4 Mart 2019 Pazartesi 13:35

GÜNDEM

Borusan Otomotiv’E Bir Ödül De Kalite Ligi’Nden

Kurum DNA’sına dijitali entegre ederek otomotiv sektörüne rehberlik ve liderlik hedefi ile çalışmalarını sürdüren Borusan Otomotiv, müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla alt yapı çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor. Dijital dönüşüm yolculuğunu da odağına alan şirket, müşterilerilerini daha iyi ve yakından tanıyarak taleplerini en hızlı şekilde karşılamayı hedefliyor.

Borusan Otomotiv’E Bir Ödül De Kalite Ligi’Nden
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2018 yılında The Stevie Awards’ta “Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon” kategorisinde Gümüş Stevie, “100 kişi altı Yılın Çağrı Merkezi” kategorisinde ise Bronz Stevie Ödülü’nün sahibi olan Borusan Otomotiv, Contact Center World Awards da “En İyi Dış Kaynak Çağrı Merkezi” kategorisinde Bronz ödülün sahibi olmuştu.

İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Teknofest'i Tragger T Car İle Gezdi

Teknofest 2019'u ziyaret eden Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay, alanı TRAGGER T-Car ile gezdi. Araçla ilgili bilgi alan Sayın Oktay, aracın yerli ve milli olmasının gurur verici olduğunu belirtti.


Kempinski Hotel The Dome’Da Bitmeyen Yaz..

Antalya’nın benzersiz ikliminde dingin ve huzur dolu bir tatilin tam sırası! Mavi ve yeşilin buluştuğu, kum zambaklarının sahilleri süslediği Kempinski Hotel The Dome Belek’te yaz yeniden başlıyor.


Atasun Optik’Ten I Block Koruyucu Gözlükler

Atasun Optik, I-Block koruyucu gözlükleri* ile gün boyunca maruz kaldığımız telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazların, olumsuz etkileri bulunan mavi ışığından korumayı amaçlıyor.


Hormonlu Gıdalar Genç Erkeklerde Meme Büyümesine Sebep Oluyor

Erkekleri estetik açıdan rahatsız eden ve özgüven problemlerine yol açan meme büyümesi her yaşta ortaya çıkabiliyor. Son zamanlarda hormonlu gıdalar sebebiyle ergen ya da genç erkeklerde meme büyümesine daha sık rastlanıyor. Memorial Ankara Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Ozan Luay Abbas, jinekomasti ve tedavi yöntemleri ile ilgili bilgi verdi.


Kenan Doğulu’Dan Bursa Raks I Endam

KENAN DOĞULU’DAN BURSA RAKS-I ENDAM


Etiketler: Stevie, kategorisinde, Awards, Çağrı, Merkezi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.