27 Ağustos 2019 Salı 09:59

GÜNDEM

Bülten Alternatif Bank’A Stevie’Den Dört Ödül

Konuyla ilgili olarak görüşlerini paylaşan Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür “Aldığımız ödüller, ekip arkadaşlarımla beraber gerçekleştirdiğimiz özverili çalışmaları global anlamda taçlandıran özel bir anlam taşıyor. Bizim için en büyük ödül müşterilerimizin teveccühüdür. Var gücümüzle bunu sağlamak için çalışıyoruz.” dedi.

Bülten  Alternatif Bank’A Stevie’Den Dört Ödül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Alternatif Bank, 2019 Stevie Uluslararası İş Ödülleri kapsamında 2018 yılında gerçekleştirdiği başarılı marka dönüşümü projesi başta olmak üzere biri altın, üçü bronz olmak üzere dört farklı kategoride ödüle layık görüldü.

Ödüllerle ilgili olarak Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür, “Uluslararası saygınlığı olan organizasyonlardan alınan ödüller bizim gibi kurumlar için her zaman bir motivasyon kaynağı. Alternatif Bank olarak 2018’de başarılı bir marka dönüşümüne imza atarak, başladığımız stratejik iş planımızda çok önemli yol kat ettik. Aldığımız ödüller, ekip arkadaşlarımla beraber bu süreçte gerçekleştirdiğimiz özverili çalışmaları global anlamda taçlandıran özel bir anlam taşıyor. Ama bizim için en büyük ödül müşterilerimizin teveccühüdür. Var gücümüzle bunu sağlamak için çalışıyoruz.” diyerek görüşlerini paylaştı.

Bu yıl 16.sı gerçekleşen, uluslararası alanda şirket, kurum ve yöneticileri yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları çerçevesinde ödüllendiren Stevie Ödülleri, 7 farklı alanda, her yıl 70’den fazla ülkeden 12 binin üzerinde başvuru alıyor. Program kapsamında bu yılki ödüller, 19 Ekim’de Avusturya’nın başkenti Viyana’da düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek.

İlginizi Çekebilir

Eminönü'nde Su Baskınları, 150 Yıllık Kanalla Son Bulacak

EMİNÖNÜ'NDE SU BASKINLARI, 150 YILLIK KANALLA SON BULACAK


Genç Ünlülerin Ellerinde Türk Çantası!

Türkiye’nin öncü çanta markası Mehry Mu’nun kurucusu ve kreatif direktörü Güneş Mutlu Mavituncalılar, yaz mevsimine girerken ülkemiz adına global başarılara imza atmaya devam ediyor. Her geçen gün farklı bir ünlünün tercih ettiği Mehry Mu’nun sevilen çanta modelleri Fey Bag ve Tambourine Bag şimdilerde Hollywood’un sevilen genç kuşak ünlülerinin ellerinde görülüyor.


Siyahın Baş Döndürücü Etkisini Emporio Armani İle Hissedin

Emporio Armani’nin siyahın gücünü estetik bir tasarımla taçlandıran yeni modeli, zarafetiyle kadınların kalbini fethediyor.


Unesco Kadıköy Belediyesi’Nin Dayanışma Mutfağını Paylaştı

Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü UNESCO, Kadıköy Belediyesi’nin Türkiye’nin ünlü şef ve aşçılarından oluşan ‘Sen Güvende Kal’ ekibiyle birlikte, Kadıköy’de yaşayan 65 yaş üstü ihtiyaç sahipleri için hazırladığı sıcak yemek hizmetini sosyal medya hesabından paylaştı.


D Vitamini Eksikliği Ms’İn Seyrini Bozuyor

Dünya MS Günü


Etiketler: Alternatif, Bank, ödüller, için, Stevie

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.