14 Haziran 2019 Cuma 11:24

GÜNDEM

Bts World’Un 2’Nci Orijinal Şarkısı “A Brand New Day” Yayında

BTS WORLD’a yepyeni bir şarkı ve “Another Story” bölümü geliyor

Bts World’Un 2’Nci Orijinal Şarkısı “A Brand New Day” Yayında
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyaca ünlü Güney Koreli K-Pop grubu BTS ile işbirliği ile geliştirilen, Netmarble’ın yeni mobil oyunu BTS WORLD’un 2’nci orijinal şarkısı “A Brand New Day” 14 Haziran 2019 günü tüm dünyayla birlikte Türkiye’de de yayınlanıyor.

Doğu ve Batı vokallerinin büyüleyici bir uyumunu sunan şarkı, BTS'ten j-hope ve V’nin eseri. Ayrıca BTS WORLD’un “Another Story” (Alternatif Hikayeler) bölümü ve interaktif içerikleri de BTS hayranı oyunculara sunuluyor.

Netmarble Corp., dünyaca ünlü Güney Koreli K-Pop grubu BTS ile işbirliği ile geliştirilen mobil oyunu BTS WORLD’un orijinal müzikleri arasında duyurulan “A Brand New Day” isimli ikinci şarkısını 14 Haziran’da Türkiye saati ile 12:00’da yayınlanacağını açıkladı.

“A Brand New Day”, İsveç’ten yeni jenerasyon bir pop star olan Zara Larsson’un da katkılarıyla, j-hope ve V’den bir elektronik hiphop şarkısı. Şarkının yapımcılığı, İngiliz hiphop elektronik müzik yapımcısı ve beatmaker Mura Masa tarafından gerçekleştirildi.

Gelenekselin ve popülerin uyumu

Mura Masa'nın kendine has temposu ve Doğu müzik enstrümanlarının sesi, şarkıda cesur ve uyumlu bir his yaratıyor. Özellikle, Kore geleneksel müzik enstrümanı daegeum, şarkıda ön plana çıkarak, oldukça Kore'ye has geleneksel ama aynı zamanda oldukça popüler bir melodi sunuyor, ayrıca Doğu ve Batı vokalleri birlikte büyüleyici bir uyum sağlıyor.

7 Haziran’da yayınlanan ilk şarkı “Dream Glow” ve ikinci şarkı “A Brand New Day”, oyunun paralel dünyada geçen hikayesine uygun bir şekilde, BTS WORLD için yaratılmış, yeni ve ferah orijinal müzikler. Üçüncü şarkı da dahil bu müziklerden oluşan albüm, 21 Haziran tarihinde duyurulacak ve 28 Haziran tarihinde yayınlanacak.

BTS WORLD Another Story bölümü açıldı

Yeni müzikle birlikte, Netmarble, BTS'nin her üyesinin ana karakter olarak göründüğü BTS WORLD’un “Another Story” (Alternatif Hikayeler) bölümünü de resmi sitesi üzerinden açtı. RM ve Jin’in hikayeleri, sırasıyla 10 ve 12 Haziran’da açılmıştı; diğer üyelerin hikayeleri ise zamanla açılmaya devam edecek.

BTS üyelerine kısa mesaj gönderebilirsiniz

Netmarble, ayrıca, oyunun başlıca interaktif içeriklerinden biri olan BTS üyelerine kısa mesaj gönderip alma özelliğinin bir ön bakışını da bu internet sitesi üzerinden kullanıma sunuyor. BTS üyelerinin tepkileri, oyuncuların seçtiği cevaplara göre değişiklik gösterirken, kendi bireysel özellikleri de verdikleri tepkilerden anlaşılabiliyor.

Oyun iOS ve Android cihazları için (bazı ülkeler hariç) dünyanın her yerinde yayınlanacak. BTS WORLD hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://btsw.netmarble.com sitesini ziyaret edin. Ayrıca en yeni gelişmelere Twitter ve Instagram üzerinden BTS WORLD’u takip ederek de ulaşabilirsiniz.

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 6000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, Blade & Soul Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam'ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için http://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Big Hit Entertainment Hakkında

2005 Şubat ayında CEO ve Yapımcı Bang Si-Hyuk tarafından Güney Kore'de kurulan Big Hit Entertainment'in ana faaliyet alanı müzik yapımcılığı, sanatçı yönetimi ve yayıncılık üzerinedir. Big Hit'in ticari faaliyetleri arasında, küresel grup BTS ve en yeni grupları TOMORROW X TOGETHER de dahil olmak üzere, üst düzey sanatçıların fikri mülkiyetlerinin yönetimi ve bunlardan üretilen içeriğin geliştirilmesi vardır. ‘Music & Artist for Healing' misyonuna sahip olan Big Hit, ürettiği içeriklerle, dünyanın dört bir yanındaki müzik severlere rahatlık ve ilham sağlarken, olumlu bir etki yaratmaya çalışmaktadır.

Takeone Company Hakkında:

Takeone Company Corp. popüler kültürü oyun çevresinde kullanan yenilikçi bir içerik şirketidir. 2016'da kurulan Takeone, hem popüler kültüre hem de orijinal fikri mülkiyetlere dayalı bir hikaye çerçevesinde, interaktif oyun elementlerini bir araya getiren "Sinematik Oyunlar" adı yeni bir mobil oyun türünün öncülerindendir.Oyunlarında, ileri nesil hikaye anlatımının sınırlarını zorlayan tüm devinimli videolar ve çeşitli görsel içerikler bulunmaktadır.Hem hikaye anlatımı hem de oyun geliştiriciliğinde sahip oldukları yılların deneyimi ve birikimi, Take Uran ve BTS World gibi oyunların ortaya çıkmasına yol açmıştır.Takeone, şu anda gelecek oyunları için, bir takım sinematik oyun geliştirme aşamasında.Daha fazla bilgi için lütfen www.takeonecompany.com adresini ziyaret edin.

Önder Kiremitçi

Netmarble HQ Global PR (Korea)

Jinho Lee

North America

Netmarble US PR

Chastity Irizarry

Rogers & Cowan

Joe Schneider

Big Hit Entertainment

Irene Choi

İlginizi Çekebilir

Şok Marketler’Den “Ben De Varım” Projesine Destek

Sürdürülebilirlik stratejisi kapsamında toplumsal kalkınmayı destekleyici projeleri hayata geçirmeyi hedefleyen Şok Marketler, bireysel, yerel ve bölgesel kalkınmaya katkı sağlamayı amaçlayan “Ben de Varım” projesinde lise öğrencilerine destek veriyor. Şok Marketler, kadınların el emeğini aile bütçelerine katkı sağlayabilecekleri bir platforma taşıyor.Kadınları ekonomik ve toplumsal hayatta güçlendirme hedefiyle hayata geçirilen “Ben de Varım” projesi kapsamında el emeğiyle üretilen bez alışveriş çantaları Şok Marketler’de satışa sunuluyor.


Başkan İmamoğlu’Ndan Bir İlk “Temel Atmama Töreni Yapacağım!”

BAŞKAN İMAMOĞLU’NDAN BİR İLK: “TEMEL ATMAMA TÖRENİ YAPACAĞIM!”


Trend Micro, Cloud Conformity'yi Satın Aldı

Trend Micro Hakkında:


Buray Trabzonsporlu Futbolcularla Biraraya Geldi

Buray, "Meme Kanseri Farkındalık Ayı"nda konuya dikkat çekmek amacıyla yaptığı çalışmaları sürdürüyor. Dünya Sağlık Örgütü tarafından “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” olarak belirlenen Ekim ayında duyarlılığın artması için birçok mecrada yapılan çalışmalara destek vermek için etkinliklerin yüzü olan Buray, UEFA maçı öncesi Trabzonsporlu futbolcularla da biraraya geldi. Maç için başarılar da dileyen sanatçı, teknik direktör Ünal Karaman ve futbolcu kadrosu ile birlikte bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.


Sylvester Ve Tweety Beylikdüzü Migros Avm’Ye Geliyor

Beylikdüzü Migros AVM, 26-27 Ekim tarihlerinde sevilen çizgi film kahramanları Sylvester ve Tweety ile eğlenceye çağırıyor.


Etiketler: Netmarble, WORLD, için, oyun, yeni

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.