21 Kasım 2019 Perşembe 14:15

GÜNDEM

Boğaziçi Üniversitesi ‘Digital Analytics Summit’ Te Dijital Pazarlamanın Geleceği Tartışıldı

Bu yıl altıncısı düzenlenen Boğaziçi Üniversitesi Digital Analytics Summit, 21 Kasım 2019 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’da gerçekleşti. Sektörün yetkin isimleri ve öncü kuruluşlarını bir araya getiren en geniş zirve platformlarından bir olan Boğaziçi Üniversitesi ‘Digital Analytics Summit’de bu yıl; dijital pazarlamanın geleceği ve geçirdiği evrim, dijital analitik kavramı ve bu kavrama bakış açısı ile gelişen pazarlama dünyasında teknolojinin rolü masaya yatırıldı.

Boğaziçi Üniversitesi ‘Digital Analytics Summit’ Te Dijital Pazarlamanın Geleceği Tartışıldı
Boğaziçi Üniversitesi ‘Digital Analytics Summit’ Te Dijital Pazarlamanın Geleceği Tartışıldı
Boğaziçi Üniversitesi ‘Digital Analytics Summit’ Te Dijital Pazarlamanın Geleceği Tartışıldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2014 yılından itibaren Big Data ve başarıya ulaşmış örnekleri, mobil analitik, yapay zekâ, veri madenciliği ve dijital pazarlama dünyasının son trendlerinin ele alındığı Digital Analytics Summit 2019 Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’ konuşmasında “Altı yıldır sürdürebilir bir şekilde devam eden Digital Analytics Summit’i başarı ile büyüterek gerçekleştirdiklerini söyledi’ dedi.

İş Bankası’nın 4 yıldır aralıksız olarak desteklediği Boğaziçi Üniversitesi Digital Analytics Summit Konferansı’nda, İş Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürü Burak Sezercan konferansın açılış konuşmasını yaptı. “Pazarlamada Hızın Formülü: Çevik Çalışma ve Yapay Zeka” başlıklı konuşmasında pazarlamada başarının formülünün bireye ve hıza odaklanmak olduğunu vurguladı. Bunu yapabilmek için de yapay zeka teknolojilerine yatırım yapmanın yanı sıra organizasyon içerisinde çevik çalışma anlayışıyla iş yapmanın vazgeçilmez olduğunu söyledi.

Zirvede konuşmacı olan Oracle Ürün Pazarlama Kıdemli Direktörü ise “Pazarlama dünyası günden güne zorlaşıyor. Ürünlerin değerlerini tüketicinin deneyimleri belirliyor. Tüketicilerin 3/1’i kötü deneyimlerinde markaya fırsat vermeden yollarını ayırıyor. Müşteriyi tanımak ve bilmek farklı şeylerdir verilerimiz ürünlerimize değil müşterimize bağlı olmalıdır. Müşterinin alışkanlıkları ve yeni deneyimleri bizi yönlendirmelidir” konuşmasıyla pazarlama dünyasını ele aldı.

Yapay zekâ pazarlamasında dünyaca ünlü Global Guru Biyo-Pazarlama Uzmanı Prof. Dr. Luiz Moutinho, Türk Havayolları Online Satışlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Cengiz Değirmenci, Skyscanner Ticari Müdürü Zeynep Mutlu, eDreams ODIGEO Chief Air Supply & Advertising Officer Pablo Caspers, SAS Yapay Zekâ Pazarlama ve Karar Bilimleri Müdürü Adrian Carr, The Drum pazarlama konuşmacısı ve köşe yazarı Samuel Scott zirvede sektöre yön veren konuşmaları ile yer aldılar.

Online seyahat sektörünün farklı iş modellerinde müşteriye yaklaşımı, müşteri veri platformları, kişiselleştirilmiş bir müşteri deneyimine giden yol, dijital iktisat, deneyim ekonomisi ve mobil tüketiciyi memnun etmek gibi birçok konunun değerlendirildiği Digital Analytics Summit’e 500’ün üzerinde pazarlama profesyoneli katıldı.

İlginizi Çekebilir

İbb, Elazığ’Da 158 Personel 23 Araçla Çalışmalara Katılıyor

İBB, dün akşam saatlerinde Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle teyakkuza geçti. AFAD’da koordinasyon toplantısına katılan Başkan Ekrem İmamoğlu’nun talimatıyla Elazığ’a 158 personel ve 23 araçtan oluşan arama kurtarma ve yardım ekipleri gönderildi. Arama kurtarma ekibi şehirde çalışmalara başladı. Gece boyunca süren çalışmalarda 2 vatandaş yaralı olarak göçük altından çıkartıldı.


İbb Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’A Gidiyor

İBB ARAMA KURTARMA EKİPLERİ ELAZIĞ’A GİDİYOR


Bülten Dünyanın En Büyük Crème De La Mer Enstalasyonu İstanbul Havalimanı'nda!

Mükemmel La Mer Deneyimi:


Watsons’Tan Yeni Reklam Kampanyası İle 2020’Ye Yepyeni Bir Başlangıç!

Türkiye’nin en sevilen güzellik ve kişisel bakım markası Watsons yeni yıla yeni reklam kampanyası ile başladı!


İbb’Nin İlk Ekipleri Elazığ’A Ulaştı, Arama Kurtarma Çalışmalarına Başladı

İBB’NİN İLK EKİPLERİ ELAZIĞ’A ULAŞTI, ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADI


Etiketler: pazarlama, Digital, Analytics, Summit, Pazarlama

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.