23 Mayıs 2019 Perşembe 09:20

GÜNDEM

Bülten Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi

Cesur bir adımla, NUXE ikonik yagˆının yeni bir versiyonunu c¸ıkarıyor. Feminenligˆe gerc¸ek bir o¨vgu¨ olan Huile Prodigieuse® Florale, tatlı ve temiz kokusuyla duyulara hitap ediyor.

Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kalbinizde c¸ic¸ek ac¸tıracak bu taze ve dokunaklı floral koku, Technico-flar’dan Irene Farmchidi tarafından olus¸turuldu.

Huile Prodigieuse®’e kardes¸ bu kokuyu, kadınlara modlarına uygun olarak sec¸ip degˆis¸tirebilecekleri bir sec¸enek olması ic¸in yarattım. I·konik kokudaki sıcak, gu¨nes¸li parfu¨m notaları sadeles¸tirilerek tatlı, kadifemsi ve dokunaklı bir baz ortaya c¸ıktı. Bagˆlılık yaratacak derecede c¸ic¸eksi...”

Floral notaların parlak bir buketi olan bu yeni koku, manolya c¸ic¸eklerinin nes¸eli notalarını ic¸ermekte. Bu c¸ic¸eksi birles¸im beyaz misk bazının greyfurt, limon, portakal ve kalabri- ya bergamot o¨zlerinin lezzetli turunc¸gil u¨st notalarından geliyor. Huile Prodigieuse®’deki imza nota olan portakal c¸ic¸egˆini ic¸eren yagˆ, turunc¸ o¨zu¨ eklenmesiyle taze bir form alıyor.

NUXE yeni kokuyu yaratırken, ham maddelere ulas¸mak ic¸in Technicoflor ile c¸alıs¸tı. U¨ru¨nu¨n ic¸erigˆindeki limon ve kalabriya bergamot yagˆları sorumluluk sahibi u¨reticilerden gelirken, portakal o¨zu¨ adil ticaret sertifikasına sahip.

“as¸k u¨ru¨nu¨” 1991‘den beri

1991’de yaratıldıgˆından beri kadınların kalplerini kazanan Huile Prodigieuse®, du¨nyanın her tarafında eczaneler ve gu¨zellik magˆazalarında bulunan mutlak bir cilt bakım u¨ru¨nu¨. I·lhamı NUXE’u¨n kurucusu ve CEO’su Aliza Jabes’in o¨nsezilerinden geliyor. Yogˆun bir hayatı olan genc¸ anne, tek bir adımda yu¨z, cilt ve sac¸ları gu¨zelles¸tirecek dogˆal ic¸erikli ve c¸ok amac¸lı bir kuru yagˆ yaratma fikrini ortaya c¸ıkarıyor. Zamanla bu gu¨zellik sırrı bir arkadas¸tan digˆerine, anneden kızına ve u¨nlu¨ler arasında yayılmaya bas¸layarak Fransa’nın bir numaralı kuru yagˆına do¨nu¨s¸u¨yor. Oradan da Belc¸ika, I·spanya, I·talya ve Polonya gibi u¨lkelere yayılıyor.

%100 BOTANI·K YEDI· DEGˆERLI· YAGˆIN GU¨CU¨

Huile Prodigieuse® Florale cildi ve sac¸ları nemlendirme, onarma ve gu¨zelles¸tirme o¨zelliklerini ispat etmis¸ klasik versiyonuyla aynı dogˆal biles¸enlerden olus¸uyor. %96.9 dogˆal ko¨kenli ic¸erikten olus¸an u¨ru¨n, yedi botanik yagˆ ic¸ermekte: Tsubaki (nemlendirici), Argan (onarıcı), Makademya (besleyici), Hodan (pu¨ru¨zsu¨zles¸tirici), Kamelya (nemlendirici), Fındık (koruyucu), Tatlı Badem (yumus¸atıcı). Huile Prodigieuse® Florale de orijinal versiyonu gibi kendine o¨zgu¨ kuru yagˆ dokusuyla ciltte ipeksi bir his ve yagˆsız bir go¨ru¨nu¨m olus¸turmayı sagˆlıyor.

Fiyat: 100 ML - 155 TL

L’Appart PR

Lian Penso

Selin Şenses

İlginizi Çekebilir

“Sabancı Üniversitesi Tanıtım Günleri” Başlıyor

“Sabancı Üniversitesi Tanıtım Günleri” başlıyor


Düzeltme Lincoln Electric Türkiye’Den Jeneratör Uyumlu Kaynak Makineleri Inverter 255 Ultra Ve Inverter 405 Ultra

Geliştirdiği ürünlerle kaynak sektöründe adından sıkça bahsettiren Lincoln Electric Türkiye, elektrik olmayan ortamlarda bile jeneratör ile kaynak yapılmasına olanak veren Inverter 255 Ultra ve Inverter 405 Ultra kaynak makinelerini sunuyor. Lincoln Electric Türkiye’nin Inverter 405 Ultra kaynak makinesi sınıfının en güçlü kaynak makinesi olarak ön plana çıkarken iki makinenin de sınıflarının en iyi kaynak performansına sahip olmaları dikkat çekiyor. Makineler aynı zamanda sınıflarının en güvenli ve taşıması en kolay kaynak makineleri olarak kabul ediliyor.


Eugene Kaspersky, Kuril Adaları’Nın Sorunlarına Dikkat Çekiyor

Eugene Kaspersky bir grup çevre gönüllüsü, film yapımcısı ve fotoğrafçıyla birlikte Kuril Adaları’na 12 günlük bir yolculuğa çıktı. Yapılan bu yolculuk ile dünyanın karaya en uzak takımadalarından biri olan tehlike altındaki Kuril Adaları’nın benzersiz ekosistemi ve çevre sorunları hakkında farkındalık yaratılması hedefleniyor.


Güneşin Cilt Kanserine Neden Olan Etkilerinden Korunun

Ülkemizde ve dünyada görülme sıklığı her geçen gün artan deri kanseri, 7’den 70’e her bireyi tehdit ediyor. Özellikle uzun süre güneş ışınlarına maruz kalmak, bu kanserin önemli nedenlerinden birini oluşturuyor. Melanom ve melanom dışı olarak adlandırılan iki türü olan deri kanserinin teşhis edilmesinin öncelikli yoluysa, kişinin kendi vücudunu yakından incelemesinden geçiyor. Hayati risk oluşturan melanomun sadece bedenin dış yüzeyinde değil, ağız içinde hatta bağırsakta bile görülebileceğine dikkat çeken Memorial Ankara Hastanesi Dermatoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Nilgün Solak, deri kanserleri ve tedavisi ile ilgili önemli bilgiler verdi.


Kusursuz Müziğin Cep Herkülü N11.Com’Da

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com; dünyanın en iyi high-end ses ve görüntü sistemi üreticisi Bang & Olufsen’in, olağanüstü sesi minimalist tasarımda buluşturduğu P2 Royal Blue Bluetooth taşınabilir hoparlörünü müzik tutkunlarının beğenisine sunuyor. Zarif tasarımı, kompakt boyutu, 275 gram ağırlığıyla P2 Royal Blue, kusursuz müzik keyfini ev ve ofislerden sokağa taşıyor.


Etiketler: Huile, Prodigieuse®, yagˆ, olan, portakal

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.