlginizi Çekebilir

Ara Tatil, Yorgunluğu Önler Öğrenmeyi Kolaylaştırır

Ara tatil, yorgunluğu önler öğrenmeyi kolaylaştırır


Ara Tatili Verimli Geçirmek İçin 5 Öneri

Bu sene ilk ve orta dereceli okul öğrencilerinin ilk defa yapacağı ara tatil yaklaşıyor. Toplam 9 günlük tatil sürecinde öğrencilerin zorlu geçen sınav dönemlerinden sonra dinlenmeleri hedefleniyor. Tatil dönemlerini stressiz ve eğlenerek geçirmek, öğrencinin eğitim motivasyonunu artırmaya yardımcı oluyor. Ailelerin tutumu, öğrencinin başarısında büyük rol oynuyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Psikoloji Bölümü’nden Uz. Klinik Psikolog Gözdem Özdem, ara tatili verimli geçirmek için önemli önerilerde bulundu.


Erzurum Tanıtım Günleri Yarın Başlıyor

Erzurum Konfederasyonu (ERKON) tarafından düzenlenen Erzurum tanıtım günleri 14 - 17 Kasım tarihleri arasında İstanbul Maltepe etkinlik alanında yapılacak.


Tudors Dünya İyilik Günü’Ne Özel Tasarladığı Berelerin Karını Tohum Otizm Vakfı’Na Bağışlıyor

Tudors Dünya İyilik Günü’ne Özel


Diyabet Hastaları Hangi Besinleri Ne Kadar Tüketmeli 14 Kasım Dünya Diyabet Günü

Diyabet Hastaları Hangi Besinleri Ne Kadar Tüketmeli?


Etiketler: Yeni, tercih, takas, desteği, faiz

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.