9 Ekim 2019 Çarşamba 11:40

GÜNDEM

Bollywood Temalı Alışveriş Keyfi! Geleneksel Hale Gelen Best Gıft Fest Toçev Yararına Çırağan’Da

Bollywood temalı alışveriş keyfi!

Bollywood Temalı Alışveriş Keyfi!  Geleneksel Hale Gelen Best Gıft Fest  Toçev Yararına Çırağan’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

GELENEKSEL HALE GELEN BEST GIFT FEST TOÇEV YARARINA ÇIRAĞAN’DA

Aslı Özdemir ve Nilüfer Batur ev sahipliğindeki “Best Gift Fest Alışveriş Balosu” 14 Ekim Pazartesi günü birbirinden güzel markalarla ve sürprizlerle Çırağan Palace Kempinski’de ziyaretçilerini ağırlayacak. Oblavion ana sponsorluğunda ve Adnan Bostan Furniture katkılarıyla düzenlenecek olan alışveriş balosu TOÇEV yararına gerçekleştirilecek.

Misafirlerini Bollywood konseptiyle ağırlayacak olan Best Gift Fest, sunacağı renkli şovlarla da alışveriş keyfine eğlence katacak. Best Gift Fest Alışveriş Balosu’nda Ebru Akel, Aslıhan Doğan, Emel Yıldırım, Ivana Sert, Esra Ömeroğlu, Narin Akçelik, Arzu Ermiş ve Gülay Kuriş gibi ünlü isimler stant açacak.

Yerli ve yabancı yüzlerce markaya ev sahipliği yapacak olan ve geleneksel hale gelen alışveriş balosunda Kürşat Başar da TOÇEV yararına yeni kitabını imzalayacak.

Katılımın ücretsiz olacağı Çırağan Palace Kempinski Balo Salonu’nda gerçekleşecek olan etkinlikte baloya özel indirimler katılımcıları karşılayacak. Ünlü makyaj sanatçısı Uğur Arslan ise festivale kozmetik markası ile katılırken, aynı zamanda kozmetiğin marka elçisi Özge Ulusoy ile de makyaj trendleri hakkında bir söyleşi gerçekleştirecek. Bunun yanı sıra Astrolog Zeynep Turan da yapacağı söyleşiyle etkinliği renklendirecek.

İç Mimar Semi Mahdum’dan TOÇEV’e özel tasarım

Bu yıl Best Gift Fest’te oldukça çarpıcı bir dokunuş da yer alacak. İç Mimar Semi Mahdum imzalı “Not Cream” aydınlatma tasarımı, yine TOÇEV yararına satışa sunulacak. Abajur formundaki Not Cream’e hayat veren Mahdum temayı açıklarken ilk olarak, “Bugüne kadar kurduğunuz en büyük hayal basit bir kremalı dondurma olsaydı ne yapardınız?” sorusunu soruyor ve devam ediyor: “Adaletli bir dünya ve ileri bir medeniyet olmanın temeli çocukların eşit şartlarda büyümeleri ve eşit şartlarda eğitim alması gerektiğine dayanıyor. Çocukken kurabildiğiniz en önemli hayal sembolik bir dondurmayken geleceğe dair parlak buluşlara imza atmanız pek olası değildir. Dünyanın her bölgesinde bir çocuk dondurma beğenmeme lüksüne sahipken aynı bölgede bir diğer çocuk o dondurmaya ulaşamıyor ve bu diğer tüm ihtiyaçlar için geçerli bir durum ne yazık ki... ‘Not Cream’ aydınlatma tasarımı tam olarak bu noktayı vurgulayarak altın bir dondurmanın yere düştüğü anı soyutlayarak bu konu da bizleri düşündürmeye teşvik ediyor.”

İlginizi Çekebilir

Ap Türkiye Daimi Raportörü Amor'dan İmamoğlu'na Tebrik Ziyareti

AP TÜRKİYE DAİMİ RAPORTÖRÜ AMOR'DAN İMAMOĞLU'NA TEBRİK ZİYARETİ


Çocukça Eğlence Kanyon'da!

ÇOCUKÇA EĞLENCE KANYON’DA!


Btcturk’Te Üst Düzey Atama

Türkiye’nin ilk, dünyanın ise dördüncü kriptopara alım satım platformu BtcTurk, yenilik parolasıyla başladığı 2020 yılına alanında uzman isimleri bünyesine katarak büyümeye devam ediyor. BtcTurk Operasyon Direktörlüğü görevine Murat Tacer, Tezgahüstü ve Kurumsal İşlemler Müdürlüğü görevine ise Ozan Yeniçeri getirildi.


Ariş’Ten Fark Yaratan Seçimler

Ariş Pırlanta, “sen herkesten farklısın” demenin en güzel yollarından birini sunuyor. Siyah pırlantalı tektaşları rose altın ışıltısıyla birleştiren Ariş, klasik seçimlerin dışına çıkmak isteyenler için asil ve göz alıcı alternatifler hazırladı.


Tatlı Krizlerine Son Vermenin 8 Etkili Yolu!

Tatlı yerken adeta kontrolümü kaybediyorum, yedikçe daha fazla yemek istiyorum… Aç olmasam bile tatlı yeme isteği zihnimi sürekli meşgul ediyor… Yemekten sonra tatlı yemezsem doyduğumu hissetmiyorum… Açlığımı dindiren, ruhumu dinlendiren tek şey; tatlılar… Bir daha tatlıların cazibesine kapılmayacağımı söylüyor, ancak kısa bir süre sonra kendimi koca bir porsiyon tatlı yerken buluyorum… Her seferinde tatlı yedikten sonra pişman oluyorum ama nafile…


Etiketler: TOÇEV, Best, Gift, Fest, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.