11 Aralık 2018 Salı 13:18

GÜNDEM

Bom E Team Finalistleri Sanaldan Gerçeğe İlk Adımlarını Attı

Borusan Otomotiv Motorsport’un düzenlediği BOM E-Team 2018 GT Kupası finalistleri, Körfez Yarış Pisti’nde BOM Akademi Performans Sürüş Eğitimi alarak gerçek yarış pistlerine ilk adımlarını attılar.

Bom E Team Finalistleri Sanaldan Gerçeğe İlk Adımlarını Attı
Bom E Team Finalistleri Sanaldan Gerçeğe İlk Adımlarını Attı
Bom E Team Finalistleri Sanaldan Gerçeğe İlk Adımlarını Attı
Bom E Team Finalistleri Sanaldan Gerçeğe İlk Adımlarını Attı
Bom E Team Finalistleri Sanaldan Gerçeğe İlk Adımlarını Attı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Borusan Otomotiv Motorsport (BOM) E-Team GT Kupası finalistleri, ‘Sanaldan gerçeğe giden yol’ sloganı kapsamında, geçtiğimiz hafta sonu İzmit Körfez Yarış Pisti’nde gerçekleştirilen BOM Akademi Performans Sürüş Eğitimlerini tamamlayarak gerçek yarış pistine ilk adımlarını attılar.

23 Aralık tarihinde İstanbul Park sanal pistinde koşulacak olan final yarışı öncesinde, birbirleri ile ilk kez yüz yüze tanışma imkânı da bulan finalistler, aldıkları teorik eğitimin ardından deneyimli eğitmenler eşliğinde Slalom, Ani Şerit Değiştirme ve Driftcar istasyonlarına çıktılar. Sanal yarışlarda kendini ispat etmiş olan finalistler, gerçek pistte de gösterdikleri başarılı performans ile dikkat çekti. Finalistler, günün ikinci yarısında BMW otomobillerle pist sürüşü yapmaya hak kazandı.

Keyifli günün en önemli kısmı ise finalistler arasından BOM Akademi Motor Sporları eğitimi almaya hak kazanacak ve e-sporculuktan sporculuğa geçecek 4 yetenekli ismin belirlenmesiydi. Bu hakkı elde edecek katılımcılar eğitim için yeniden pistlere dönecek ve aralarından seçilecek bir sporcu Borusan Otomotiv Motorsport renkleri ile bir yarışa katılma hakkı kazanarak hayalini gerçekleştirecek.

Yarışmacıların bir araya geldiği bu önemli buluşmadaki bir diğer sürprizi ise Türkiye’nin e-sporlardaki büyük gururu, World’s Fastest Gamer finalisti,ülkemizin tek Formula 1 e-sports pilotu Cem Bölükbaşı yaptı. Bölükbaşı, düzenlenen etkinlikte BOM E-Team finalistleri ile bir araya gelerek, hem yarışmacıların heyecanlarına ortak oldu hem de deneyimlerini paylaştı.

Finalistler BOM Takım Direktörü İbrahim Okyay ve BOM Akademi eğitmenlerinin ortak yapacağı değerlendirme sonuçlarını heyecanla beklerken, diğer bir taraftan da 23 Aralık tarihinde gerçekleşecek ve Borusan Otomotiv Motorsport YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak sanal final yarışına hazırlanıyor.

Borusan Otomotiv ana sponsorluğunda yarışan Borusan Otomotiv Motorsport’un diğer sponsorları, Shell, Borusan Lojistik, Glasurit, Sofra Grup, Özüaydın, Cesan, Securitas ve Technogym’dir.

E-TEAM YARIŞ TAKVİMİ

19 Ağustos 2018 Belçika / Spa Francorchamps

23 Eylül 2018 İngiltere / Brands Hatch

14 Ekim 2018Almanya / Nürburgring

18 Kasım 2018İtalya / Mugello

2 Aralık 2018İtalya / Monza

23 Aralık 2018Türkiye / İstanbul Park (Final Yarışı)

Facebook:

Instagram:

Youtube:

Borusan Otomotiv Motorsport

İlginizi Çekebilir

İhracatçılar Samsun’Da

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, “Cumhuriyet’in kuruluşu ile özdeşleşmiş olan ihracata dayalı kalkınma hamlesinin bugün vücut bulduğu ihracatçı birliklerimizin başkanları ve TİM olarak Ulu Önder Atatürk’ün Samsun’a ayak basışının 100’üncü yılında bu coşkuyu ticaret diplomasisinin saha neferleri olarak yaşamaktan ve paylaşmaktan büyük kıvanç duyuyoruz” dedi.


İstmarina Avm’De Rafet El Roman Rüzgarı Esti!

Kartal sahilde denize nazır konumda, açık alan ferahlığı ile kapalı alan konforunu bir arada sunan yeni nesil alışveriş merkezi İstMarina, Türk pop müziğinin romantik sesi Rafet El Roman’ı ağırladı.


Ptt’Den “Milli Micadele’Nin 100. Yılı” Konulu Anma Pulu

PTT AŞ tarafından “Millî Mücadele’nin 100. Yılı” konulu ay yıldız perforaj kullanılarak hazırlanan tek değerli anma bloğu, ay yıldız perforaj kullanılarak hazırlanan gümüş varak ve gofre uygulamalı seri numaralı tek değerli anma bloğu, yirmi dört puldan oluşan stickerlı kağıda baskılı özel tasarım blok pul, altın varak ve lak uygulamalı ilk gün zarfı 19 Mayıs 2019 tarihinde tedavüle sunuldu.


Tezmaksan’Dan Endüstri 4.0 Çizgisinde Yatırımlar

ÜRETİM SEKTÖRÜNÜ AR-GE VE İNOVASYONLA TANIŞTIRDI


Overwatch Yeni Yaşını Sürprizlerle Kutlayacak

18.05.2019 – Overwatch’ta bugünlerde büyük bir heyecan hüküm sürüyor! Oyuna 21 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından giriş yapacak oyuncular Overwatch’ın 3. yaşına özel sezon etkinliğine katılabilecekler.


Etiketler: Borusan, Otomotiv, Motorsport, Aralık, Akademi

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.