22 Ekim 2019 Salı 11:56

GÜNDEM

Boyner’Den “Pembe Top Sahada” Projesine Destek

BOYNER’DEN “PEMBE TOP SAHADA” PROJESİNE DESTEK

Boyner’Den “Pembe Top Sahada” Projesine Destek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

"Pembe Top Sahada" projesi altıncı yılında "Pembe Top Sahada, Farkındalık Her Yerde" sloganıyla yükselirken, Boyner bir kez daha destekçiler arasında yerini aldı. Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü iş birliğinde tüm dünyada “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” olarak anılan ekim ayında yapılan proje, meme kanseriyle mücadele konusunda kadınları bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Pembe Top bu yıl, 4 Ekim tarihinde Anadolu Efes Spor Kulübü’nün FC Barcelona ile oynadığı Turkish Airlines EuroLeague maçında yükseldi. Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşen karşılaşmanın hava atışı Pembe Top ile yapıldı.

Pembe Top satışı ile erken tanıya destek

Kadınların en çok ziyaret ettiği alışveriş destinasyonları arasında yer alan Boyner, geçen sene olduğu gibi bu ekim ayında da yaptığı farkındalık çalışmalarıyla "Pembe Top Sahada" projesinin daha fazla kadına ulaşmasına destek oluyor. Mağazalarında erken tanı mesajlarını posterler aracılığıyla kadınlara ulaştıran Boyner, diğer yandan hem seçili mağazalarında hem de internet mağazası boyner.com.tr’de pembe top satışı yapacak. Pembe topların satışından elde edilen gelir ise maddi güçten yoksun kadınların ücretsiz meme kanseri muayenelerinde kullanılmak üzere bu alanda faaliyet göstermeye yetkili kurumlara bağışlanacak.

Boyner, “Pembe Top Sahada” projesine verdiği destekle tüm kadınları erken tanı için adım atmaya davet ediyor.

Pembe Top Sahada, Farkındalık Her Yerde...”

İlginizi Çekebilir

Bégum Bdh'dan Geleneksel Düğün Kodlarını Sarsacak Bir Koleksiyon

Şehirli ve modern formların zamansız detaylarla buluştuğu BÉGUM Bridal Design House Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu, felsefesiyle bir yandan geleneksel düğün kodlarını sarsarken, diğer yandan güzellik ve zerafet tanımlarını yeniliyor.


Varoluş Ve Gelecek Bisse Ve Bisse Sport’Un Yeni Koleksiyonunda Hayat Buluyor!

Varoluş ve Gelecek


Kadıköy Belediyesi’Ne Pankartlı Ziyaret

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla çocuklar, Kadıköy Belediyesi’ni ziyaret etti. Kadıköy Belediyesi kreşlerinde eğitim alan çocuklar ellerinde dövizlerle büyüklere haklarını hatırlattı.


Gızıa Türkiye’Deki 23. Mağazasını İstanbul Havalimanı'nda Açtı

Türk modasının dünya çapında güçlü markası GIZIA, şehrin üçüncü havalimanı İstanbul Havalimanı’nda açılan 203 metre karelik mağazasıyla müşterileriyle buluşuyor.


Tüm Çocuklarımızın ‘Dünya Çocuk Hakları Günü’Nü Kutlarız!

Türkiye’nin dört bir yanında her yıl yüzbinlerce çocuğa eğitim desteği veren Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), 20 Kasım "Dünya Çocuk Hakları Günü"nü etkinlik noktalarında sadece bir gün değil, her gün kutluyor. Çünkü TEGV, her çocuğun eğitim hakkının olduğu bilinciyle faaliyetlerini sürdürüyor ve eğitimde fırsat eşitliği inancıyla Türkiye’deki 71 etkinlik noktasında çocukları nitelikli eğitimle buluşturuyor.


Etiketler: Pembe, Sahada, Boyner, Farkındalık, Anadolu

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.