27 Mart 2019 Çarşamba 09:04

GÜNDEM

Bülten Cre`me Prodigieuse® Boost

NUXE, kadınları yepyeni bir tensel deneyime davet ediyor: Tazelikle kucaklas¸an, cilt tarafından go¨z ac¸ıp kapayıncaya kadar emilen bir doku. Tu¨m koleksiyon NUXE’u¨n imzası niteligˆindeki koku o¨gˆelerini yeniden yorumluyor: Portakal çic¸egˆi, manolya ve vanilya notaları, yasemin çic¸egˆi, pembe lic¸i ve beyaz odun notalarıyla dans ediyor.

Bülten  Cre`me Prodigieuse® Boost
Bülten  Cre`me Prodigieuse® Boost
Bülten  Cre`me Prodigieuse® Boost
Bülten  Cre`me Prodigieuse® Boost
Bülten  Cre`me Prodigieuse® Boost
Bülten  Cre`me Prodigieuse® Boost
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cre`me Prodigieuse®Boost 25-39 yas¸ aralıgˆında maruz kalınan stres, yorgunluk gibi yogˆun bir hayat tarzının ve s¸ehir yas¸amının getirdigˆi dıs¸ etkenlerin zararlarına kars¸ı c¸ok amac¸lı bir du¨zeltici etki sunuyor. Bir gu¨nu¨ 48 saatmis¸ gibi yas¸ayan kadınlar, tu¨m gün kos¸turma ic¸inde hayatın her anının tadını c¸ıkarmak istiyorlar. Bu yogˆunlukta ciltleri her gu¨n yu¨ksek strese, uykusuzlugˆa, s¸ehir yas¸amının kirliligˆine ve farklı radyasyon du¨zeyleriyle kars¸ı kars¸ıya kalıyor. Oksidatif stresin, hu¨cresel stresin ve kollajen hasarının saldırısı altındaki cilt ise, adeta patlamaya hazır bir bomba haline geliyor.

NUXE Yasemin c¸ic¸egˆinin Aynısefa c¸ic¸egˆi ve hu¨cresel s¸eker moleku¨lleriyle birles¸tigˆi anti- oksidan formu¨llü Cre`me Prodigieuse®Boost ile hu¨crelerin yenilenmesini sagˆlıyor. Bu formül ile koşturmalı hayat tarzının hücre düzeyindeki yansımalarına kars¸ı cildin kendi mekanizmaları harekete geçiriliyor. Tazelik, ışıltı ve genc¸lik parmaklarınızın ucunda!

Cre`me Prodigieuse® Boost serisinin formülünde anti-oksidan flavonoller açısından zengin Yasemin çiçeği, kollajen sentezlenmesini hızlandıran yüksek düzeyde aktif molekül bileşenine sahip Aynısefa çiçeği ve hücre yenilenmesini destekleyen Riboz (hücresel şeker) bulunuyor.

Anında mu¨kemmel bir go¨ru¨nu¨m sunan yeni gu¨zellik rutininiz

S¸ehir hayatının ve yogˆun temponun cilde olumsuz etkilerini tek bir adımda geriye sarın: Renksiz ve pu¨ru¨zsu¨zles¸tirici o¨zelligˆe sahip bu c¸ok amac¸lı u¨ru¨n "makyajsız go¨ru¨nu¨m" trendi tutkunları ic¸in c¸ıplak cilt hissi yaratırken, makyajdan vazgec¸emeyenler ic¸in ise mu¨kemmel bir ten makyajı bazı is¸levi go¨ru¨yor. Sonuc¸ mu? Sadece 15 saniyede kusursuz bir cilt.

5 Etkili Pu¨ru¨zsu¨zles¸tirici Baz

Yenilikc¸i formu¨lu¨yle s¸ehir hayatının ve yogˆun temponun cilde 5 olumsuz etkisiyle savas¸ır.

Yaşlanmanın ilk izleri

Yorgunluk izleri

Mat bir cilt

Ton eşitsizliği

Parlama

Dogˆal bir s¸ekilde cildinizi destekleyecek bir yas¸lanma kars¸ıtı teknoloji

C¸ok yo¨nlu¨ du¨zeltici Active Complex, cildinizin hızlı yas¸am tarzının ve s¸ehirdeki hava kirliligˆinin bırakacagˆı izlerden korunmasına ve mevcut izleri geri sarmaya yardımcı olur.

Cildin mekanizmasını harekete gec¸iren u¨c¸ dogˆal ko¨kenli aktif ic¸erigˆi bir araya getirir:

Favonoller ac¸ısından zengin Yasemin C¸ic¸egˆi O¨zu¨ cildin anti-oksidan korumasını harekete gec¸irir.

Kalendula C¸ic¸egˆi kolajen sentezini artırır ve ilk c¸izgilerin ortaya c¸ıkmasını o¨nler.

Riboz, dogˆal hu¨cre s¸ekeri, hu¨cresel aktiviteyi harekete gec¸irir ve cildin sıkılas¸masını sagˆlayan protein sentezine yardımcı olur.

Dogˆal ic¸eriklere sahip mu¨kemmeles¸tirici etkili doku

NUXE R&D Laboratuvarları pigment ic¸ermeyen, cilt ile dost bir u¨ru¨nle kusursuz bir ten go¨ru¨nu¨mu¨ne ulas¸ma hayalini %77’nin u¨zerinde dogˆal o¨zlu¨ ic¸erigˆe sahip formu¨l ile gerc¸ekles¸tirdi. Bu bas¸arının sırrı ise sebum fazlasını emerek cildi matlas¸tıran Natu¨rel Silica Pudra ve eriyerek cilde nu¨fuz etmesini sagˆlayan Biomimetik Botanik Yagˆ'da gizli (ic¸erigˆindeki skualen zeytin yagˆından elde ediliyor). Bu pu¨ru¨zsu¨zles¸tirici bazın cildin dengesini korudugˆu klinik olarak onaylandı. Ayrıca komedojenik degˆil ve asla maske efekti yaratmaz. Dogˆal “c¸ıplak cilt” bitis¸li makyajsız muhtes¸em bir cilt sunar.

Blur 5 Etkili Pürüzsüzleştirici Baz: Yaşlanmanın ilk izlerini, yorgunluk izlerini, ton eşitsizliğini ve parlamayı düzeltir. Dogˆal “c¸ıplak cilt” bitis¸li makyajsız muhtes¸em bir cilt sunar.

Fiyat: 200 TL

Enerji Veren Onarıcı Konsantrasyon: Cildinizi gu¨ndu¨z ve gece bakıma hazırlamak ic¸in ideal bir baz o¨zelligˆi tas¸ıyan bu serum, Koreli likit kozmetik u¨ru¨nlerden esinlenen devrim niteligˆinde dokusuyla dikkat c¸ekiyor. Formu¨lu¨nde 2 tu¨r hyalu¨ronik asidi bir araya getiren u¨ru¨n hem nemlendiriyor hem de go¨ru¨nu¨r bir pu¨ru¨zsu¨zlu¨k sagˆlıyor. I·c¸erigˆindeki C vitamini ise cildin parlaklıgˆını artırıyor.

Fiyat: 180 TL

C¸oklu Du¨zeltici Jel Krem ve C¸oklu Du¨zeltici I·peksi Krem: Yasemin c¸ic¸egˆinin anti-oksidan biles¸imini dogˆal hyalu¨ronik asidin pu¨ru¨zsu¨zles¸tirici etkisiyle birles¸tiren bu gu¨nlu¨k kullanıma yo¨nelik krem, taze ve ıs¸ıltılı bir cilt sagˆlarken digˆer taraftan da ilk yas¸lanma etkilerine savas¸ ac¸ıyor. 2 farklı dokusuyla her cilt tipine uygun bir u¨ru¨n alternatifi sunuyor.

Fiyat: ikisi de 195 TL

C¸oklu Du¨zeltici Jel Go¨z Balsamı: Nazik, ultra tazeleyici formu¨lu¨yle jel formdaki u¨ru¨n, ic¸erigˆindeki botanik kafein ekstresiyle go¨z c¸evresindeki koyu renk halkaları ve s¸is¸likleri hedefliyor, uykusuz bir gecenin izlerini go¨z c¸evresinden tek dokunus¸la siliyor. Formu¨lde yer alan fındık yagˆı ise, bu hassas bo¨lgeyi hafif yapısıyla gu¨c¸lendiriyor.

Fiyat: 180 TL

C¸oklu Du¨zeltici Gece Balsamı: Makademya yagˆı ile zenginles¸tirilen, zengin formu¨lu¨yle cilt gece boyunca kendini yeniliyor. Yasemin c¸ic¸egˆi anti-oksidan biles¸imi cildin mekanizmalarını harekete gec¸irirken Hint I·nciri hu¨cre yenilenmesini gu¨c¸lendiriyor. Sonuc¸ mu? Sabah uyandıgˆınızda ıs¸ıltılı, pu¨ru¨zsu¨z bir cilt.

Fiyat: 195 TL

L’Appart PR

Lian Penso

Selin Şenses

İlginizi Çekebilir

Türkiye’Nin Girişimci Şirketlere Özel İlk Ücret Ve Yan Haklar Araştırması Yayımlandı

Girişimci şirketlerin çalışanlarına sunduğu ücret ve yan haklarla ilgili Türkiye’nin ilk araştırması Endeavor Türkiye ve Talentmelon işbirliğiyle gerçekleştirildi. Araştırmada en yüksek maaş alan çalışan grubu, cinsiyetlere göre oluşan farklar ve maaş artış oranları gibi konular dikkat çekiyor.


Visa, Kahve Severler İçin Starbucks Türkiye Mağazalarında Hızlı Ve Güvenli Temassız Ödeme Noktalarını Devreye Aldı

Visa, kahve severlerin ödemelerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaları için Starbucks Türkiye mağazalarında kolay temassız ödeme noktalarını hayata geçirdi. Starbucks misafirlerinin kahve alırken temassız kartlarını en zahmetsiz şekilde okutmasını sağlamak üzere Türkiye genelinde yaklaşık 500 Starbucks mağazasına yerleştirilen ve kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik temassız ödeme cihazları ile kahve severler ödemelerini artık çok daha hızlı yapabiliyor.


Çocuklar Sömestr Tatilinin Tadını Sbarro®'Da Çıkaracak...

Çocuklar sömestr tatilinin tadını Sbarro®’da çıkaracak!


Küresel Şirketlerin Yüzde 85’İ Hibrit Bulutu Seçiyor

Hibrit bulut sistemleri, şirketlere güvenli ve avantajlı bulut hizmetleri sunuyor ve bu yöntemi kullanan şirketlerin sayısı giderek artıyor. Her yıl Nutanix tarafından hazırlanan Kurumsal Bulut Endeksi’nin 2019 verilerine göre şirketlerin yüzde 85’i ideal kullanım için hibrit bulutu seçiyor. Microsoft Azure & Hibrit Bulut Platformları Direktörü Cüneyt Batmaz, maliyet avantajı, esneklik ve güvenlik gibi faydaları nedeniyle bulut bilişimin hızla yaygınlaştığını ve Orta Doğu bölgesindeki şirketlerin yüzde 43’ünün gelecek iki yıl içinde hibrit bulut kullanmaya başlayacağını belirti.


Eşi İçin 40 Günde 20 Kilo Verdi

Özlem İslam


Etiketler: cilt, cildin, Yasemin, harekete, Fiyat,

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.