11 Şubat 2019 Pazartesi 17:38

MODA

Bülten Levi’S® Ribcage Jean

LEVI’S® RIBCAGE

Bülten Levi’S® Ribcage Jean
Bülten Levi’S® Ribcage Jean
Bülten Levi’S® Ribcage Jean
Bülten Levi’S® Ribcage Jean
Bülten Levi’S® Ribcage Jean
Bülten Levi’S® Ribcage Jean
Bülten Levi’S® Ribcage Jean
Bülten Levi’S® Ribcage Jean
Bülten Levi’S® Ribcage Jean
Bülten Levi’S® Ribcage Jean
Bülten Levi’S® Ribcage Jean
Bülten Levi’S® Ribcage Jean
Bülten Levi’S® Ribcage Jean
Bülten Levi’S® Ribcage Jean
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bugüne dek Levi’s® tarafından tasarlanan en yüksek belli jean olan Ribcage, İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonunda karşınızda.

Son yıllarda kadın jean’lerinin belleri giderek yükselmeye devam ederken İlkbahar/Yaz 2019 sezonu bu yukarı yönlü trendin şimdiye dek en yüksek belli modelini müjdeliyor. 30,8 cm’lik yüksekliğiyle yeni Levi’s® Ribcage, Levi’s® tarafından bugüne dek tasarlanan en yüksek belli jean olma özelliğine sahip. Söz konusu yüksek bel olduğunda, ilhamımız 1930’ların stil ikonu Katherine Hepburn. Sadece geçmişteki Levi’s® kadınlarının değil, oversize vintage 501®’leri ile mükemmel yüksek belli stiller yaratan günümüz kadınlarının da ruhunu ve stilini yakalamak için ideal. Levi’s® Ribcage jean’i özetlemek gerekirse; yirminci yüzyıl ortasının rahatlığı, 1990’ların grunge modası ve günümüzün Instagram’a layık sokak stilinin buluşması.

Yüksek bel trendleri bir yana, Levi’s® Ribcage aynı zamanda bu sezonun kişisel stili ve ifade özgürlüğünü kutlayan ‘Unbasic’ temasını da mükemmel bir şekilde temsil ediyor. Kökleri aşina olduğumuz stillere uzanan tasarımlarda iddialı ve esprili dokunuşlar incelikle kombine ediliyor. Siluetiyle çağdaş ve yeni hissettiren jean, klasik Levi’s® 501® estetiğine de yakın duruyor. Ayrıca, Levi’s® markasının kişiselleştirme konusundaki zengin geçmişini ve yaklaşımını da daima akılda tutmak gerekiyor. Düz paça ve pileli crop paça seçenekleri bulunan Levi’s® Ribcage, ince gösteren ve bedeni saran kalıbı, düz kesimi ve kişiliğiyle baştan aşağıya ideal görünümler yaratmayı mümkün kılıyor. Geleceğe bakan moda dokunuşları ile yaratılan stiller, klasik Levi’s® görünümünden çok da fazla uzaklaşmıyor.

Levi’s® Ribcage bu sezon en yüksek belli jean’imiz. 90’ların bir Levi’s® 501® modelinden esinlenen ve onun özgün görünümü hissettiren bu modern jean, dilediğiniz stilde kullanılabiliyor. ” —Karyn Hillman, Levi’s Strauss & Co. Global Ürün Üst Yöneticisi.

Levi’s® markası hakkında

Levi’s®, klasik Amerikan stilini ve çabasız “cool” tarzı mükemmel temsil eden bir markadır. Levi’s® jean’leri, 1873 yılında Levi Strauss & Co. tarafından keşfedildiğinden bu yana dünyanın en tanınan giysilerinden biri haline gelmiş ve nesillerdir tüketicilerin hayal gücünü ve bağlılığını yakalamayı başarmıştır. Günümüzde Levi’s® marka portföyü, daima öncü ve hazır giyim sektöründe eşi bulunmayan yenilikçi bir ruhla evrimini sürdürmektedir. Dünyanın lider jean ve aksesuar markası olarak 110’dan fazla ülkede satılan Levi’s® ürünleri, insanların kişisel stillerini ifade etmelerini sağlamaktadır. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha detaylı bilgi için levi.com web sitesi ziyaret edilebilir.

IG: LEVIS_TR

Aybike Aydınlar

İlginizi Çekebilir

Sodexo’Lu İşletmelere 750 Tl’Ye Varan Akaryakıt Hediyesi

Akaryakıt harcamalarını Fuel Pass ile yöneten şirketler, 750 TL’ye varan hediye akaryakıt kazanacak.


Wolfteam Turnuvasına Rekor Katılım

Wolfteam Turnuvası’nda 3700’den fazla oyuncu 100 bin TL için yarışacak


Kaspersky Lab, 2018’De Yüzde 4 Büyüme, 726 Milyon Dolar Gelir Elde Etti

Lider çokuluslu siber güvenlik şirketi, istikrarlı ve pozitif bir tablo sunmaya devam ediyor


Kışın Son Soğuk Günlerini Isıtacak Kabanlar Ve Botlar Boyner’De

Bu hafta sonu hava soğuyor…


Sakatlanmamak İçin Masajı Uzman Ellerde Yaptırın!

Hamilelik öncesi ve sonrası masajla rahatlayın


Etiketler: Levi, jean, yüksek, Ribcage, belli

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.