9 Aralık 2019 Pazartesi 11:08

GÜNDEM

Bülten 1 Milyar Dolarlık Yatırım İçin Geliyorlar

III. TÜRKİYE ALTIN MARKA ÖDÜLLERİ YATIRIMCILARI BULUŞTURUYOR

Bülten  1 Milyar Dolarlık Yatırım İçin Geliyorlar
Bülten  1 Milyar Dolarlık Yatırım İçin Geliyorlar
Bülten  1 Milyar Dolarlık Yatırım İçin Geliyorlar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

RUS, ÖZBEK, AZERİ VE ARAP YATIRIMCILAR YATIRIM FIRSATLARINI KOLLAYACAK

1 MİLYAR DOLARLIK YATIRIM İÇİN GELİYORLAR

Türkiye Altın Marka Ödülleri kapsamında Rusya, Özbekistan, Azerbaycan, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar’dan yatırımcılar geliyor. Bankacılık sektöründen gıdaya kadar birçok sektörden gelecek yatırımcılar, 1 milyar dolarlık yatırım için Türk firmalarıyla iş birliği görüşmelerinde bulunacak

Bu yıl üçüncüsü İdeal Su sponsorluğunda düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri kapsamında, önemli ticari eşleştirme görüşmeleri gerçekleştirilecek. Rusya, Özbekistan, Azerbaycan, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar’dan gelecek iş adamları Türk firmalarıyla yatırım fırsatlarını 13 Aralık 2019 Cuma akşamı Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center'da düzenlenecek Türkiye Altın Marka Ödülleri kapsamında konuşacak. Toplamda 1 milyar dolarlık ithalat, ihracat ve yatırım için opsiyonları değerlendirecek firmaların Türkiye’de özellikle bankacılık ve gıda sektöründen firmalarla görüşmesi bekleniyor.

Yatırımların 2020’de başlaması hedefleniyor

Türkiye Altın Marka Ödülleri Düzenleme Kurulu Başkanı Nedim Delibaş, Türkiye’nin en beğenilen markalarının ödüllendirileceği Türkiye Altın Marka Ödüllerinin bu yıl uluslararası bir boyut kazandığını belirterek “Ödül töreni kapsamında ülkemize Rusya, Özbekistan, Azerbaycan, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar’dan önemli iş adamlarını getirtiyoruz. Karşılıklı yatırım amacıyla ülkemize gelecek bu iş adamlarını ödül töreni sırasında ve sonrasında birçok yerli markamızla iş birliği yapması için ticari iş görüşmeleri kapsamında buluşturacağız. 2020’de başlaması öngörülen yaklaşık 1 milyar dolarlık yatırımların masaya yatırılacağı organizasyon ekonomi dünyasının buluşma noktası olacak” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu “Günlük Kararlarlar, İ Stanbul’Un Geleceğini Tehdittir”

21’NCİ İLÇE BELEDİYESİ ZİYARETİ ÇATALCA’YA


Angel Effect, Müzik Dünyasının Linkedin’İne Yatırım Yaptı

Melek Yatırım Platformu Angel Effect’ten Amerika Merkezli Vampr’a Yatırım


Yarıyıl Tatilinde Çocuğunuzu Değil, Kendinizi İnceleyin

Yorucu bir dönemin ardından yarıyıl tatili başlıyor.Ebeveynlerin günümüzde çocuk gelişimi ile ilgili kitapları ve blogları çocuklarından daha fazla takip ettiğine dikkat çeken Anadolu Sağlık Merkezi’nden Uzman Psikolog Selin Karabulut, “Birçok anne ve baba kitapları, blogları veya belirli uzmanları takip ediyor ancak çocuklarını takip etmiyor. Dolayısıyla çocuklarının isteklerini, yeteneklerini ve kişilik özelliklerini göremiyorlar. Her çocuk kendine özeldir. Bu tatilde çocuklara değil, anne-babalara bazı hatırlatmalar yapmak istiyorum. Çocuklarına odaklanmaları önemli” açıklamasında bulundu.


Wouf’Dan Yenilikçi Aksesuarlar

Doğadan, manzaralardan ve şehir ormanlarından ilham alan Wouf, çantalar, clutclar, notebook kılıfları ve seyahat çantalarıyla aksesuarlara yeni bir soluk getiriyor.


Isıtmada 8 Ülkenin Pazar Lideri Demirdöküm Oldu

Küresel pazardaki iddiasını artırıyor


Etiketler: Türkiye, Altın, Marka, kapsamında, Ödülleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.