14 Kasım 2019 Perşembe 15:12

MODA

Bülten Geleceğin 'Akıllı' Modasına Profesyonel Adım

Moda alanında kariyer sahibi olmak isteyen genç yetenekleri, moda endüstrisinin geleceğine hazırlayan Altier Academy, ‘Moda Tasarımı’ akademik programı ile son teknolojik donanımlı eğitim ortamında uzman eğitmen kadrosu eşliğinde yaratıcı, analitik ve kusursuz bir moda tasarımcısı olmak isteyenlere uluslararası bir kariyer imkanı hazırlıyor.

Bülten  Geleceğin 'Akıllı' Modasına Profesyonel Adım
Bülten  Geleceğin 'Akıllı' Modasına Profesyonel Adım
Bülten  Geleceğin 'Akıllı' Modasına Profesyonel Adım
Bülten  Geleceğin 'Akıllı' Modasına Profesyonel Adım
Bülten  Geleceğin 'Akıllı' Modasına Profesyonel Adım
Bülten  Geleceğin 'Akıllı' Modasına Profesyonel Adım
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Moda dünyasının günümüzdeki baş döndürücü hızında son moda trendleri ve teknolojilerini temel eğitim müfredatına entegre ederek öğrencilerini en temel seviyeden başlayarak; Tasarım, Kalıp ve Dikim, Koleksiyon Hazırlama, Photoshop & Illustrator, Gerber Accumark, Marka Yönetimi, Moda Pazarlaması ve Satın Alma gibi derslerle kendi yaratıcı dünyalarını geliştirmelerine olanak sağlıyor. Altier Academy, akıllı eğitim teknolojileri ile tasarlanmış sınıfların yanında Mac Lab, Gerber Accumark 3D Lab, dijital dikiş atölyesi ve fotoğraf stüdyosundan oluşan uygulama alanlarıyla öğrencilerine deneyimsel öğrenme methodları veriyor.

Geleceğin yenilikçi moda profesyonelleri, heyecan verici bir akademi programı olan ‘Moda Tasarımı’ eğitim sürecinde yeni stiller geliştirmek için trendleri analiz etme ve yorumlama becerilerine sahip olacak, derslerinde en son teknoloji ekipman ve yazılımlarını kullanarak ünlü moda tasarımcılarıyla birlikte projeler geliştirip, sektörün önde gelen moda markaları ve profesyonelleriyle tanışma fırsatı bulacaklar.

Altier Academy, moda dünyasının tüm istek ve ihtiyaçlarına çözüm üretebilecek donanım ve deneyime sahip olacak öğrencilere aynı zamanda uluslararası yarışmalara hazırlanabilme, dünyanın moda başkentlerinde saha ziyaretleri, moda seminerlerine katılım ve bire bir yaklaşımla trunkshow deneyimleri sunuyor. Moda Tasarımı akademik programı 1 yıl (720 saat) sürmekte olup eğitim sürecinde öğrenciler, Kadın, Erkek ve Çocuk Giyim teknikleri ile birlikte “Deri ve Denim Üretim” tekniklerinde uzmanlaşmaktadır.

Konuyla ilgili görselleri ekte bilginize sunarız.

İlginizi Çekebilir

Pegasus’Un İkinci “A321 Neo”Su Filoya Katıldı

Pegasus Hava Yolları’nın 100 uçaklık Airbus siparişinin ikinci A321 Neo tipi uçağı filoya katıldı. Pegasus’un yeni A321 Neo’suna “Özden Ece” adı verildi.


Vakıfbank Dünya Üçüncüsü

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, FIVB Kulüpler Dünya Şampiyonası'nın üçüncülük maçında İtalyan ekibi Igor Gorgonzola Novara'yı 26-24, 25-23 ve 25-21'lik setlerle 3-0 mağlup ederek, dünya üçüncüsü oldu. Sarı-siyahlılar, katıldığı altı Dünya Şampiyonası'nda üç kez şampiyon olurken, bir kez ikinci, iki kez de üçüncü olmayı başardı. Sarı-siyahlılar, bu şampiyonalarda çıktığı 28 karşılaşmada 23 galibiyet aldı.


Db11 V12 Amr Çift Rengiyle Aston Martin Turkey Showroom’Da Yerini Aldı

DB11 V12 AMR ÇİFT RENGİYLE


56 Ülkeden 1200 Katılımcı Yatırım İçin İstanbul’Da Buluştu

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’nin ev sahipliğinde, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) ve İslam Kalkınma Bankası işbirliğiyle düzenlenen “İslam İşbirliği Teşkilatı Üst Düzey Kamu ve Özel Sektör Yatırım Konferansı” resmi açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile gerçekleşti.


“İstanbul’U Koşuyorum”Da Bebek Etabı Vodafone Sponsorluğunda Koşuldu

“İstanbul’u Koşuyorum” etkinliklerinin bu yılki son yarışı olan Bebek Etabı, Vodafone’un ana sponsorluğunda koşuldu. Yaklaşık bin kişinin katıldığı yarış, renkli görüntülere sahne oldu. Vodafone standına gelen sporseverlere, Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nun tanıtım ve markalama çalışmaları için kullanılan malzemelerin geri dönüşümünden elde edilen çantalar hediye edildi.


Etiketler: moda, eğitim, Moda, dünyasının, trendleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.