23 Mayıs 2019 Perşembe 09:20

GÜNDEM

Bülten Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi

Cesur bir adımla, NUXE ikonik yagˆının yeni bir versiyonunu c¸ıkarıyor. Feminenligˆe gerc¸ek bir o¨vgu¨ olan Huile Prodigieuse® Florale, tatlı ve temiz kokusuyla duyulara hitap ediyor.

Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
Bülten  Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kalbinizde c¸ic¸ek ac¸tıracak bu taze ve dokunaklı floral koku, Technico-flar’dan Irene Farmchidi tarafından olus¸turuldu.

Huile Prodigieuse®’e kardes¸ bu kokuyu, kadınlara modlarına uygun olarak sec¸ip degˆis¸tirebilecekleri bir sec¸enek olması ic¸in yarattım. I·konik kokudaki sıcak, gu¨nes¸li parfu¨m notaları sadeles¸tirilerek tatlı, kadifemsi ve dokunaklı bir baz ortaya c¸ıktı. Bagˆlılık yaratacak derecede c¸ic¸eksi...”

Floral notaların parlak bir buketi olan bu yeni koku, manolya c¸ic¸eklerinin nes¸eli notalarını ic¸ermekte. Bu c¸ic¸eksi birles¸im beyaz misk bazının greyfurt, limon, portakal ve kalabri- ya bergamot o¨zlerinin lezzetli turunc¸gil u¨st notalarından geliyor. Huile Prodigieuse®’deki imza nota olan portakal c¸ic¸egˆini ic¸eren yagˆ, turunc¸ o¨zu¨ eklenmesiyle taze bir form alıyor.

NUXE yeni kokuyu yaratırken, ham maddelere ulas¸mak ic¸in Technicoflor ile c¸alıs¸tı. U¨ru¨nu¨n ic¸erigˆindeki limon ve kalabriya bergamot yagˆları sorumluluk sahibi u¨reticilerden gelirken, portakal o¨zu¨ adil ticaret sertifikasına sahip.

“as¸k u¨ru¨nu¨” 1991‘den beri

1991’de yaratıldıgˆından beri kadınların kalplerini kazanan Huile Prodigieuse®, du¨nyanın her tarafında eczaneler ve gu¨zellik magˆazalarında bulunan mutlak bir cilt bakım u¨ru¨nu¨. I·lhamı NUXE’u¨n kurucusu ve CEO’su Aliza Jabes’in o¨nsezilerinden geliyor. Yogˆun bir hayatı olan genc¸ anne, tek bir adımda yu¨z, cilt ve sac¸ları gu¨zelles¸tirecek dogˆal ic¸erikli ve c¸ok amac¸lı bir kuru yagˆ yaratma fikrini ortaya c¸ıkarıyor. Zamanla bu gu¨zellik sırrı bir arkadas¸tan digˆerine, anneden kızına ve u¨nlu¨ler arasında yayılmaya bas¸layarak Fransa’nın bir numaralı kuru yagˆına do¨nu¨s¸u¨yor. Oradan da Belc¸ika, I·spanya, I·talya ve Polonya gibi u¨lkelere yayılıyor.

%100 BOTANI·K YEDI· DEGˆERLI· YAGˆIN GU¨CU¨

Huile Prodigieuse® Florale cildi ve sac¸ları nemlendirme, onarma ve gu¨zelles¸tirme o¨zelliklerini ispat etmis¸ klasik versiyonuyla aynı dogˆal biles¸enlerden olus¸uyor. %96.9 dogˆal ko¨kenli ic¸erikten olus¸an u¨ru¨n, yedi botanik yagˆ ic¸ermekte: Tsubaki (nemlendirici), Argan (onarıcı), Makademya (besleyici), Hodan (pu¨ru¨zsu¨zles¸tirici), Kamelya (nemlendirici), Fındık (koruyucu), Tatlı Badem (yumus¸atıcı). Huile Prodigieuse® Florale de orijinal versiyonu gibi kendine o¨zgu¨ kuru yagˆ dokusuyla ciltte ipeksi bir his ve yagˆsız bir go¨ru¨nu¨m olus¸turmayı sagˆlıyor.

Fiyat: 100 ML - 155 TL

L’Appart PR

Lian Penso

Selin Şenses

İlginizi Çekebilir

Oppo, Yeni Reno2 Serisinin Tüm Özelliklerini Londra’Da Tanıttı

OPPO, YENİ RENO2 SERİSİNİN TÜM ÖZELLİKLERİNİ LONDRA’DA TANITTI


C Vitamini Bakımı Teoxane Rha® X Vcıp Serum

Teoxane Laboratuvarları tarafından geliştirilmiş, pigmentasyon, sıkılık kaybı ve donuk bir cilt ile mücadele etmek için Teoxane’nın güçlü RHA teknolojisi ile birleştirilmiş yeni nesil C vitamini. Teoxane RHA® x VCIP Serum, antioksidan, nemlendirme ve cilt tonunu düzenleyici etkisi ile cildin parlaklığını en üst düzeye çıkarır.


Ptt’Nin Kuruluş Yıl Dönümüne Özel İndirim

PTT AŞ ve TürkMi önemli bir iş birliğine imza attı. Protokol kapsamında başlangıç olarak PTT’nin İstanbul, Ankara ve Gaziantep’te bulunan seçili iş yerlerinde Xiaomi marka ürünler avantajlı fiyatlarla satışa sunulmaya başlandı. Xiaomi marka telefon ve aksesuarlarının satışı yakın zamanda PTT’nin 100 ayrı noktasında yapılacak.


Mediamarkt Mağazalarında İphone 11 İçin Gece Mesaisi Ve Görseli

Türkiye’nin en geniş alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, Apple’ın en yeni cihazlarını bu geceden itibaren satışa çıkarıyor. iPhone 11 Pro’ya ve iPhone 11 Pro Max’e ilk sahip olmak isteyenler için seçili MediaMarkt mağazaları kapılarını bu gece teknolojiseverler için açacak. iPhone 11’ler mağazalara ek olarak mediamarkt.com.tr’de de satışa sunulacak.


Geleneksel Atasay Altın Çadır Günleri, Çağla Şıkel'in Katılımıyla 10'Uncu Kez Başladı

Atasay'ın bu yıl onuncusunu düzenlediği geleneksel Altın ve Pırlanta Çadır Günleri, ünlü manken ve sunucu Çağla Şikel’in de katılımıyla İstanbul Yenibosna'daki merkez çadırda başladı.


Etiketler: Huile, Prodigieuse®, yagˆ, olan, portakal

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.