17 Ekim 2019 Perşembe 14:41

GÜNDEM

Bülten Inflow Awards Enis Arıkan Ve Ezgi Avcı Sunumuyla Sahiplerini Bulacak

INFLOW Awards Enis Arıkan ve Ezgi Avcı Sunumuyla Sahiplerini Bulacak

Bülten  Inflow Awards Enis Arıkan Ve Ezgi Avcı Sunumuyla Sahiplerini Bulacak
Bülten  Inflow Awards Enis Arıkan Ve Ezgi Avcı Sunumuyla Sahiplerini Bulacak
Bülten  Inflow Awards Enis Arıkan Ve Ezgi Avcı Sunumuyla Sahiplerini Bulacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Influencer pazarlaması alanında Türkiye’nin en iyilerini belirlemek amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenecek olan INFLOW Awards’un sunucuları belirlendi. Enis Arıkan ve Ezgi Avcı’nın eğlenceli sunumlarıyla gerçekleşecek gecede, 31 farklı kategoride verilecek ödüller sahiplerini bulacak.

INFLOW tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan INFLOW Awards, hem ülkemiz hem de yurt dışından marka ve ajansların katılımı ile 22 Ekim Salı günü Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’ta düzenlenecek. Ödül töreni, oyuncu Enis Arıkan ile sunucu Ezgi Avcı’nın renkli ve dinamik sunuculuğuyla gerçekleşecek. Ezgi Avcı ayrıca Kırmızı Halı geçidinde ünlü isimlerle gerçekleştireceği röportajlarla da yer alıyor olacak.

31 farklı kategoride sahiplerini bulacak ödüllerin “En İyi Instagram Influencer’ı”, “En İyi Twitch Influencer’ı” ve “En İyi Youtube Influencer’ı” kategorilerini halk belirleyecek.

Influencer, marka ve ajans işbirliklerini teşvik etmek amacıyla düzenlenen INFLOW Global Summit & Awards'19, ikinci senesinde önemli bir değişikliğe imza atarak, ödülleri global arenaya da taşıyor. Türkiye'nin yanı sıra uluslararası arenadaki marka ve ajanslar da ödül törenine dahil olacak.

INFLOW Hakkında:

Dijital fikir liderlerini, bloggerları, sosyal medya içerik üreticilerini sektörün lider markalarıyla uluslararası boyutta farklı etkinlikler çerçevesinde bir araya getirmeyi hedefleyen bir platformdur. Sürekli gelişmekte olan pazarda,'Influencer Pazarlaması' ilke ve temellerini yöneten INFLOW, markalar ve sosyal medya içerik üreticilerini bir araya getirerek pazarın sınırlarını, eğilimini ve dinamiklerini belirler.

İlginizi Çekebilir

Beymen Club’Tan Özgür Ve Dinamik Tasarımlar...

BEYMEN CLUB’TAN ÖZGÜR VE DİNAMİK TASARIMLAR...


Evdeyken Hayata İyilik Kat, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Gününde Otizme Mavi Işık Yak!

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde Otizme Mavi Işık Yak!


Görüntülü Haber Dhl Express Sosyal Mesafeye Dikkat Çekmek İçin Logosunu Ayırdı

İstanbul, 30 Mart 2020: Uluslararası hızlı hava taşımacılığının lideri DHL Express, Covid-19 salgınının yayılmasını engellemede en önemli önlemlerden olan sosyal mesafenin korunmasına dikkat çekmek için logosunda değişiklik yaptı.


‘Yaşlılarımız Çınarlarımızdır’ Diyen Fuzulev’Den Açık Çağrı !

Tarihten bugüne kadar en zor günlerde el ele vererek üstesinden gelen bizler, şimdi de öğrenecek çok şeyimiz olduğunu bildiğimiz büyüklerimiz için el ele veriyoruz… İnsanı odağına koyan vizyonuyla 28 yıldır faaliyet gösteren FuzulEv, korona virüsle mücadelede en önemli grup olan 65 yaş üzeri büyüklerimiz için önemli bir farkındalık kampanyasına imza attı.


Odeabank, Tbb Kredi Protokolüne Katılıyor 30.03.2020

ODEABANK, Türkiye Bankalar Birliği’nin (TBB) COVID-19 salgınıyla mücadele için devreye aldığı işletmelere yönelik Hazine destekli, Kredi Garanti Fonu (KGF) kefaletli kredi protokolüne katılma kararı aldı.


Etiketler: Influencer, INFLOW, düzenlenecek, olan, Awards

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.