15 Mayıs 2019 Çarşamba 13:42

GÜNDEM

Bülten Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi

Cesur bir adımla, NUXE ikonik yagˆının yeni bir versiyonunu c¸ıkarıyor. Feminenligˆe gerc¸ek bir o¨vgu¨ olan Huile Prodigieuse® Florale, tatlı ve temiz kokusuyla duyulara hitap ediyor.

Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kalbinizde c¸ic¸ek ac¸tıracak bu taze ve dokunaklı floral koku, Technico-flar’dan Irene Farmchidi tarafından olus¸turuldu.

Huile Prodigieuse®’e kardes¸ bu kokuyu, kadınlara modlarına uygun olarak sec¸ip degˆis¸tirebilecekleri bir sec¸enek olması ic¸in yarattım. I·konik kokudaki sıcak, gu¨nes¸li parfu¨m notaları sadeles¸tirilerek tatlı, kadifemsi ve dokunaklı bir baz ortaya c¸ıktı. Bagˆlılık yaratacak derecede c¸ic¸eksi...”

Floral notaların parlak bir buketi olan bu yeni koku, manolya c¸ic¸eklerinin nes¸eli notalarını ic¸ermekte. Bu c¸ic¸eksi birles¸im beyaz misk bazının greyfurt, limon, portakal ve kalabri- ya bergamot o¨zlerinin lezzetli turunc¸gil u¨st notalarından geliyor. Huile Prodigieuse®’deki imza nota olan portakal c¸ic¸egˆini ic¸eren yagˆ, turunc¸ o¨zu¨ eklenmesiyle taze bir form alıyor.

NUXE yeni kokuyu yaratırken, ham maddelere ulas¸mak ic¸in Technicoflor ile c¸alıs¸tı. U¨ru¨nu¨n ic¸erigˆindeki limon ve kalabriya bergamot yagˆları sorumluluk sahibi u¨reticilerden gelirken, portakal o¨zu¨ adil ticaret sertifikasına sahip.

“as¸k u¨ru¨nu¨” 1991‘den beri

1991’de yaratıldıgˆından beri kadınların kalplerini kazanan Huile Prodigieuse®, du¨nyanın her tarafında eczaneler ve gu¨zellik magˆazalarında bulunan mutlak bir cilt bakım u¨ru¨nu¨. I·lhamı NUXE’u¨n kurucusu ve CEO’su Aliza Jabes’in o¨nsezilerinden geliyor. Yogˆun bir hayatı olan genc¸ anne, tek bir adımda yu¨z, cilt ve sac¸ları gu¨zelles¸tirecek dogˆal ic¸erikli ve c¸ok amac¸lı bir kuru yagˆ yaratma fikrini ortaya c¸ıkarıyor. Zamanla bu gu¨zellik sırrı bir arkadas¸tan digˆerine, anneden kızına ve u¨nlu¨ler arasında yayılmaya bas¸layarak Fransa’nın bir numaralı kuru yagˆına do¨nu¨s¸u¨yor. Oradan da Belc¸ika, I·spanya, I·talya ve Polonya gibi u¨lkelere yayılıyor.

%100 BOTANI·K YEDI· DEGˆERLI· YAGˆIN GU¨CU¨

Huile Prodigieuse® Florale cildi ve sac¸ları nemlendirme, onarma ve gu¨zelles¸tirme o¨zelliklerini ispat etmis¸ klasik versiyonuyla aynı dogˆal biles¸enlerden olus¸uyor. %96.9 dogˆal ko¨kenli ic¸erikten olus¸an u¨ru¨n, yedi botanik yagˆ ic¸ermekte: Tsubaki (nemlendirici), Argan (onarıcı), Makademya (besleyici), Hodan (pu¨ru¨zsu¨zles¸tirici), Kamelya (nemlendirici), Fındık (koruyucu), Tatlı Badem (yumus¸atıcı). Huile Prodigieuse® Florale de orijinal versiyonu gibi kendine o¨zgu¨ kuru yagˆ dokusuyla ciltte ipeksi bir his ve yagˆsız bir go¨ru¨nu¨m olus¸turmayı sagˆlıyor.

L’Appart PR

Lian Penso

Selin Şenses

İlginizi Çekebilir

Sivassporlu Futbolcu Emre Kılınç Acıbadem Ankara Hastanesi’Nde Ameliyat Oldu

Sivasspor Futbol takımında forma giyen oyuncu Emre Kılınç, Acıbadem Ankara Hastanesi’nde ameliyat edildi.


Tiktok’Un Düzenlediği Kampanyası, 51 Buçuk Milyondan Fazla Görüntülendi

TikTok’un Real Madrid’i karşılamak için düzenlediği #HoşgeldinRealMadrid kampanyası, 51 buçuk milyondan fazla görüntülendi


Sony, Full Frame Lens Yelpazesini 35Mm F1.8 Hafif Prime İle Güçlendiriyor

Sony, E-mount full frame lens yelpazesinin en son üyesi FE 35mm F1.8 büyük diyafram açıklıklı, geniş açılı prime lensin (model SEL35F18F) gelişini duyurdu.


Tav Teknoloji Ar Ge Merkezi Oldu

TAV Teknoloji, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürüttüğü program kapsamında Ar-Ge Merkezi olmaya hak kazandı.


Bahçeşehir Koleji Öğrencileri Uluslararası Fizik Olimpiyatına Damga Vurarak Türkiye’Yi Gururlandırdı

Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Öğrencileri


Etiketler: Huile, Prodigieuse®, yagˆ, olan, portakal

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.