30 Mart 2020 Pazartesi 16:26

MODA

Bülten Levi’S® Xx Chino İlkbaharyaz 2020 Koleksiyonuyla Karşınızda

Herkesin bildiği üzere, Dadleisure çağında yaşıyoruz. “Baba” stili ayakkabılar, jean’ler, pololarla daha önce hiçbir babanın dolabı bu kadar havalı görünmemişti. Ve unutmayalım ki,bu tarzın en önemli stillerinden biri klasik chino. Levi’s® İlkbahar/Yaz 2020 sezonunda yeni denim olmayan platformunu sunuyor; Levi’s® XX Chino.

Bülten Levi’S® Xx Chino İlkbaharyaz 2020 Koleksiyonuyla Karşınızda
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Levi Strauss & Co’nun Erkek Tasarım Global Başkan Yardımcısı Janine Chilton-Faust, seri ile ilgili; “Favori denim markanız şimdi de favori chino pantolonunuzu yapıyor. Özgün ve havalı yeni chino serimiz, ikonik bir marka olarak sokak giyiminden kaykaya kadar kültürün merkezinde konumlanan marka kimliğimizden ilham aldı. Uyum, stil ve konfor sunmak üzere tasarlandılar, özelikle en sevdiğiniz spor ayakkabınızla giydiğinizde! ” diyor.

Standard Taper, Slim Taper, ve Straight Cropped modelleri bulunan Levi’s® XX Chino, modern kesimiyle daha genç bir havaya sahip. Ayrıca daha fazla konfor için de esneklik sunuyor.

Hatta, iki farklı kumaş yapısına sahip olan Soft Streç ve Wonderknit seçenekleri ile az ya da daha çok esneklik arasında seçim yapmanız da mümkün. İki seçenek de Levi’s® jean’lerinin konforu ve havalı stiliyle beraber rahatlık trendini devam ettiren bir pantolon sunuyor.

Renk seçenekleri standart haki yeşilinin çok ötesine geçiyor. Haki en sevdiğiniz renk olsa bile aralarından seçebileceğiniz bir çok ton seçeneği sunuluyor. Renk opsiyonları ile ilgili en iyi kısım ise her birinin kumaşının boyanmış olması. Bu boyama tekniği özellikle bir kaç yıkamadan sonra çok yeni hissi vermeyen, daha önce giyilmiş gibi rahat bir görünüm sağlıyor. Chino stilini başından beri sevenler için ideal. Biraz daha günün modasına uymak isteyenler için ise, sokak stiline atıfta bulunan ağ kısmında eskitilmiş çizgileri bulunan Straight Cropped Levi’s® XX Chino’yu sunuyor.

Levi’s® Hakkında

Levi’s®, klasik Amerikan stilini ve çabasız “cool” tarzı mükemmel temsil eden bir markadır. Levi’s® jean’leri, 1873 yılında Levi Strauss & Co. tarafından keşfedildiğinden bu yana dünyanın en tanınan giysilerinden biri haline gelmiş ve nesillerdir tüketicilerin hayal gücünü ve bağlılığını yakalamayı başarmıştır. Günümüzde Levi’s® marka portföyü, daima öncü ve hazır giyim sektöründe eşi bulunmayan yenilikçi bir ruhla evrimini sürdürmektedir. Dünyanın lider jean ve aksesuar markası olarak 110’dan fazla ülkede satılan Levi’s® ürünleri, insanların kişisel stillerini ifade etmelerini sağlamaktadır. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha detaylı bilgi için levi.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.

Levi Strauss & Co. Hakkında

Dünyanın en büyük markalı giyim şirketleri arasında yer alan Levi Strauss & Co., jean alanında global bir liderdir. Şirket, kadın, erkek ve çocuklar için Levi's®, Dockers®, Signature by Levi Strauss & Co.™ ve Denizen® markaları altında jean, spor giyim ve aksesuarlar tasarlayıp pazarlamaktadır. Şirketin ürünleri, dünya çapında zincir ve çok katlı mağazalar, online mağazalar ve yaklaşık 3.000 perakende ve shop-in-shop mağaza ile 110’dan fazla ülkeyi kapsayan küresel ayak izine sahip bir dağıtım ağında satılmaktadır. Levi Strauss & Co., 2018 yılında 5,6 milyar $ net ciro açıklamıştır. Şirket hakkında daha detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://levistrauss.com.

L'Appart Pr

İlginizi Çekebilir

Monster Notebook Mağazaları Açılıyor

Monster Notebook Mağazaları ve Teknik Servisleri Açılıyor;


İbb Bilimsel Danışma Kurulu’Ndanfarklı Mesai Saati Ve Ayrı Şerit Uygulamalarıönerisi

İBB BİLİMSEL DANIŞMA KURULU’NDAN FARKLI MESAİ SAATİ VE AYRI ŞERİT UYGULAMALARI ÖNERİSİ


Tıp Yükselen Değer Mi

KONU: TIP YÜKSELEN DEĞER Mİ?


Paramı Yönetebiliyorum Eğitimleri, Nesilden Nesile İnternet Projesiyle 65 Yaş Ve Üzeri Bireylerle Buluşuyor

Pandemi kısıtlamalarından en çok etkilenen kitlelerden biri olan 65 yaş üstü nüfusa, finansal ve dijital okuryazarlık kazandırmak için hayata geçen proje sayesinde, gençler birlikte yaşadıkları 65 yaş üzeri aile büyüklerini “online” hayata hazırlıyor.


Lg Instaview Buzdolabı Alanlara 3.000 Tl’Ye Varan Hediye Çeki

LG Electronics Hakkında:


Etiketler: Levi, daha, Strauss, için, jean

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.