9 Ekim 2019 Çarşamba 11:40

GÜNDEM

Bollywood Temalı Alışveriş Keyfi! Geleneksel Hale Gelen Best Gıft Fest Toçev Yararına Çırağan’Da

Bollywood temalı alışveriş keyfi!

Bollywood Temalı Alışveriş Keyfi!  Geleneksel Hale Gelen Best Gıft Fest  Toçev Yararına Çırağan’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

GELENEKSEL HALE GELEN BEST GIFT FEST TOÇEV YARARINA ÇIRAĞAN’DA

Aslı Özdemir ve Nilüfer Batur ev sahipliğindeki “Best Gift Fest Alışveriş Balosu” 14 Ekim Pazartesi günü birbirinden güzel markalarla ve sürprizlerle Çırağan Palace Kempinski’de ziyaretçilerini ağırlayacak. Oblavion ana sponsorluğunda ve Adnan Bostan Furniture katkılarıyla düzenlenecek olan alışveriş balosu TOÇEV yararına gerçekleştirilecek.

Misafirlerini Bollywood konseptiyle ağırlayacak olan Best Gift Fest, sunacağı renkli şovlarla da alışveriş keyfine eğlence katacak. Best Gift Fest Alışveriş Balosu’nda Ebru Akel, Aslıhan Doğan, Emel Yıldırım, Ivana Sert, Esra Ömeroğlu, Narin Akçelik, Arzu Ermiş ve Gülay Kuriş gibi ünlü isimler stant açacak.

Yerli ve yabancı yüzlerce markaya ev sahipliği yapacak olan ve geleneksel hale gelen alışveriş balosunda Kürşat Başar da TOÇEV yararına yeni kitabını imzalayacak.

Katılımın ücretsiz olacağı Çırağan Palace Kempinski Balo Salonu’nda gerçekleşecek olan etkinlikte baloya özel indirimler katılımcıları karşılayacak. Ünlü makyaj sanatçısı Uğur Arslan ise festivale kozmetik markası ile katılırken, aynı zamanda kozmetiğin marka elçisi Özge Ulusoy ile de makyaj trendleri hakkında bir söyleşi gerçekleştirecek. Bunun yanı sıra Astrolog Zeynep Turan da yapacağı söyleşiyle etkinliği renklendirecek.

İç Mimar Semi Mahdum’dan TOÇEV’e özel tasarım

Bu yıl Best Gift Fest’te oldukça çarpıcı bir dokunuş da yer alacak. İç Mimar Semi Mahdum imzalı “Not Cream” aydınlatma tasarımı, yine TOÇEV yararına satışa sunulacak. Abajur formundaki Not Cream’e hayat veren Mahdum temayı açıklarken ilk olarak, “Bugüne kadar kurduğunuz en büyük hayal basit bir kremalı dondurma olsaydı ne yapardınız?” sorusunu soruyor ve devam ediyor: “Adaletli bir dünya ve ileri bir medeniyet olmanın temeli çocukların eşit şartlarda büyümeleri ve eşit şartlarda eğitim alması gerektiğine dayanıyor. Çocukken kurabildiğiniz en önemli hayal sembolik bir dondurmayken geleceğe dair parlak buluşlara imza atmanız pek olası değildir. Dünyanın her bölgesinde bir çocuk dondurma beğenmeme lüksüne sahipken aynı bölgede bir diğer çocuk o dondurmaya ulaşamıyor ve bu diğer tüm ihtiyaçlar için geçerli bir durum ne yazık ki... ‘Not Cream’ aydınlatma tasarımı tam olarak bu noktayı vurgulayarak altın bir dondurmanın yere düştüğü anı soyutlayarak bu konu da bizleri düşündürmeye teşvik ediyor.”

İlginizi Çekebilir

Ey Türkiye Geleceğin Vergi Profesyonellerini Seçti

Uluslararası denetim ve danışmanlık şirketi EY Türkiye’nin (Ernst & Young) vergi alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve başvuru koşullarına uyan öğrenci ve yeni mezunlar arasında düzenlediği Vergi Maratonu Yarışması’nın sonuçları sektörün önde gelen isimlerinin bir araya geldiği gala gecesinde açıklandı. Yarışmanın birincisi 7 bin TL’lik para ödülünün yanı sıra Amsterdam’da düzenlenecek “Yılın Genç Vergi Profesyoneli" yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek.


Biznet Biznet’Ten, Kritik Altyapıların Siber Güvenliği

Biznet Bilişim’in, IoT siber güvenlik hizmetleri ekip lideri Fatih Kayran, Abu Dabi’de düzenlenen uluslararası HITB CyberWeek etkinliğine konuşmacı olarak katıldı.


Beş Asırdır Rahmetle Anılıyor

Üsküdar'ın manevi mimarı olan ve İstanbul’da Eyüp Sultan Hazretlerinden sonra türbesi en çok ziyaret edilen Hak dostlarından Aziz Mahmûd Hüdâyi Hazretleri (1541-1628), vefatının 391. sene-i devriyesinde rahmetle, hayırla ve dualarla yâd edildi. Aziz Mahmûd Hüdâyi Vakfı Kültür Ünitesi tarafından 19 Ekim 2019 Cumartesi günü Üsküdar Hüdayi Camiinde gerçekleştirilen anma programında hatimler okundu, Hüdayi hazretlerinin divanından eserler seslendirildi.


Hayat Doğada Doğa Aura'da

HAYAT DOĞADA, DOĞA AURA’DA


Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın

Sosyal maskeler ve fiziksel maskeler; yıllara yayılan yaşanmışlıklar içerisinde hayatımıza yerleşmiş, güzelliğimizin önünde set gibi duran ritüellerimiz…


Etiketler: TOÇEV, Best, Gift, Fest, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.