14 Kasım 2019 Perşembe 14:54

GÜNDEM

Bülten Makyaj Tutkunuzu Profesyonelleştirin

Makyaj endüstrisinin hızla yükseldiği ve profesyonel makyaj sanatçılarına talebin her gün arttığı günümüzde, Altier Academy bir makyaj sanatçısı olarak kariyerinizi uluslararası düzeyde en üst seviyeye çıkararak, uzman eğitmen kadrosuyla ihtiyacınız olan her şeyi size öğretmek için tasarlanmış son teknolojik sınıflarında Christian Dior, Chanel, Tom Ford, Mac, Nars, Kryolan gibi dünya markalarının ürünleriyle yoğun uygulamalı her bir makyaj tipini ve trendini öğretiyor.

Bülten  Makyaj Tutkunuzu Profesyonelleştirin
Bülten  Makyaj Tutkunuzu Profesyonelleştirin
Bülten  Makyaj Tutkunuzu Profesyonelleştirin
Bülten  Makyaj Tutkunuzu Profesyonelleştirin
Bülten  Makyaj Tutkunuzu Profesyonelleştirin
Bülten  Makyaj Tutkunuzu Profesyonelleştirin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Uluslararası deneyime sahip makyaj profesyonelleri tarafından oluşturulan ‘Profesyonel Makyaj Sanatçısı’ akademik program müfredatı; cilt ve yüz tipleri, hijyen, fırçalar ve ürünlerin kullanımı gibi en temel eğitimden kaş, kirpik, baz makyajı, eyeliner, gündüz ve gece makyajı, gelin makyajı, Hint Makyajı, TV ve Sinema Makyajı, Podyum Makyajı, Fantastik Tiyatro Makyajına kadar tüm teorik ve teknik uygulamalarını kapsıyor.

Akademik eğitiminiz süresince makyaj dünyasının ünlü makyaj sanatçıları ve sektör profesyonelleriyle tanışma imkanı bulduğunuz seminerler düzenleyen Altier Academy aynı zamanda sizi TV programları, defileler, dizi setleri ve çeşitli etkinliklere götürerek gerçek makyaj deneyimi kazanmanızı sağlıyor.

SÜMEYYE SELAMET İLE EDİTORYAL MAKYAJ

Altier Academy Creative Director’ü ve doubleS stüdyo kurucusu Sümeyye Selamet, gelecekteki portföyünüzün temelini oluşturacak stüdyosunda düzenli olarak yaptığı editöryal makyaj çekimleriyle yaptığınız çalışmaları ‘how to ‘ tekniklerini daha detaylı göstererek makyaj için gözünüzü geliştirerekgereken iş kavramlarını öğretecek. Eğitim süreci ve sonrasında önemli bir klavuzunuz olacak ‘ALTIER MAKE UP BOOK’ kitabı ise en önemli rehberiniz olacak.

Konuyla ilgilli fotoğrafları ekte bilginize sunarız

İlginizi Çekebilir

Sign Of The City Awards’Da Mesa En İyi Konut Ödülünü Aldı

Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün onur gecesinde MESA ORMAN ÇUBUKLU projesi ödül aldı:


Araştırma Sonuçları Türkiye’De Gönüllülük Katılım, Koşullar Ve Hukuk

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen “Türkiye’de Gönüllülük Araştırması”nın sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre; çalıştığı sivil toplum örgütünde sosyal güvenceye sahip olan gönüllülerin oranı %9. Araştırmaya katılan gönüllülerin %20’si gönüllülük yaparken psikolojik rahatsızlıklar yaşadığını belirtiyor


E Kitapçık 2020 Yılında Hangi Vergiler Hangi Değişiklikleri Getirecek

Dijital hizmet vergisi, gelir vergisi kanunundaki son düzenlemeler, binek otomobillerin giderine kısıtlama getirilmesi, konaklama vergisi ve diğerleri… 2020 yılına girmeden Resmi Gazete’de yayınlanan güncel mevzuat değişikliklerini, Özmen Mali Müşavirlik bir e-kitapçıkta düzenledi.


‘Notre Dame’In Kamburu Müzikali’ 16 Aralık Pazartesi Trump Sahne’De

Victor Hugo’nun ölümsüz eseri ‘Notre Dame'in Kamburu Müzikali’, 16 Aralık Pazartesi günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyicisiyle buluşuyor.


Erol Evgin'den Görkemli Final

EROL EVGİN’DEN GÖRKEMLİ FİNAL


Etiketler: makyaj, makyajı, Makyajı, Altier, Academy

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.