12 Haziran 2019 Çarşamba 12:34

GÜNDEM

Bülten Merakla Beklenen Cyberpunk 2077 Ray Tracing Teknolojisiyle Geliyor

Çok beğenilen, merakla beklenen Cyberpunk 2077 gerçek zamanlı Ray Tracing teknolojisiyle geliyor

Bülten  Merakla Beklenen Cyberpunk 2077 Ray Tracing Teknolojisiyle Geliyor
Bülten  Merakla Beklenen Cyberpunk 2077 Ray Tracing Teknolojisiyle Geliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

NVIDIA ve CD PROJEKT RED Geforce RTX’in Cyberpunk 2077’nin resmi teknoloji partneri olduğunu duyurdu. İki şirket gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisini oyuna entegre etmek için birlikte çalışacak.

Cyberpunk 2077, E3 2018'de 100'ün üzerinde ödül kazanırken, Gamespot da oyunu “son 10 yılın en fazla beklenen oyunlarından biri” olarak nitelendiriyor. Oyun CD PROJEKT RED’in çok beğenilen ve sayısız “Yılın Oyunu” ödülünü kazanan The Witcher 3: Wild Hunt’dan sonraki projesi olma özelliğini taşıyor. Diğer taraftan NVIDIA ve CD PROJEKT RED, 10 yıldan uzun bir süredir teknoloji konusunda işbirliği yapıyor.

NVIDIA Geforce Pazarlama Müdürü Matt Wuebbling: “Cyberpunk 2077 ‘First-Person’ perspektifiyle, derinlemesine ‘Role-Playing’ deneyimiyle aynı zamanda hikâyesini anlatmak için karmaşık ve sürükleyici bir dünya yaratan son derece iddialı bir oyun. Bize göre Cyberpunk dünyası, ışın izleme teknolojisinin getirdiği gerçekçi ışıklandırma özelliğinden çok büyük oranda faydalanacak” dedi.

Işın izleme, filmlere ultra gerçekçi görsel efektleri sağlayan gelişmiş bir grafik tekniğidir. NVIDIA GeForce RTX ekran kartları, ışın izlemeyi hızlandırmak için özel olarak tasarlanmış bir işlemci çekirdeği içeriyor, böylece oyunlardaki görsel efektler gerçek zamanlı olarak elde edilebiliyor.

CD PROJEKT RED Stüdyo Müdürü Adam Badowski de, “Işın izleme, oyunda ışığın kalabalık bir şehir ortamında nasıl davrandığını gerçekçi bir şekilde canlandırmamızı sağlıyor. Bu teknoloji sayesinde zaten son derece etkileyici olan oyunda yarattığımız mega şehre farklı bir derinlik ve dikeylik katmanı ekleyebileceğiz.” diye konuştu.

Cyberpunk 2077 güç ve sihir takıntılı karanlık bir şehirde, aksiyon-macera türünde bir açık-dünya oyunudur. Oyun, V adında ölümsüzlüğün anahtarı bir tür ‘İmplant’ın peşinde olan bir paralı askerle oynanıyor. Karakterinizin siber yazılımını, yeteneklerini ve oyun stilini kişiselleştirebilir ve yaptığınız seçimlerin şekillendirdiği hikâyenin ve dünyanın yaşandığı geniş bir şehri keşfedebilirsiniz.

NVIDIA

1999 yılında GPU’yu dünyaya tanıtan NVIDIA, bilgisayar oyunu pazarındaki büyümeyi tetikleyerek, modern bilgisayar grafiklerini yeniden tanımladı ve paralel hesaplamayı kökten değiştirdi. Yakın zamanda ise GPU derin öğrenme, dünyayı algılayıp anlayabilen bilgisayarlar, robotlar ve sürücüsüz otomobillerde beyin işlevini gören GPU ile modern yapay zekâyı (yeni hesaplama çağı) dünyayla buluşturdu.

İlginizi Çekebilir

Zabıtanın Önceliği Halkın Sağlığını Korumak

ZABITANIN ÖNCELİĞİ HALKIN SAĞLIĞINI KORUMAK


Axa’Dan Filenin Sultanlarına Başarı Primi Ve Olimpiyat Sigortası

AXA’DAN FİLENİN SULTANLARINA BAŞARI PRİMİ VE


Watsons’Tan Yeni Reklam Kampanyası İle 2020’Ye Yepyeni Bir Başlangıç!

Türkiye’nin en sevilen güzellik ve kişisel bakım markası Watsons yeni yıla yeni reklam kampanyası ile başladı!


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Kadıköy Belediyesi Elazığ Depremi İçin Yola Çıktı

Kadıköy Belediyesi Kentsel Arama Kurtarma Takımı (BAK Kadıköy) Elazığ’da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından, arama kurtarma çalışmalarına katılmak üzere yola çıktı.


Etiketler: NVIDIA, Cyberpunk, PROJEKT, 2077, izleme

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.