20 Mayıs 2019 Pazartesi 10:35

GÜNDEM

Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı Türkiye Şampiyonu!

20 Mayıs 2019

Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı Türkiye Şampiyonu!
Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı Türkiye Şampiyonu!
Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı Türkiye Şampiyonu!
Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı Türkiye Şampiyonu!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Samsun'da gerçekleşen 16. Türkiye Koç Spor Fest’te, Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı BUAngels Jimnastik dalında BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu) öğrencilerine karşı yarışarak birinciliği elde etti.

Kurtuluş Savaşı’nın başlangıç tarihinin 100. yılı vesilesiyle Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen ve bu yıl 16.sının yapıldığı Türkiye Koç Spor Fest Üniversite Oyunları’nın final serisine 4 bini aşkın üniversiteli sporcu, antrenör ve spor insanı katıldı.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF), Samsun Valiliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, KYK ve Koç Holding iş birliğiyle düzenlenen Koç Spor Fest Üniversite Spor Oyunları’nın final müsabakaları jimnastik, atletizm, basketbol, voleybol, hentbol, yüzme, futbol ve dağ bisikleti branşlarında gerçekleşti.

Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı BUAngels, Uludağ Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi olmak üzere 9 üniversitenin katıldığı Türkiye Üniversiteler Jimnastik Şampiyonası’nın step-aerobik dalında birinci oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı BUAngels, 1996 yılında kuruldu. Çeşitli yarışmalara katılan ve Boğaziçi Üniversitesi’nin renkli takımlarından biri olan Boğaziçi Angels, her yıl Sports Fest’in açılışında da özel gösteriler düzenliyor.

Basın Bilgi:

İlginizi Çekebilir

Ptt’Den ‘Türkiye Cumhuriyeti Ve Moğolistan Arasında Diplomatik İlişkilerin 50. Yıldönümü’ Konulu Anma Pulu Ve İlk Gün Zarfı

PTT AŞ tarafından 2019 yılında Türkiye ile Moğolistan arasında diplomatik ilişkilerin 50. yıldönümünün kutlanması anısına ‘TÜRKİYE CUMHURİYETİ VE MOĞOLİSTAN ARASINDA DİPLOMATİK İLİŞKİLERİN 50. YILDÖNÜMÜ’ konulu anma pulu ve ilk gün zarfı 24 Haziran 2019 tarihinde tedavüle sunuldu.


Twitter'da Kadınlar Dünya Kupası'nı Nasıl Takip Edersiniz

FIFA Kadınlar Dünya Kupası, dünyanın en yetenekli kadın futbolcularını, global seyircisiyle ekranda buluşturuyor.


“Uluslararası Deniz Hukuku Yaz Akademisi” Başlıyor

“Deniz Hukuku Kapsamlı Bir Şekilde Kadir Has Üniversitesi’nde Ele Alınacak”


Şişecam’In Mersin’Deki Yeni Yatırımıyla Türkiye’Deki Cam Ambalaj Üretim Kapasitesi 1,3 Milyon Tona Ulaştı

ŞİŞECAM TOPLULUĞU TÜRKİYE’DEKİ YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR


Lumada Video Insights İle Şehir Hayatı Daha Güvenli Ve Konforlu!

Hitachi Vantara’nın video analitik çözümü Lumada Video Insights, kamera teknolojileri ve veri bilimini bir araya getirerek uzun vadede şehir planlamasına ve şehirlerin güvenliğini sağlamaya yardımcı olurken, günlük konularda da vatandaşlara kolaylık sağlıyor. Trafik yoğunluğu, park alanları kullanımı gibi konularda ihtiyacın belirlenmesinde yöneticilere bilgi sağlayabilen Lumada, binlerce insanın yapabileceği işi tek başına yapıyor.


Etiketler: Üniversitesi, Spor, Boğaziçi, Türkiye, Fest

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.