22 Mart 2019 Cuma 22:36

GÜNDEM

Bülten Mbfwı Exquise Sonbahar Kış 2019 Defilesi

#GoldenRhapsody

Bülten  Mbfwı Exquise Sonbahar  Kış 2019 Defilesi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Exquise Sonbahar/Kış 2019 koleksiyon defilesi, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un 13. sezonu kapsamında 22 Mart Cuma günü saat 13:30’da gerçekleşti.

Defileye katılan davetliler arasında Öykü Baştaş, Mert Vidinli, Tara de Vries, Özlem Kaymaz, Pelin Karahan ve Chloe Loughnan Ortaç gibi isimler vardı.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’a üçüncü kez katılan ve bu sezon ilk kez runway’de yer alan Exquise, 70’li ve 80’li dönemlerden ilham alan #GoldenRhapsody isimli Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunu sundu. Koleksiyon, 70’ler dönemindeki yasakların delindiği, başkaldırının ete kemiğe büründüğü, yaşayanlarda iz, yaşamayanlarda hayranlık uyandıran, doğaya düşkün ruhu ile 80’lerin pop kültürünü, aşırılığı ve cesaretini tecrübe etmiş kadınlarını hatırlatıyor.

Exquise Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunun oluşum sürecindeki başlıca ilham kaynağı 70’li ve 80’li yılların müzikleri ve eğlence hayatı oldu. Müziğin ve eğlencenin toplumu yönlendirdiği hatta birleştirdiği bu dönemlerden ilham alan koleksiyondaki tasarımlar tıpkı o günlerdeki gibi müziğin ritmiyle çok yönlü, çok dinamik ve çok özgün.

70’lerin sonu 80’lerin başındaki gösterişli gece hayatını temsil eden payetli, ışıltılı kumaşlar Exquise Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonununda bir araya gelerek karanlık şehir hayatını aydınlatıyor. Yine aynı dönemlerden yola çıkarak şehrin günlük stiline karışan dolgu montlar, metal tokalı kemerler, güçlü ve büyük omuzlu oversize üstler ile ispanyol paça ve baggy yüksek bel pantolonlar Exquise kadınının özgür ruhunu ortaya koyan başlı başına güçlü parçalar.

Romantizminden asla vazgeçmeyen Exquise kadını sonbahar-kış sezonunda bunu farklı yorumluyor. Uzun elbiseler bu kez romantik olmaktan çok yenileyici. Dönemi çağrıştıran vatkalar ile elbiseler yeniden yorumlanırken alışılmışın dışında bir romantizm vaat ediyor.

Farklı dokuları renk zenginliğiyle bir arada kullanmayı seven Exquise Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonu pu kumaşlar, kürk dokular ve parlak yüzeyler ile el işlemeli ve piliseli detayları kullanarak fark yaratıyor.

Cesur parçaların, çarpıcı detayların ve gösterişli dokuların uyum içinde dans ettiği #GoldenRhapsody koleksiyonu özgür ruhlarını ortaya koymaktan korkmayan Exquise kadınlarına bir dönemin fragmanını hazırlamaları için tüm seçenekleri sunuyor.

Dans pisti hazır, müzik çalıyor ve set seni çağırıyor.

Tasarım direktörlüğünü Ebru Atılgan’ın üstlendiği Exquise Sonbahar/Kış 2019 defilesinin koreografisi Öner Evez’e ait. Polaroid gözlüklerin de podyumda yer aldığı defileye, M.A.C. profesyonel makyaj artistlerinin hazırladığı makyaj ve L’Oréal Professionnel ekibinin tasarladığı saçlar eşlik etti.

Defileye katılan davetliler arasında Öykü Baştaş, Mert Vidinli, Tara de Vries, Özlem Kaymaz ve Chloe Loughnan Ortaç gibi isimler vardı.

Defileyle ilgili paylaşımları sosyal medyada #GoldenRhapsody etiketi altında takip edebilirsiniz.

Exquise hakkında:

2008 yılında girişimci Dilan Güme tarafından kurulan Exquise, Ebru Atılgan’ın tasarım direktörlüğünde anı yaşamayı ve zamanın ruhunu yakalamayı başaran şehirli kadınlar için koleksiyonlar sunuyor. Exquise markasının büyük ilgi gören koleksiyonları Türkiye’de www.exquise.com online mağazasının yanı sıra, İstanbul’da Open House’ta, Room+Rumours'da, Souq Kanyon'da, Emaar Square AVM Galerie Lafayette’te ve Maritsa Store’da; Türkiye genelinde 12 şehirde ve tüm dünyada ise Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Kanada olmak üzere 30’dan fazla ülkede satışa sunuluyor.

L'Appart PR

İlginizi Çekebilir

Bedük'ten Festival Tadında Yeni Şarkı "Ankara'nın Delisi"

8 Mayıs’ta yayımladığı “Push The Button” şarkısıyla dinleyenlere bolca enerji aşılayan başarılı sanatçı Bedük, yeni şarkısı “Ankara'nın Delisi”ni müzikseverlerin beğenisine sundu. 12 Haziran’da yayımlanacak yeni albümü “Intergalactic”te de yer alacak şarkının söz, müzik ve prodüksiyonu Bedük’e ait.


Lg K61 48 Mp’Lik Mega Lensle Geliyor

LG Electronics Hakkında:


Herbalıfe Nutrıtıon Kadınlar Basketbol Super Ligi Oyuncuları Herbalıfe Nutrition’Un Düzenlediği “Sporcu Beslenmesi Ve Performansa Etkisi” Konulu Eğitimde Buluştu

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi oyuncuları ve antrenörleri, “Sporcu Beslenmesi ve Performansa Etkisi” başlıklı online eğitim ile bir araya geldi. Herbalife Nutrition Beslenme Danışma Kurulu Üyesi Prof. Dr. İsmet Tamer ve Herbalife Nutrition Danışman Diyetisyeni Berrin Yiğit’in verdiği eğitime, aynı anda 60 kadın sporcu katıldı.


Kolombiya Sanal Ticaret Heyeti 123 İkili İş Görüşmesi İle Tamamlandı

İKMİB’den Latin Amerika’ya sanal ticaret turu


Kotex Asırlık Mirasına Sahip Çıkıyor 100. Yaşını “İsterse Yapar” Hareketiyle Kutluyor

Kimbely-Clark bünyesinde, hijyenik ped pazarının önemli bir oyuncusu olan Kotex, 100. yılında “İsterse Yapar” hareketiyle kadınların toplumdaki yerinin önde gelen savunucularından biri olmayı sürdürüyor. Kurulduğu günden bugüne dek kadınların karşısına çıkan tabuları yıkmak için çalışan Kotex, asırlık mirasıyla pandeminin kadınlar üzerindeki orantısız etkisinin yaralarını sarmaya çabalıyor. Marka bu kapsamda kız çocuk haklarını ve eşitliğini gözeten bağımsız yardım kuruluşu Plan International’la birlikte regl hijyen çözümlerine 2,5 milyon Dolar yatırım yapmak için harekete geçti.


Etiketler: Exquise, SonbaharKış, 2019, katılan, gibi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.