21 Ağustos 2019 Çarşamba 09:04

GÜNDEM

Bülten Nike By Levi's®

NIKE BY LEVI’S®

Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Levi’s® ve Nike’tan Kişiselleştirmeye Yenilikçi Bir Yaklaşım

Ağustos 2019 — Levi’s® ve Nike, çok uzun zamandır kendini ifade etmenin gücünü anlayan iki ikonik marka olarak biliniyor. Jean pantolonunuzu ve sneaker’larınızı markörle süslemek ya da lazer baskı teknolojisi ve dijital kişiselleştirme gibi çok daha farklı yöntemler kullanmak olsun, her iki marka da kişisel stil söz konusu olduğunda özelleştirmenin önemini biliyor. Levi’s® ve Nike bu nedenle kişiselleştirilmiş stilin gücünü kutlayan, teknoloji destekli, ortak markalı bir koleksiyon için işbirliği yapıyor.

LEVI’S® BY YOU – 19 Ağustos’ta lanse edilen

NIKE BY LEVI’S® – 26 Ağustos’ta lanse edilecek

İki markanın teknolojilerini bir araya getirerek yarattığı LEVI’S® BY YOU ile kullanıcılar yalnızca Nike.com/LevisByYou adresi üzerinden Air Force 1 High, Air Force 1 Low veya Air Max 90 ayakkabılarını deri, denim, fitilli kadife ve Sherpa gibi çeşitli Levi’s® kumaş ve malzemeleri ile özelleştirebilecekler.

19 Ağustos’ta lanse edilen seri, Nike By You özelleştirmesinin ilk Levi’s® uzantısı olacak.

İki marka kişiselleştirme deneyiminin yanı sıra NIKE BY LEVI’S® adıyla sadece pembe ve indigo tonlarında Air Force 1 High ve Air Force 1 Low sneaker ayakkabılardan oluşan bir hazır kapsül koleksiyon üretti. İki markanın en ikonik stil ve tasarım unsurlarından bazılarını harmanlayan kapsül koleksiyon, 26 Ağustostan itibaren dünya çapında seçili Levi’s® mağazalarında satışa sunulacak.

Levi’s® Tasarım İnovasyonları Kıdemli Başkan Yardımcısı Jonathan Cheung şöyle konuştu: “2018 yılında Nike ile Jordan için yaptığımız işbirliği, insanların denim malzemeli Jordan ayakkabılarını boyamaları, ağartmaları ve aşındırmaları ile özelleştirmede bir viral hit oldu. Dolayısıyla, Nike ile yeniden bir araya geldiğimizde, ilk aklımıza gelen yine kişiselleştirme oldu. Mükemmel bir yaratıcı proje olan ‘Nike by You’ için bir içerik menüsü oluşturmak amacıyla Nike’nin kreatif ekibi ile çalıştık. Sizin kişiselleştireceğiniz iki ikonik marka.”

Koleksiyonda ikonik Air Force 1 Low ve High versiyonları yer alıyor. 1982’den bu yana favori olmaya devam eden siluetle tasarlanan Air Force 1 High by Levi’s® modeli, üst boyama pembe Levi’s® denim kumaş ile lazer baskı Nike Swoosh ve Levi’s® logolarını içeriyor. Ayrıca, arka topuk çekme britinde ikonik “Nike Air” logosu ile sağ topukta Levi’s® Red Tab bulunuyor. İç tabanlarda Nike Swoosh ve Levi’s® Batwing logoları ile dilde “Nike Air” markalı Levi’s® jakron etiket gibi diğer ortak marka kullanımları, ayakkabıları tamamlıyor. Air Force 1 Low by Levi’s® modelinde aynı ortak marka ögeleri yer alırken tek fark olarak düşük profilli siluette Levi’s® orta yıkama indigo denim kumaş ile lazer baskı Levi’s® logo ve Nike Swoosh logoları kullanılıyor.

Bu iki efsanevi marka; Levi’s® lazer teknolojisi, Levi’s® Tailor Shop ve Nike By You ile yenilikçi özelleştirmenin liderleri olarak bayraklarını zirveye dikmiş bulunuyor.

Ürünler aşağıdaki gibi seçili Levi’s® mağazalarında satışa sunulacak:

SOHO

MARKET ST

PARIS CHAMPS ELYSEES

BERLİN

LONDRA REGENT STREET

HARAJUKU

ŞANGHAY

Levi’s® markası hakkında

Levi’s®, klasik Amerikan stilini ve çabasız “cool” tarzı mükemmel temsil eden bir markadır. Levi’s® jean’leri, 1873 yılında Levi Strauss & Co. tarafından keşfedildiğinden bu yana dünyanın en tanınan giysilerinden biri haline gelmiş ve nesillerdir tüketicilerin hayal gücünü ve bağlılığını yakalamayı başarmıştır. Günümüzde Levi’s® marka portföyü, daima öncü ve hazır giyim sektöründe eşi bulunmayan yenilikçi bir ruhla evrimini sürdürmektedir. Dünyanın lider jean ve aksesuar markası olarak 110’dan fazla ülkede satılan Levi’s® ürünleri, insanların kişisel stillerini ifade etmelerini sağlamaktadır. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha detaylı bilgi için levi.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.

NIKE, Inc. hakkında

Beaverton (Oregon, ABD)merkezli NIKE, Inc., çok geniş kapsamlı spor ve fitness aktiviteleri için orijinal spor ayakkabıları, giyim, donanım ve aksesuarları tasarlayan, pazarlayan ve dağıtan bir dünya lideridir. Tamamı NIKE, Inc.’e ait olan markalardan Converse, sportif yaşam tarzı ayakkabı, giyim ve aksesuar tasarımı, pazarlaması ve dağıtımı, Hurley ise sörf ve gençlik yaşam tarzı ayakkabı, giyim ve aksesuar tasarımı, pazarlaması ve dağıtımı yapmaktadır. Daha detaylı bilgi için http://news.nike.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

IG: LEVIS_TR

Aybike Aydınlar

İlginizi Çekebilir

Çocuklarda Kamburluğu Önlemenin 5 Altın Kuralı

Kamburluk olarak da bilinen kifoz, omurganın öne doğru eğilmesi olarak tanımlanıyor. Omurgaya yandan bakıldığında anatomik olarak özellikle sırt bölgesinde ters eğrilik şeklinde kendini gösteren kifoz, her zaman bir hastalık olarak kabul edilmiyor ve duruş bozukluğundan da kaynaklanabiliyor. Genellikle çocuklarda fizik kondisyonunun yetersiz olmasıyla ilişkilendirilen bu durum, çocukla aile arasında sosyal sorunlara da yol açabiliyor. Memorial Antalya Hastanesi Ortopedi Omurga Sağlığı Merkezi’nden Prof. Dr. Yetkin Söyüncü, kifoz ve tedavisi hakkında bilgi verdi.


Lüx Emlakçı!

Kristal Türkiye Enstitüsü yanlızca Kristal Türkiye Profesyonellerine özel bir eğitim ile Gayrimankul endüstrisine değer kattı. Lüks konut uzmanlık alanında Türkiye' nin sürdürülebilir en başarılı ismi Evrim Kırmızıtaş Başaran "Lüks Konut Satışı Eğitimi" adı altında Bursa da eğitim verdi.


Tlref’E Dayalı Banka Dışı İlk İhracı Deniz Leasing Gerçekleştirdi

Deniz Leasing, Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı’na (TLREF) dayalı finansman bonosu ihraç işlemlerinde banka dışı kurumlar arasında ihraç gerçekleştiren ilk kurum oldu. Deniz Leasing’inbugün (16 Eylül 2019) ihraç edeceği 150 milyon TL olarak planlanan bono ihracına beklenenin üzerinde talep gelirken karşılanan talep miktarı 250 milyon TL oldu.


Çocuklar ‘Çizgiler Resim Atölyesi’Nde Soyut Resim İle Tanışacak , 21 Eylül, Trump Art Gallery

Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery, ‘Onun Çizgileri’ sergisi kapsamında sanatçı K. Muzaffer Gençer’in 7-12 yaş aralığındaki çocuklarla gerçekleştireceği atölye çalışmasına ev sahipliği yapacak.


Hareket Hazar Denizi’Ne Açılıyor

Ağır kaldırma ve taşımacılık sektörünün lider markası Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, Hazar Denizi’nde bulunan Bautino TS Marine Base Limanı’nın işletme hakkını devraldı. Şirket, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan ve Tacikistan için stratejik öneme sahip, uluslararası standartlarda bir heavy lift limanı oluşturacak ve 1 Nisan 2020 tarihinde faaliyetlerine başlayacak.


Etiketler: Levi, Nike, marka, Force, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.