17 Ocak 2020 Cuma 11:30

GÜNDEM

Boehrınger Ingelheım, Sahraaltı Afrika Bölgesi Merkez Üssünü Kenya’Ya Taşıdı

Ocak 2020 – Dünyanın en büyük 20 ilaç şirketinden biri olan Boehringer Ingelheim, Sahraaltı Afrika Bölgesindeki çalışma modelini yeniledi. Yeni çalışma modeline göre; 2020 yılından itibaren Satış, Pazarlama, Pazara Erişim ve Medikal İlişkiler birimlerini, Kenya’da yeni kurulacak bir merkezde konumlandırma kararı aldı. Projenin “Dönüşüm Süreci Lideri” rolünü Boehringer Ingelheim Türkiye Genel Müdürü Evren Özlü yürütecek.

Boehrınger Ingelheım, Sahraaltı Afrika Bölgesi Merkez Üssünü Kenya’Ya Taşıdı
Boehrınger Ingelheım, Sahraaltı Afrika Bölgesi Merkez Üssünü Kenya’Ya Taşıdı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Özlü, 2016 yılından beri sürdürdüğü Türkiye Genel Müdürü görevinin yanında, yeni organizasyondan da sorumlu olarak dönüşüm sürecinin sürekliliğini sağlayacak. Sahraaltı Afrika Bölgesinin Kenya’daki yeni merkezde konumlanmasının 1 Temmuz 2020’ye kadar tamamlanması öngörülüyor.

“Nesiller boyu sürdürülebilir sağlığı hastalara ulaştırmayı hedefliyoruz”

Boehringer Ingelheim Türkiye Genel Müdürü Evren Özlü bölgedeki yeni yönetim stratejisiyle ilgili olarak; “Sahraaltı Afrika, sağlığa erişim anlamında önemi her geçen gün artan bir bölge. Bu nedenle META Bölgesi yönetimi; yerel sağlık ihtiyaçlarına yanıt vermek ve paydaşlarımıza daha yakın olmak için Medikal, Pazara Erişim gibi tüm rolleri Kenya merkezli Sahraaltı Afrika Bölgesi’ne taşıma kararı aldı” dedi.

Bu dönüşümün bölge için kritik öneme sahip olduğunun altını çizen Özlü, “Dönüşüm Süreci Lideri olarak atanmaktan büyük onur duyduğum bu proje ile, META Bölgesi olarak uzun vadeli sürdürülebilir sağlığa erişimi hedefliyoruz. Bu nedenle Kenya’daki bu değişimin odaklı ve sağlam bir dönüşüm süreci içinde gerçekleşmesi ve dönüşümün kesintisiz olması için gereken tüm altyapıyı sağlayacağız” dedi.

Boehringer Ingelheim Hakkında:

Araştırma odaklı ilaç şirketi Boehringer Ingelheim, insan ve hayvan sağlığını ve yaşam kalitesini geliştirme hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Bu hedefe giden yolda özellikle halen yeterli tedavi seçeneğinin bulunmadığı hastalıklara odaklanan şirket, hastaların yaşam süresini uzatacak yenilikçi tedaviler geliştirmeye yoğunlaşıyor. Boehringer Ingelheim, hayvan sağlığı alanında ise gelişmiş koruyucu tedavilerle öne çıkıyor.

Kurulduğu 1885 yılından günümüze aile şirketi kimliğini sürdüren Boehringer Ingelheim, insan ve hayvan sağlığı alanlarında ilaç sektöründeki ilk 20 şirket arasında yer alıyor. Boehringer Ingelheim, 50.000’i aşkın çalışanıyla insan sağlığı ilaçları, hayvan sağlığı ve biyofarmasötikler olmak üzere üç iş alanında inovasyonlara imza atarak değer yaratmaya devam ediyor. 2018 yılında yaklaşık 17,5 Milyar Euro net ciro elde eden Boehringer Ingelheim, 3,2 Milyar Euro ile net satışlarının yüzde 18,1’ine tekabül eden tutarı Ar-Ge harcamalarına ayırıyor.

Boehringer Ingelheim, bir aile şirketi olarak, planlarını gelecek nesilleri de düşünerek yapıyor ve uzun soluklu başarıya odaklanıyor. Şirket bu doğrultuda kendi kaynaklarıyla organik büyümeyi hedeflerken bir yandan da araştırma alanında iş birliklerine ve stratejik ortaklıklara açık bir yaklaşımı benimsiyor. Boehringer Ingelheim yaptığı her işte insanlığa ve çevreye karşı sorumluluk ilkesiyle hareket ediyor.

Boehringer Ingelheim hakkında daha detaylı bilgiye internet sitesinden (www.boehringer-ingelheim.com.tr) veya faaliyet raporundan (http://annualreport.boehringer-ingelheim.com) ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Canavar 20. Yılında Yeni Evinde!

Monster Notebook İstanbul’da Yeni Genel Merkezine Taşındı


Dijital Dünyada Müşteri Deneyimi Gastronometro’Da Konuşuldu

Konaklama sektöründe dünyanın en prestijli okullarından biri olan Lozan Otelcilik Okulu’nun (EHL) eğitmenleri, Metro Türkiye çalışanlarına müşteri deneyimini geliştirmek üzere konaklama sektörünün gelişen ve değişen sırlarını paylaştı.


Ironkey D300 Serisi Nato Standartlarında Şifreleme Kalitesine Sahip Olduğunu Kanıtladı!

Kingston Technology Company Inc’in Flash bellek iştiraki, bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Digital, Inc., IronKey D300 serisi harici belleklerinin NATO Sınırlı Seviye Sertifikası almaya hak kazandığını açıkladı. Bu gelişmeyle Kingston’ın IronKey D300, IronKey D300S ve IronKey D300SM bellekleri; detaylı bir incelemenin ardından NATO ülkelerindeki sivil ve askeri kuruluşların operasyonel durumlar için güvenle kullanabileceği ürünleri içeren NATO Bilgi Güvencesi Ürün Kataloğunda (NIAPC) yer aldı.


Machka İlkbahar Yaz 2020 Koleksiyonu İle Güneşi Karşılayan Sofistike Ve Güçlü Tasarımlar

Sezonun büyüsünü gün yüzüne taşıyan naif tasarımlar, Machka İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu’yla buluşuyor. Arzum Onan’ın Marka Yüzü olarak karşımıza çıktığı eşsiz bir ustalıkla hazırlanan koleksiyon, kusursuz detaylarıyla sizi güneşe doğru sıcak bir yolculuğa çıkarıyor.


Hastalığa Yol Açan Bakterilerden Lg Steam Özellikli Çamaşır Makinesiyle Korunun

LG Electronics Hakkında:


Etiketler: Boehringer, Ingelheim, olarak, sağlığı, hayvan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.