27 Ağustos 2019 Salı 09:32

GÜNDEM

Bts World Ürünleri Netmarble Online Store’Da Satışa Çıkıyor

BTS WORLD Oyun Müziği albümünün sınırlı paketinin yanı sıra, oyuna özel ayna griptok, akrilik anahtarlık ve şerit anahtarlık gibi yeni BTS WORLD ürünleri Netmarble Online Store’da satışa çıkıyor. Yeni BTS WORLD ürünleri Netmarble Online Mağazasında tanıtılmaya devam edecek.

Bts World Ürünleri Netmarble Online Store’Da Satışa Çıkıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Netmarble, bugün, BTS WORLD Oyun Müziği (OST) albümünün özel versiyon paketinin ve yeni ürünlerin 29 Ağustos itibariyle Netmarble Online Store’dan satın alınabileceğini açıkladı.

BTS WORLD Oyun Müziği albümünün özel versiyon paketinin içinde, Oyun Müziği Albümü, menajer kimlik kartı, askılı cüzdan, sekiz hikaye kartı ve sekiz magnetlik takım olacak.

Yeni BTS WORLD ürünleri arasında, her birinden yedi tür, BTS WORLD oyunundaki BTS üyelerinin resimlerini taşıyan griptoklar ve şerit anahtarlıkların yanı sıra, yedi tür de akrilik halka anahtarlıkları olacak.

Netmarble’ın renkli dünyası Netmarble Online Store’da

BTS WORLD ürünlerinin yanı sıra, mağazada Keke, Tori, Bob ve Leon dahil “Netmarble Friends” karakter ürünleri ile Seven Knights ve Everybody's Marble gibi Netmarble’ın popüler oyunlarından ürünler ve daha birçok şeyi bulmak mümkün.

Mağazada Korece, İngilizce, Japonca ve Çince (geleneksel ve basitleştirilmiş) dilleri destekleniyor ve Türkiye dahil dünya genelinde (bazı bölgeler hariç) teslimat yapılabiliyor. Daha fazla bilgi için http://www.netmarblestore.com adresinden mağazayı ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 6000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, Blade & Soul Revolution,MARVEL Future Fight, BTS WORLD, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam'ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için http://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Big Hit Entertainment Hakkında

2005 Şubat ayında CEO ve Yapımcı Bang Si-Hyuk tarafından Güney Kore'de kurulan Big Hit Entertainment'in ana faaliyet alanı müzik yapımcılığı, sanatçı yönetimi ve yayıncılık üzerinedir. Big Hit'in ticari faaliyetleri arasında, küresel grup BTS ve en yeni grupları TOMORROW X TOGETHER de dahil olmak üzere, üst düzey sanatçıların fikri mülkiyetlerinin yönetimi ve bunlardan üretilen içeriğin geliştirilmesi vardır. ‘Music & Artist for Healing' misyonuna sahip olan Big Hit, ürettiği içeriklerle, dünyanın dört bir yanındaki müzik severlere rahatlık ve ilham sağlarken, olumlu bir etki yaratmaya çalışmaktadır.

Önder Kiremitçi

Netmarble HQ Global PR (Korea)

Jinho Lee

Etiketler: Netmarble, WORLD, dünya, için, Oyun

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.