20 Mayıs 2019 Pazartesi 10:35

GÜNDEM

Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı Türkiye Şampiyonu!

20 Mayıs 2019

Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı Türkiye Şampiyonu!
Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı Türkiye Şampiyonu!
Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı Türkiye Şampiyonu!
Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı Türkiye Şampiyonu!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Samsun'da gerçekleşen 16. Türkiye Koç Spor Fest’te, Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı BUAngels Jimnastik dalında BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu) öğrencilerine karşı yarışarak birinciliği elde etti.

Kurtuluş Savaşı’nın başlangıç tarihinin 100. yılı vesilesiyle Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen ve bu yıl 16.sının yapıldığı Türkiye Koç Spor Fest Üniversite Oyunları’nın final serisine 4 bini aşkın üniversiteli sporcu, antrenör ve spor insanı katıldı.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF), Samsun Valiliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, KYK ve Koç Holding iş birliğiyle düzenlenen Koç Spor Fest Üniversite Spor Oyunları’nın final müsabakaları jimnastik, atletizm, basketbol, voleybol, hentbol, yüzme, futbol ve dağ bisikleti branşlarında gerçekleşti.

Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı BUAngels, Uludağ Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi olmak üzere 9 üniversitenin katıldığı Türkiye Üniversiteler Jimnastik Şampiyonası’nın step-aerobik dalında birinci oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı BUAngels, 1996 yılında kuruldu. Çeşitli yarışmalara katılan ve Boğaziçi Üniversitesi’nin renkli takımlarından biri olan Boğaziçi Angels, her yıl Sports Fest’in açılışında da özel gösteriler düzenliyor.

Basın Bilgi:

İlginizi Çekebilir

Iab Tr Ve Boğaziçi Üniversitesi İş Birliğiyle Düzenlenen Vestel Unichallenge Tech Sona Erdi.

Mühendis Adayları UniChallenge Tech Sayesinde Dijital Reklamcılık Sektörünü tanıdı


Mondelez International Türkiye’De Pazarlama Birimine Yeni İsim

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği bölümünde tamamlayan Bahadır Demir, profesyonel iş yaşamına 2000 yılında Kraft Foods Türkiye’de Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak başladı. Kariyerine Nestle Türkiye’de devam eden Demir, iki sene boyunca Kahve Kategorisi Pazarlama Müdürlüğü yaptı. 2007 yılında ise Mey İçki Pazarlama Müdürü olarak görev aldı. 2010’da Diageo Türkiye’de Viski Kategorisi Pazarlama Müdürü olarak iş hayatına devam eden Bahadır Demir, ardından Diageo Amsterdam’a Viski Kategorisi Global Lideri olarak atandı.


Hem Smokin Hem Takım Elbise Yakası Çıkabilen Smokinlerle Tanışın!

Şıklık ve pratikliği buluşturan Altınyıldız Classics smokinler çekim alanını genişletti. Yakası çıkabilen smokinler artık takım elbise olarak da kullanılabilecek. Tek parçayla iki farklı tarz sunan bu özel tasarımlarla hem davetlerde hem de ofiste daima stil sahibi görünmek mümkün.


Divanev'in Hedefi 2020’De Sektörün İlk 5 Markası Arasına Girmek

Yataş Grup yeni markası Divanev’in tanıtımını ve markanın hedeflerini düzenlediği bir basın toplantısıyla duyurdu. Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, Divanev’in Türkiye’nin farklı illerinde birçok yatırımcıya alternatif olacağını belirtirken, Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız ise ilk mağazası İstanbul Dudullu’da açılan Divanev’in mağaza sayısını yıl sonuna kadar 20’ye ulaştırmayı planladıklarının altını çizdi.


Bültençokuluslu Metito, Türk Kimya Şirketi Info Grubu’Nun Çoğunluk Hissesini Satın Alarak Türkiye Pazarına Girdi

Dünyada 60 yıldan fazla süredir temiz ve güvenli su erişimini sağlayan global akıllı su yönetimi çözümleri sağlayıcısı Metito, Türk kimya şirketi Info'nun çoğunluk hissesini alarak büyümekte olan Türk su sektörüne katkıda bulunuyor.


Etiketler: Üniversitesi, Spor, Boğaziçi, Türkiye, Fest

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.