22 Mayıs 2020 Cuma 09:00

MODA

Bülten 501® Günü İçin Levı’S® X Golf Bir Araya Geldi

LEVI’S® x GOLF

Bülten  501® Günü İçin Levı’S® X Golf Bir Araya Geldi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

GOLF WANG, 2020 501® Günü için Levi’s®’a Eğlence ve Renk Getiriyor

Levi’s®, neredeyse 150 yıldır çağları, alt kültürleri, cinsiyetleri kapsayan ve klasik Amerikan modasını özetleyen orijinal denim jean’i 501®’in pantentini 20 Mayıs 1873 yılında aldı. Her yıl 20 Mayıs’ta Levi’s® tüm zamanların en ikonik parçasının yaratılışını kutluyor.

Levi’s®, bu yıl 501® Günü şerefine klasik 501® jean ve Trucker ceketine renkli bir bakış açısı katan Levi’s® x GOLF koleksiyonunu lanse ediyor. İlk kez 2016’daki GOLF WANG defilesi için tasarlanan gökkuşağı renklerindeki puantiyeli jean’den esinlenilen bu koleksiyonda ekru denim üzerine gökkuşağı renklerinde puantiye deseni eklenen 501® ‘93 jean ve vintage fit Trucker ceket bulunuyor. Bu koleksiyon tam anlamıyla klasik Levi’s® ve GOLF WANG’in farklı estetik bakış açılarının bir birleşimi niteliğinde. Daha dar yüksel bel fit ve düz kesim vintage esintili silüet yaratan 501® 93’ jean, daha rahat bir stil için mükemmel uyumu yakalıyor. Hem 501® ‘93 hem de trucker cekete, sınırlı sayıda üretilen iki markanın da yer aldığı özel patch’ler ekleniyor. Daha geniş ve rahat bir 501® için 501® ‘93 jean’iyle, Levi’s® ve GOLF WANG markalarının vizyonlarını en iyi şekilde yansıttıkları özel bir fit yaratılıyor.

Levi’s® x GOLF görsellerini indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ.

Levi’s® x GOLF Vintage Fit Trucker Ceket

? 100% Koton

? GOLF WANG’in ikonik puantiye deseni baskılı

? Boyun kısmında işbirliği temalı patch

Levi’s® x GOLF 501® ‘93 Jean

? 100% Koton

? GOLF WANG’in ikonik puantiye deseni baskılı

? Bel kısmında Levi’s® ve GOLF işbirliğine özel patch

Levi’s® Markası Hakkında

Levi’s®, klasik Amerikan stilini ve çabasız “cool” tarzı mükemmel temsil eden bir markadır.

Levi’s® jean’leri, 1873 yılında Levi Strauss & Co. tarafından keşfedildiğinden bu yana dünyanın en tanınan giysilerinden biri haline gelmiş ve nesillerdir tüketicilerin hayal gücünü ve bağlılığını yakalamayı başarmıştır. Günümüzde Levi’s® marka portföyü, daima öncü ve hazır giyim sektöründe eşi bulunmayan yenilikçi bir ruhla evrimini sürdürmektedir. Dünyanın lider jean ve aksesuar markası olarak 110’dan fazla ülkede satılan Levi’s® ürünleri, insanların kişisel stillerini ifade etmelerini sağlamaktadır. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha detaylı bilgi için levi.com.tr adresini ziyaret ediniz.

L’Appart Pr

Aybike Aydınlar

Buşra Kasarcı

İlginizi Çekebilir

Anadolu Sigorta’Dan Sektörde Bir İlk Daha Sağlık Sigortası Başvurularında Dijital Form Dönemi

Anadolu Sigorta, sektörde bir ilke daha imza atarak, sağlık sigortası başvuru süreçlerini dijitalleştirdi. Hem sigortalılar hem de satış kanalları için sağlık sigortası başvuru aşamalarının takibini kolaylaştıran uygulama, sigortalıların diledikleri yerden hızlı ve kolayca başvuru formu sürecini tamamlayabilmelerini sağlıyor.


Heyecanla Beklenen Spacex’İn Crew Dragon Kapsül Yolculuğu Dlive’Da İzlenme Rekoru Kırdı

SpaceX’in Crew Dragon fırlatma anı DLive’da Barış Özcan yayınında rekor kırdı


Vodafone Türkiye, Şebekesinde Segment Yönlendirme Yapan İlk Operatör Oldu

Vodafone Türkiye, şebekesinde Segment Yönlendirme teknolojisini kullanan ilk operatör oldu. Şebekede trafiğin daha hızlı yönlendirilmesini sağlayan bu teknoloji sayesinde bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik servislerin çeşitlendirilmesi, farklı taahhütler verilmesi ve pazara daha hızlı sunulması mümkün olacak.


Türkiye, Genç İşsizlik Oranında Dünya Beşincisi Oldu

BASIN BİLDİRİSİ


Dıor, Yalıkavak Marına'da Bodrum'a Merhaba Diyor

Türkiye ve dünya jet-setinin gözdesi Yalıkavak Marina, bu yaz lüks moda devi Dior’u Bodrum ile buluşturarak misafirlerine uluslararası standartlarda rafine deneyimler sunmaya devam ediyor.


Etiketler: Levi, GOLF, 501®, jean, WANG

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.