23 Temmuz 2019 Salı 15:21

GÜNDEM

Bülten Couture Drama Eye Shadow Palette

Couture Drama Eye Shadow Palette, zamansız estetiği ve şok edici renkleriylemükemmel ışıltı sağlıyor. Modanın zaman tanımayan dramalarına ithaf edilenpalet, tecrübeyle gelişen ustalığı ve avangart detayları kişiselleştirerek,

Bülten  Couture Drama Eye Shadow Palette
Bülten  Couture Drama Eye Shadow Palette
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

tartışmasız couture klasiklerini tahmin edilemeyecek bir renk yelpazesinetaşıyor. Palet, tamamlayıcı ve zıt dokuları zamansız bir görünüm oluşturmak içinbir araya getirirken kızarmış pembeler, koyu bordo ve parıltılı gece yarısı siyahı

ile size gece boyunca eşlik eden büyüleyici bir görünüm imkanı sunuyor. Couture Drama Eye Shadow Palette, yoğun pigmentli 10 farklı baştan çıkarıcı rengiyle kuru veya ıslak olarak uygulanabilen mat, ışıltılı ve metalik tonlar içeriyor.

Ürün fiyatı: 580 TL

L'Appart PR

Aybike Aydınlar

İlginizi Çekebilir

8 Ülkenin Hasta Dernekleri İstanbul’Da Bir Araya Geldi

İmmüno-onkolojik tedavilerin ülkemize kazandırılmasında öncü bir rol üstlenen Bristol-Myers Squibb (BMS), 3-4 Aralık tarihlerinde ilk kez Türkiye’de gerçekleştirilen CEETII bölgesinden 8 farklı ülkeden 31 hasta derneğinin de katılım gösterdiği 5. Onkoloji Hasta Derneği Zirvesi’ne katıldı. Hasta derneklerini daha da geliştirecek, hastalara umut ışığı olacak, birbirinden önemli projelerin bir araya geldiği zirvenin bu yılki temasını R.I.S.E Against Cancer oluşturdu.


N11.Com, İstanbul’Da İş Ortaklarına ‘E Ticaret Eğitimi’ Verdi

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com, KOBİ'lere ve işletmelere e-ticaretin avantajlarını anlatarak yerel markaları büyütecek e-ticaret eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. n11.com, Türkiye çapında düzenlediği iş ortaklıkları eğitimleri dizisinin yenisini İstanbul’da 165 iş ortağının katılımıyla gerçekleştirdi.


Demonstrasyon Projesi’Nin Son Tematik Toplantısı 17 Aralık’Ta İstanbul’Da Yapılacak

SOSİAD Hakkında:


Doyasıya Eğlencenin Adresi Yılbaşında Da W Istanbul!

İstanbul'da eğlence denince akla ilk gelen mekânlardan biri olan W Istanbul, yılbaşında da unutulmaz bir partiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.


Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 10 16 Aralık Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Etiketler: görünüm, gece, tartışmasız, couture, klasiklerini

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.