15 Mayıs 2019 Çarşamba 13:42

GÜNDEM

Bülten Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi

Cesur bir adımla, NUXE ikonik yagˆının yeni bir versiyonunu c¸ıkarıyor. Feminenligˆe gerc¸ek bir o¨vgu¨ olan Huile Prodigieuse® Florale, tatlı ve temiz kokusuyla duyulara hitap ediyor.

Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kalbinizde c¸ic¸ek ac¸tıracak bu taze ve dokunaklı floral koku, Technico-flar’dan Irene Farmchidi tarafından olus¸turuldu.

Huile Prodigieuse®’e kardes¸ bu kokuyu, kadınlara modlarına uygun olarak sec¸ip degˆis¸tirebilecekleri bir sec¸enek olması ic¸in yarattım. I·konik kokudaki sıcak, gu¨nes¸li parfu¨m notaları sadeles¸tirilerek tatlı, kadifemsi ve dokunaklı bir baz ortaya c¸ıktı. Bagˆlılık yaratacak derecede c¸ic¸eksi...”

Floral notaların parlak bir buketi olan bu yeni koku, manolya c¸ic¸eklerinin nes¸eli notalarını ic¸ermekte. Bu c¸ic¸eksi birles¸im beyaz misk bazının greyfurt, limon, portakal ve kalabri- ya bergamot o¨zlerinin lezzetli turunc¸gil u¨st notalarından geliyor. Huile Prodigieuse®’deki imza nota olan portakal c¸ic¸egˆini ic¸eren yagˆ, turunc¸ o¨zu¨ eklenmesiyle taze bir form alıyor.

NUXE yeni kokuyu yaratırken, ham maddelere ulas¸mak ic¸in Technicoflor ile c¸alıs¸tı. U¨ru¨nu¨n ic¸erigˆindeki limon ve kalabriya bergamot yagˆları sorumluluk sahibi u¨reticilerden gelirken, portakal o¨zu¨ adil ticaret sertifikasına sahip.

“as¸k u¨ru¨nu¨” 1991‘den beri

1991’de yaratıldıgˆından beri kadınların kalplerini kazanan Huile Prodigieuse®, du¨nyanın her tarafında eczaneler ve gu¨zellik magˆazalarında bulunan mutlak bir cilt bakım u¨ru¨nu¨. I·lhamı NUXE’u¨n kurucusu ve CEO’su Aliza Jabes’in o¨nsezilerinden geliyor. Yogˆun bir hayatı olan genc¸ anne, tek bir adımda yu¨z, cilt ve sac¸ları gu¨zelles¸tirecek dogˆal ic¸erikli ve c¸ok amac¸lı bir kuru yagˆ yaratma fikrini ortaya c¸ıkarıyor. Zamanla bu gu¨zellik sırrı bir arkadas¸tan digˆerine, anneden kızına ve u¨nlu¨ler arasında yayılmaya bas¸layarak Fransa’nın bir numaralı kuru yagˆına do¨nu¨s¸u¨yor. Oradan da Belc¸ika, I·spanya, I·talya ve Polonya gibi u¨lkelere yayılıyor.

%100 BOTANI·K YEDI· DEGˆERLI· YAGˆIN GU¨CU¨

Huile Prodigieuse® Florale cildi ve sac¸ları nemlendirme, onarma ve gu¨zelles¸tirme o¨zelliklerini ispat etmis¸ klasik versiyonuyla aynı dogˆal biles¸enlerden olus¸uyor. %96.9 dogˆal ko¨kenli ic¸erikten olus¸an u¨ru¨n, yedi botanik yagˆ ic¸ermekte: Tsubaki (nemlendirici), Argan (onarıcı), Makademya (besleyici), Hodan (pu¨ru¨zsu¨zles¸tirici), Kamelya (nemlendirici), Fındık (koruyucu), Tatlı Badem (yumus¸atıcı). Huile Prodigieuse® Florale de orijinal versiyonu gibi kendine o¨zgu¨ kuru yagˆ dokusuyla ciltte ipeksi bir his ve yagˆsız bir go¨ru¨nu¨m olus¸turmayı sagˆlıyor.

L’Appart PR

Lian Penso

Selin Şenses

İlginizi Çekebilir

Bülent Bey'in Hikayesi Yeni Sezon İçin 26 Ekim'de ''Perde'' Diyecek

KOMEDİ FIRTINASI KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR.BKM Mutfak ile Bal Porsuğu Tiyatrosu'nun ortak yapımı olan, Bülent Emrah Parlak tarafından sahnelenen ve yönetmenliğini Murat Eken'in üstlendiği 'Bülent Beyi'n Hikâyesi'' 26 Ekim'de Tim Show Center'da gerçekleşecek muhteşem prömiyerle yeni sezonu açıyor. Kerkisolfej organizasyonu ile başta İstanbul olmak üzere bir çok şehirde seyircisiyle buluşacak olan oyun, yeni sezonda da izleyicilerine kahkaha dolu anlar vaad ediyor.


En Lezzetli Pastacı Pierre Herme, L'occitane İçin Parfüm Tasarladı

Tutkularını yeni parfüm koleksiyonunda buluşturan iki marka, ortak amaçlarını, becerilerini ve gelenekleri canlı tutmak konusundaki başarılarını L’Occitane X Pierré Herme koleksiyonuna aktardılar...


Kiptaş’Tan Halka Açık İlk Müzayede

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden KİPTAŞ, gayrimenkullerini müzayedeye çıkarıyor. Açık artırma usulü ile satışa sunulacak olan 28 dükkân, 19 arsa ve 3 lüks araç için teklifler toplanarak müzayede gerçekleştirilecek. Müzayede KİPTAŞ tarihinde bir ilk olacak. Katılımcılar, 24 Ekim 2019 Perşembe günü saat 11:00’de KİPTAŞ Zeytinburnu Konferans Salonunda ağırlanacak.


Doğadaki Değişimin Eşsiz Renklerini Yansıtan Zultanit Taşı İle Büyüleyen Takılar!

Ariş Pırlanta’dan sonbahar renkleri...


Kaspersky, Se Labs'in "Tam Saldırı Zinciri" Testlerinde Büyük Ödülü Kazandı

22 Ekim 2019


Etiketler: Huile, Prodigieuse®, yagˆ, olan, portakal

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.