16 Ekim 2019 Çarşamba 10:28

GÜNDEM

Boğaziçi Ventures, Avrasya Blockchain Zirvesi’Ne Destek

Boğaziçi Ventures, Avrasya Blockchain Zirvesi’nin Ev Sahibi Komitesi destekçisi oldu

Boğaziçi Ventures, Avrasya Blockchain Zirvesi’Ne Destek
Boğaziçi Ventures, Avrasya Blockchain Zirvesi’Ne Destek
Boğaziçi Ventures, Avrasya Blockchain Zirvesi’Ne Destek
Boğaziçi Ventures, Avrasya Blockchain Zirvesi’Ne Destek
Boğaziçi Ventures, Avrasya Blockchain Zirvesi’Ne Destek
Boğaziçi Ventures, Avrasya Blockchain Zirvesi’Ne Destek
Boğaziçi Ventures, Avrasya Blockchain Zirvesi’Ne Destek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Boğaziçi Ventures, 18-19 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek Avrasya Blockchain Zirvesi’nin Ev Sahibi Komitesi sponsoru olarak zirveye destek veriyor.

Avrasya Blockchain Zirvesi’nde ayrıca Boğaziçi Ventures Yönetim Kurulu Başkanı Barış Özistek ve Boğaziçi Ventures girişimlerinden MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş konuşmacı olarak yer alacak.

Başarılı şirket satışları gerçekleştiren girişimciler tarafından teknoloji girişimlerini desteklemek, yerli ve milli teknoloji şirketlerine yatırımlar yapmak üzere kurulan Boğaziçi Ventures, teknoloji ve finans dünyasının bir araya geleceği, bölgenin en büyük buluşması Avrasya Blockchain Zirvesi’nin Ev Sahibi Komitesi’nde yer aldı.

İstanbul Wyndham Levent Hotel’de 18-19 Ekim 2019 tarihlerinde düzenlenecek zirveye, blockchain teknolojisi ve finans alanında dünyanın önde gelen sektör profesyonelleri, uluslararası konuşmacılar, yatırımcılar ve girişimciler katılacak.

Boğaziçi Ventures Yönetim Kurulu Başkanı Barış Özistek, zirvede gerçekleştireceği konuşmasında özellikle Türkiye ve MENA bölgesinde blockchain ve kripto para alanındaki gelişmeleri, trendleri ve yatırım fırsatlarını aktaracak.

MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş ise Avrasya Blockchain Zirvesi’nde “Yeni Jenerasyon Ödeme Sistemleri ve Blockchain Teknolojisi” başlıklı bir konuşma yapacak. Şenkardeş konuşmasında blockchain teknolojisinin bu alandaki dönüşümde yarattığı etkilerle birlikte MenaPay’in MENA bölgesindeki başarılı ve dikkat çeken uygulamalarını katılımcılarla paylaşacak.

Zirvede, blockchainin potansiyeli ve geleceği, Doğu ve Batı blockchain uygulamalarındaki başarılı örnekler, blockchain güvenliği, gizliliği ve ölçeklenebilirliği gibi konular gündeme gelecek.

Boğaziçi Ventures Hakkında:

Boğaziçi Ventures, teknoloji girişimcileri tarafından kurulmuş bir girişim sermayesi yatırım fonudur. Birçok başarılı teknoloji şirketinde yatırımları olan BV Global fonu sonrasında kurulmuş olan BV Growth fonu ile de Türkiye’de yerleşik olup uluslararası pazarlara odaklanan büyüme aşamasındaki teknoloji şirketlerine yatırım yapmaktadır. 100’ün üzerinde teknoloji yatırımı sürecine dahil olmuş Boğaziçi Ventures ortakları, yatırım yapılan şirketlerde aktif rol alarak deneyimlerini paylaşmakta, yetenekli girişimciler için koçluk yapmaktadırlar. Boğaziçi Ventures, aynı zamanda nitelikli yatırımcılar için dijital varlık saklama ve yönetim hizmetleri de sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Özel Sektörde 2020 Yılı Ücret Artışı Beklentisi Yüzde 16

Lider insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firması Mercer, iş dünyasındaki ücret ile yan haklarda genel eğilim ve uygulamaları ortaya koyan ‘2020 Ücret ve Yan Haklar Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Yıl sonu enflasyon tahminlerinin artmasıyla beraber güncellenen araştırmaya göre, özel sektörün 2020 için öngördüğü ortalama yüzde 16 olarak belirlendi.


Sevgililer Günü'ne Özel Hafızalardan Silinmeyecek Makyajın İpuçları

SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK MAKYAJIN İPUÇLARI


Türkiye’De Gıda İsrafının 300 Milyarı Geçtiği Tahmin Ediliyor!..

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’da düzenlenen 'Hotel-Restoran-Cafe (HO-RE-CA) sektörünün en büyük buluşması 31.Hotel Equipment ve 27. Food Product fuarlarında, turizm ve gıda sektörünün en önemli sorunlarından biri olan “Gıda İsrafı”na dikkat çekildi.


Ptt Esnaf Kart İle Ticarette Yeni Dönem

PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten:


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Etiketler: Boğaziçi, Ventures, teknoloji, Blockchain, blockchain

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.