11 Aralık 2018 Salı 13:18

GÜNDEM

Bom E Team Finalistleri Sanaldan Gerçeğe İlk Adımlarını Attı

Borusan Otomotiv Motorsport’un düzenlediği BOM E-Team 2018 GT Kupası finalistleri, Körfez Yarış Pisti’nde BOM Akademi Performans Sürüş Eğitimi alarak gerçek yarış pistlerine ilk adımlarını attılar.

Bom E Team Finalistleri Sanaldan Gerçeğe İlk Adımlarını Attı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Borusan Otomotiv Motorsport (BOM) E-Team GT Kupası finalistleri, ‘Sanaldan gerçeğe giden yol’ sloganı kapsamında, geçtiğimiz hafta sonu İzmit Körfez Yarış Pisti’nde gerçekleştirilen BOM Akademi Performans Sürüş Eğitimlerini tamamlayarak gerçek yarış pistine ilk adımlarını attılar.

23 Aralık tarihinde İstanbul Park sanal pistinde koşulacak olan final yarışı öncesinde, birbirleri ile ilk kez yüz yüze tanışma imkânı da bulan finalistler, aldıkları teorik eğitimin ardından deneyimli eğitmenler eşliğinde Slalom, Ani Şerit Değiştirme ve Driftcar istasyonlarına çıktılar. Sanal yarışlarda kendini ispat etmiş olan finalistler, gerçek pistte de gösterdikleri başarılı performans ile dikkat çekti. Finalistler, günün ikinci yarısında BMW otomobillerle pist sürüşü yapmaya hak kazandı.

Keyifli günün en önemli kısmı ise finalistler arasından BOM Akademi Motor Sporları eğitimi almaya hak kazanacak ve e-sporculuktan sporculuğa geçecek 4 yetenekli ismin belirlenmesiydi. Bu hakkı elde edecek katılımcılar eğitim için yeniden pistlere dönecek ve aralarından seçilecek bir sporcu Borusan Otomotiv Motorsport renkleri ile bir yarışa katılma hakkı kazanarak hayalini gerçekleştirecek.

Yarışmacıların bir araya geldiği bu önemli buluşmadaki bir diğer sürprizi ise Türkiye’nin e-sporlardaki büyük gururu, World’s Fastest Gamer finalisti,ülkemizin tek Formula 1 e-sports pilotu Cem Bölükbaşı yaptı. Bölükbaşı, düzenlenen etkinlikte BOM E-Team finalistleri ile bir araya gelerek, hem yarışmacıların heyecanlarına ortak oldu hem de deneyimlerini paylaştı.

Finalistler BOM Takım Direktörü İbrahim Okyay ve BOM Akademi eğitmenlerinin ortak yapacağı değerlendirme sonuçlarını heyecanla beklerken, diğer bir taraftan da 23 Aralık tarihinde gerçekleşecek ve Borusan Otomotiv Motorsport YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak sanal final yarışına hazırlanıyor.

Borusan Otomotiv ana sponsorluğunda yarışan Borusan Otomotiv Motorsport’un diğer sponsorları, Shell, Borusan Lojistik, Glasurit, Sofra Grup, Özüaydın, Cesan, Securitas ve Technogym’dir.

E-TEAM YARIŞ TAKVİMİ

19 Ağustos 2018 Belçika / Spa Francorchamps

23 Eylül 2018 İngiltere / Brands Hatch

14 Ekim 2018Almanya / Nürburgring

18 Kasım 2018İtalya / Mugello

2 Aralık 2018İtalya / Monza

23 Aralık 2018Türkiye / İstanbul Park (Final Yarışı)

Facebook:

Instagram:

Youtube:

Borusan Otomotiv Motorsport

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu Ve Türkmen, Haçı Koparılan Kiliseyi Ziyaret Etti

İMAMOĞLU VE TÜRKMEN, HAÇI KOPARILAN KİLİSEYİ ZİYARET ETTİ


Koronavirüs Bu İlçelerin Değerini Yükseltti!

.


Teknosa Mağazaları ‘Önlemlerle’ Birlikte 1 Haziran’Da Açılıyor

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin öncü markası Teknosa, 22 Mart akşamından bu yana kapalı olan Türkiye genelindeki mağazalarının kapılarını, çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığı ve güvenliği için aldığı önlemlerle birlikte 1 Haziran’da açıyor.


Denizlerdeki Lodos Kaynaklı Kirlilik Temizlendi

DENİZLERDEKİ LODOS KAYNAKLI KİRLİLİK TEMİZLENDİ


Başkan İmamoğlu, “Atatürk’Ün Vasiyeti” Dedi Ve İstanbul’A Şu Müjdeyi Verdi “Fatih Sultan Mehmet Ve İstanbul Sürecini Tanımlayan Anıtı Kente Kazandıracağız”

BAŞKAN İMAMOĞLU, “ATATÜRK’ÜN VASİYETİ” DEDİ VE İSTANBUL’A ŞU MÜJDEYİ VERDİ: “FATİH SULTAN MEHMET VE İSTANBUL SÜRECİNİ TANIMLAYAN ANITI KENTE KAZANDIRACAĞIZ”


Etiketler: Borusan, Otomotiv, Motorsport, Aralık, Akademi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.