4 Nisan 2019 Perşembe 11:01

GÜNDEM

Bmw Rider Academy 2019 Turları Kolombiya İle Başladı

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW Motorrad, her yıl düzenlediği BMW Rider Academy turlarına Kolombiya ile başladı.

Bmw Rider Academy 2019 Turları Kolombiya İle Başladı
Bmw Rider Academy 2019 Turları Kolombiya İle Başladı
Bmw Rider Academy 2019 Turları Kolombiya İle Başladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

BMW Rider Academy’nin motosiklet tutkunları arasında efsane haline gelen, yurtiçinde ve yurtdışında farklı bölgelere düzenlenen motosiklet turlarında, BMW standartlarında güvenlik önlemleri ile seyahat etmenin ve değişik coğrafyaları keşfetme fırsatı katılımcılara sunuluyor. Sürüş keyfinin ve seyahat etmenin verdiği özgürlük duygusunun birleştiği turlarda, isteğe bağlı olarak farklı BMW Motorrad modelleri de kiralanabiliyor.

Bu yıl 15-24 Mart tarihler arasında Kolombiya’ya düzenlenen gezi ile start alan BMW Rider Academy 2019 turları, 20-23 Nisan Kuzey Yunanistan, 1-5 Mayıs Buzluca, 11-18 Mayıs Japonya destinasyonları ile devam edecek. Yaz aylarından itibaren gerçekleştirilecek gezilerde ise daha çok Avrupa bölgesi ziyaret edilecek. 5-9 Haziran’da Kuzey İtalya, 14-16 Haziran’da Varna, 22-29 Haziran’da Route Des Grandes Alpes, 3-7 Temmuz Dolomitler, 14-21 Temmuz İskoçya Highlands, 2-10 Ağustos Norveç, 9-14 Eylül Slovenya/Avusturya ziyaret edilebilecek. Ekim Ayından itibaren ise rota Avrupa’dan dünyanın farklı bölgelerine dönecek. 9-18 Ekim tarihleri arasında Peru, 22-29 Ekim Tayvan ve 21-28 Aralık tarihlerinde ise Küba gezisi ile 2019 takvimi tamamlanmış olacak.

Katılımcıların BMW Motorrad ürün ailesinin en yeni modellerini kiralayarak deneyimleme fırsatı bulduğu, kontenjanla sınırlı bu eşsiz gezilere katılmak ve daha detaylı bilgi almak için ‘bmwrideracademy.bmw-motorrad.com.tr’ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’Dan İdeal Evliliğin Formülü Aşk Ve Mantık Bir Arada Olmalı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’dan ideal evliliğin formülü:


Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü Bildiriyor; “Prostat Kanseri Erkeklerde En Sık Görülen İkinci Kanser Türü”

Abdi İbrahim, 15 Eylül Dünya Prostat Günü dolayısıyla, prostat ve prostat hastalıkları özelinde bilinmesi gerekenlerle ilgili uyarılarda bulundu. Prostat kanserinin Türkiye’de erkeklerde en sık görülen ikinci kanser türü olduğunu belirten Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü, sık ve az idrara çıkma, gece uykudan uyanıp bir defadan fazla idrara çıkma, kesik kesik işeme, işemenin sona ermesini takiben damlama, idrar torbasının tam boşalamaması hissi ve idrar kalınlığının incelmesi gibi şikâyetleri olan kişilerin en kısa sürede hekim kontrolünden geçmesi gerektiğini bildiriyor.


Müsiad Kadın’Dan Diyarbakır Annelerine Destek

MÜSİAD Kadın, çocuklarının terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır İl Başkanlığı binası önünde oturma eylemi başlatan annelerle bir araya geldi


Şehir Hatları Kış Tarifesine Geçiyor, Seferler Artıyor

İBB Şehir Hatları, 16 Eylül 2019 Pazartesi Kış Tarifesine geçiyor. 8 buçuk ay sürecek kış tarifesinde 24 hatta günlük ortalama 682 sefer düzenlenecek. Şehir Hatları, Bostancı’dan Adalara 24 saat kesintisiz vapur seferleri başlatacak.


Zülfü Livaneli’Den Gaziantep’Teki İlk Konseri

ZÜLFÜ LİVANELİ’DEN GAZİANTEP’TEKİ İLK KONSERİ


Etiketler: arasında, farklı, ziyaret, Haziran, Ekim

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.