11 Aralık 2018 Salı 13:18

GÜNDEM

Bom E Team Finalistleri Sanaldan Gerçeğe İlk Adımlarını Attı

Borusan Otomotiv Motorsport’un düzenlediği BOM E-Team 2018 GT Kupası finalistleri, Körfez Yarış Pisti’nde BOM Akademi Performans Sürüş Eğitimi alarak gerçek yarış pistlerine ilk adımlarını attılar.

Bom E Team Finalistleri Sanaldan Gerçeğe İlk Adımlarını Attı
Bom E Team Finalistleri Sanaldan Gerçeğe İlk Adımlarını Attı
Bom E Team Finalistleri Sanaldan Gerçeğe İlk Adımlarını Attı
Bom E Team Finalistleri Sanaldan Gerçeğe İlk Adımlarını Attı
Bom E Team Finalistleri Sanaldan Gerçeğe İlk Adımlarını Attı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Borusan Otomotiv Motorsport (BOM) E-Team GT Kupası finalistleri, ‘Sanaldan gerçeğe giden yol’ sloganı kapsamında, geçtiğimiz hafta sonu İzmit Körfez Yarış Pisti’nde gerçekleştirilen BOM Akademi Performans Sürüş Eğitimlerini tamamlayarak gerçek yarış pistine ilk adımlarını attılar.

23 Aralık tarihinde İstanbul Park sanal pistinde koşulacak olan final yarışı öncesinde, birbirleri ile ilk kez yüz yüze tanışma imkânı da bulan finalistler, aldıkları teorik eğitimin ardından deneyimli eğitmenler eşliğinde Slalom, Ani Şerit Değiştirme ve Driftcar istasyonlarına çıktılar. Sanal yarışlarda kendini ispat etmiş olan finalistler, gerçek pistte de gösterdikleri başarılı performans ile dikkat çekti. Finalistler, günün ikinci yarısında BMW otomobillerle pist sürüşü yapmaya hak kazandı.

Keyifli günün en önemli kısmı ise finalistler arasından BOM Akademi Motor Sporları eğitimi almaya hak kazanacak ve e-sporculuktan sporculuğa geçecek 4 yetenekli ismin belirlenmesiydi. Bu hakkı elde edecek katılımcılar eğitim için yeniden pistlere dönecek ve aralarından seçilecek bir sporcu Borusan Otomotiv Motorsport renkleri ile bir yarışa katılma hakkı kazanarak hayalini gerçekleştirecek.

Yarışmacıların bir araya geldiği bu önemli buluşmadaki bir diğer sürprizi ise Türkiye’nin e-sporlardaki büyük gururu, World’s Fastest Gamer finalisti,ülkemizin tek Formula 1 e-sports pilotu Cem Bölükbaşı yaptı. Bölükbaşı, düzenlenen etkinlikte BOM E-Team finalistleri ile bir araya gelerek, hem yarışmacıların heyecanlarına ortak oldu hem de deneyimlerini paylaştı.

Finalistler BOM Takım Direktörü İbrahim Okyay ve BOM Akademi eğitmenlerinin ortak yapacağı değerlendirme sonuçlarını heyecanla beklerken, diğer bir taraftan da 23 Aralık tarihinde gerçekleşecek ve Borusan Otomotiv Motorsport YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak sanal final yarışına hazırlanıyor.

Borusan Otomotiv ana sponsorluğunda yarışan Borusan Otomotiv Motorsport’un diğer sponsorları, Shell, Borusan Lojistik, Glasurit, Sofra Grup, Özüaydın, Cesan, Securitas ve Technogym’dir.

E-TEAM YARIŞ TAKVİMİ

19 Ağustos 2018 Belçika / Spa Francorchamps

23 Eylül 2018 İngiltere / Brands Hatch

14 Ekim 2018Almanya / Nürburgring

18 Kasım 2018İtalya / Mugello

2 Aralık 2018İtalya / Monza

23 Aralık 2018Türkiye / İstanbul Park (Final Yarışı)

Facebook:

Instagram:

Youtube:

Borusan Otomotiv Motorsport

İlginizi Çekebilir

Eset Dolandırıcıların Yeni Yöntemi Sahte “Pro” Faceapp Sürümü

ESET araştırmacıları, FaceApp yüz değiştirme uygulamasının cazibesini kullanan sahte bir “Pro” sürümünü keşfettiler.


Lgs’Nin 2 Türkiye Şampiyonu İtü Gvo Mezunu

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI’NDAN DERECE


Vodafone’Lular “Burger”E Doyacak

Vodafone, burger seven müşterileri için, Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Burger King® ile işbirliğine gitti. Vodafone’lular, Ağustos ayı boyunca vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®’in efsane lezzeti Whopper Jr.® Menü’yü 17,25 TL yerine 11,95 TL’ye alabilecek.


Kenan Doğulu Bodrum Antik Tiyatro’Yu Salladı

KENAN DOĞULU’DAN BODRUM’DA YİNE UNUTULMAYACAK KONSER


Dondurmada Klasik Lezzetler Seviyoruz, Bir Seferde 3 Top Yiyoruz!

Kahve Dünyası, Türkiye’nin yedi bölgesinde dondurma araştırması yaptı


Etiketler: Borusan, Otomotiv, Motorsport, Aralık, Akademi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.