4 Aralık 2019 Çarşamba 11:41

GÜNDEM

Bülten Nuxe Nuxuriance® Gold Serisi İle Mutlak Anti Aging

Fransa'nın lider dermokozmetik markası NUXE'ün anti-aging konusundaki uzmanlığı Nuxuriance® Gold serisinde hayat buluyor. Olgun ciltlerin sorunlarını hedef alan Nuxuriance® Gold serisi, hücre yenilenmesinin zamanla yavaşlamasının, lipid üretiminin düşmesinin ve cilt mikro-dolaşımının azalmasının etkileriyle mücadele ediyor. İncelmiş, nemini ve elastikiyetini yitirmiş olgun ciltlere etkin bir beslenme ve ışıltı sağlıyor.

Bülten  Nuxe Nuxuriance® Gold Serisi İle Mutlak Anti Aging
Bülten  Nuxe Nuxuriance® Gold Serisi İle Mutlak Anti Aging
Bülten  Nuxe Nuxuriance® Gold Serisi İle Mutlak Anti Aging
Bülten  Nuxe Nuxuriance® Gold Serisi İle Mutlak Anti Aging
Bülten  Nuxe Nuxuriance® Gold Serisi İle Mutlak Anti Aging
Bülten  Nuxe Nuxuriance® Gold Serisi İle Mutlak Anti Aging
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Nörobilim ile kanıtlanan etki: Gündüz Kremi, Gece Kremi, Serum ve Göz Çevresi Kremden oluşan Nuxuriance® Gold koleksiyonu, aynı zamanda kozmetik dünyasında bir ilki başarıyor. Nörobilim uzmanları ile iş birliği halinde gerçekleştirilen bir araştırma sonucunda, 28 günlük Nuxuriance® Gold kullanımı sonunda kadınların kendilerini daha iyi hissettikleri bilimsel olarak kanıtlandı. Test kapsamında Yas¸lanmaya bagˆlı cilt problemlerine sahip kadınlar, kullanım öncesi ve 28 gu¨nlu¨k kullanım sonucu iki aşamalı bir teste katıldılar.

Katılımcılar ilk aşamada, bilimsel metodlar çerçevesinde hazırlanan ve kişinin kendini değerlendirmesini amaçlayan bir yazılı teste tabi tutuldular. İkinci aşamada ise bir ayna karşısına oturan kadınlardan, kendilerini değerlendirmeleri istendi ve tepkileri nörobilim uzmanları tarafından hem semantik analize, hem de ses analizine tabi tutuldu. Böylece kadınların kendilerinden bahsederlerken sahip oldukları stres du¨zeyi incelendi. 28 gu¨nlu¨k kullanım sonucunda kadınların kendilerinden duyduğu memnuniyetin arttığı bilimsel olarak kanıtlanmış oldu: Kadınlar kendilerini daha iyi hissettiler ve göru¨nu¨mlerinden daha mutlu oldular.

Safran & Begonvil Bi-Floral® Hücreleri: NUXE laboratuvarları tarafından patenti alınmış olan ve daha önce Nuxuriance Ultra serisinde de kullanılan, safran çiçeği hücrelerinin begonvil hücrelerine aşılanmasıyla elde edilen bi-floral hücreler, Nuxuriance® Gold serisinin de temelini oluşturuyor. Mükemmel bir biyouyumlulugˆa sahip bu bitki hücreleri, aynı zamanda kendi aktif element zenginligˆi ile biliniyor. (21 amino asit, 14 yagˆ asidi, 6 vitamin, proteinler, yagˆlar ve s¸eker)

I·laçların yavas¸ salınım özelligˆinden esinlenen teknolojisi sayesinde akıllı bitki hücreleri epiderme nüfus ederek hücre yenilenmesini destekliyorlar ve aktif içeriklerinin salınımını 12 saat boyunca devam ettiriyorlar. Bu sürecin sonucunda yeni deri hücreleri üretiliyor ve gözle görülen bir cilt yenileme etkisi sagˆlanıyor.

Nutri-Güçlendirici Karışım: Nuxuriance® Gold ayrıca, zaman içinde güçten düşen ve nemini yitiren kuru ihtiyaçlarını kars¸ılamak için Jiaogulan ve Laden Çiçegˆi özütlerini bir araya getiren inovatif bir karıs¸ım gelis¸tirdi. Saponin açısından zenginligˆiyle bilinen Jiaogulan özü, Asya’da gençlik iksiri olarak tanınıyor ve cildin ıs¸ıltısı için temel lipidleri onarıyor. Laden çiçegˆi ise en zor kos¸ullarda yas¸ayabilmesiyle dogˆanın gerçek gücünü yansıtan bir bitki. Yes¸il çayın 3 katı kadar polifenol içeren Laden Çiçegˆi lipidleri oksidasyondan koruyor, cilt bariyerini güçlendiriyor.

Porselen Gülü Oleoaktifleri®: NUXE gelis¸tirdigˆi çok özel ve dogˆaya dost bir yöntem neticesinde Porselen Gülü aktif moleküllerinin özünü çıkarmayı bas¸ardı ve böylece olumlu özelliklerini maksimize etti. Bu yöntemde Porselen Gülü’nün sapı, yaprakları ve taç yaprakları önce kurutuluyor, sonrasında ise temel yagˆ asitleri açısından zengin botanik bir yagˆ içinde dagˆıtılıyor. NUXE tarafından patenti alınan Porselen Gülü Oleoaktifleri® 6 degˆerli aktif molekülü içeriyor. (3 polifenol, 3 yagˆ asidi)

Bu moleküllerin etkisi in vivo test ile kanıtlandı: Cildin mikro dolas¸ımını artırarak cilt görünümüne belirgin bir ıs¸ıltı katıyor.

Nuxuriance® Gold ailesini keşfedin:

Nuxuriance® Gold Serum - Mutlak Anti-Aging: Ciltte kadifemsi bir dokunuş hissi. Botanik kökenli mikro hiyalu¨ronik asit ile gu¨çlendirilen formu¨lu¨yle cildi gu¨çlendiriyor: Daha yumuşak, daha sıkı ve daha dolgun bir cilt sağlıyor. Gözle göru¨nu¨r biçimde canlanan cilt, sağlık ile parlıyor.

Nuxuriance® Gold Gündüz Kremi - Mutlak Anti-Aging: Cilt tarafından emilen botanik yağlardan oluşan bu yumuşak yağ ekstresi her gu¨n cilde enerji ve ışıltı sağlıyor, zamanı geri sarıyor. Beslenen ve canlanan cildin göru¨nu¨mu¨ ilk kullanımdan itibaren gu¨nden gu¨ne iyileşiyor. Sonuç mu? Belirginliği azalan çizgiler ve bu¨yu¨leyici bir aydınlık.

Nuxuriance® Gold Gece Kremi - Mutlak Anti-Aging: Shea Yağı ile zenginleştirilmiş olan bu gece balsamı cildi yumuş aklık ve konfor ile sarıyor. Sabah yorgunluk izleri azalmış, çizgileri hafiflemiş ve daha aydınlık bir ciltle uyanıyorsunuz. Geceden geceye daha gu¨çlu¨ ve dayanıklı bir cilde sahip olmak için vazgeçilmez.

Nuxuriance® Gold Göz Çevresi Kremi - Mutlak Anti-Aging: İçeriğindeki altın mikro-yansıtıcılar sayesinde gözler anında besleniyor, ışıldıyor ve göz çevresine bakım yapıyor. Göz çevresi gu¨nden gu¨ne daha canlı göru¨nu¨yor. Taze ve sarmalayan formu¨lu¨, bu hassas bölge için özel geliştirilen kokusuyla da dikkat çekiyor.

L’appart PR

Selin Şenses

İlginizi Çekebilir

Sevgililer Günü’Nde Kalpler Chocodan’S İle Atacak

Sevgililer Günü’nün romantik ruhundan ilham alınarak yeniden tasarlanan Chocodan’s, kalp şeklindeki çikolatası ve özel tasarımlı kutusu ile aşkın en tatlı halini sunuyor. Nefis karamel ve taptaze bütün fındıkları, sütlü çikolatanın enfes tadıyla taçlandıran Chocodan’s, muhteşem lezzetiyle hem kalbe hem de damaklara hitap ediyor.


Türktraktör Ankara’Daki Fabrikasında İş Makinesi Üretimine Başlıyor

TÜRKTRAKTÖR


Çocuklar İçin Ev Yapımı 8 Atıştırmalık Önerisi

Yaşamın her döneminde önemli olan sağlıklı beslenme, çocuklar için anne karnında başlıyor ve 20’li yaşlara kadar devam ediyor. Küçük yaşlarda çocuklara kazandırılan yeme alışkanlıkları onların bütün hayatlarını etkileyebiliyor. Ne yazık ki çocuklar, gerek okulda gerekse marketlerde sürekli işlenmiş ve şeker oranı yüksek besinlere maruz kalıyor. Özellikle sömestr döneminde evde hazırlanacak sağlıklı atıştırmalıklarla çocukları bu gıdalardan uzak tutmak mümkün olabiliyor. Memorial Şişli Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Burcu Sel, sağlıklı beslenmenin çocukların gelişimindeki önemi hakkında bilgi verdi.


Tobb Ve Nn Hayat Ve Emeklilik’Ten Sağlık Sigortasında Dev İşbirliği

NN Hayat ve Emeklilik’ten TOBB üyelerine özel ‘Önce Sağlık’ Tamamlayıcı Sağlık Sigortası


Uluslararası Yatırımcılar Türkiye’Ye Büyük İlgi Gösterdi

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) tarafından, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi desteğiyle düzenlenen ‘Tourism Investments Forum – TIF 2020’, dünyanın önemli markalarıyla birlikte Istanbul Raffles Hotel’de katılımcılarıyla buluştu.


Etiketler: Nuxuriance®, Gold, daha, cilt, Kremi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.