7 Ekim 2019 Pazartesi 12:47

GÜNDEM

Bülten Nuxe Prodigieux® Absolu De Parfum

2012 yılını hatırlıyor musunuz? NUXE’ün kurucusu Aliza Jabe`s 2012 yılında ünlü parfümör Serge Majoullier ile birlikte alışılmışın dışında bir koku çalışmasına imza attı. NUXE’un ikonik ürünlerinden Huile Prodigieuse®’den ilham alan kokusuyla tüm kadınlarda aynı etkiyi yaratacak bir parfüme hayat verdi. Bu tersten gidilerek yaratılan tasarım bir başarı hikayesine dönüştü ve 6 yıl sonra Prodigieux® le parfum kendi parfüm kategorisinde 1 numara* oldu. Parfümün hayranları ise sıcak kumların bronzlaşmış ten üzerinde dağılmasını anımsatan eşsiz ve bağımlılık yapan bu kokuya bayılıyorlar.

Bülten  Nuxe Prodigieux® Absolu De Parfum
Bülten  Nuxe Prodigieux® Absolu De Parfum
Bülten  Nuxe Prodigieux® Absolu De Parfum
Bülten  Nuxe Prodigieux® Absolu De Parfum
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Prodigieux® le parfüm, bütün sihrini geliştirilen yeni yağ dokusuyla cilde hapsederken geriye daha yoğun ve çekici bir koku bırakıyor. Duyusal, sıcak ve sizi saracak bir koku: Güneşin kokusunu turunçgil dokunuşlarıyla, çiçek özleriyle ve kumun yüksek mineral içeren yapısıyla cildinize hapsediyor.

Bu koku, tarihte yeni bir sayfa açıyor ve Prodigieux® le parfum severler için, NUXE bu yıl aynı kokuya yeni bir yorum katarak Prodigieux® Absolu de parfum’ü sunuyor.

%25 parfüm konsantresi ile (orijinal eau de parfum’de bulunan oranın İKİ katı) daha yoğun bir duyusal deneyim sunuyor. Kokunun ustası, parfümün köklerine inerek bitkisel kaynaklı yağların temelinde cesur ve dikkat çekici bir koku yaratıyor ve böylece duysallığın sınırlarını zorluyor. Koku ciltte uzun süre kalıcı bir etki yaratıyor.

Prodigieux® Absolu de parfum, çiçek ve Prodigieux® le parfum’ün orijinal notalarının duysallığını yücelterek her zamankinden daha yoğun bir koku sunuyor.

Koku narin Tiare çiçeği, hafif bir bal esansı, tatlı vanilya ve güçlü Tonka ağacı çekirdeklerinin muhteşem dengesinden oluşuyor.” Serge Majoullier, parfümör

Parfümün büyüleyici kokusu, altın dokunuşlar içeren koyu kahverengi özel şişesi olmadan eksik kalırdı. Şişesi, saf mükemmellik içeren konsantreyi sunmak için prestijli bir vitrin.

Sadece birkaç damla yağ, dikkat çekici güçlü kokuyu deneyimlemek için yeterli.

Prodigieux® Absolu de parfum yenilikçi uygulama sistemi tam da gereken miktarda uygulamanızı sağlamak için tasarlandı. Narin bir dokunuşla nabız noktalarınıza uygulayın: Bileğin iç kısmına, boyun kenarlarına, boynun ön kısmına, dekolte bölgesine ve saçlarınıza… Özel ve hassas uygulama yöntemiyle koku kendi yolunu bulacak.

Fiyat: 30 ml – 450 TL

L’Appart PR

Lian Penso Benbasat

Selin Şenses

İlginizi Çekebilir

“Hedefimiz 1.5 Milyon Ton Sertifikalı Tohum İle Dünya Tohum Sektöründe İlk 5’Te Yer Almak”

Growtech 19. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, kapsamında Uluslararası Tarım Gazetecileri Federasyonu (IFAJ)ve Tarım Gazetecileri ve Yazarları Derneği (TAGYAD) iş birliğinde gerçekleşen ve 21 ülkeden, 35 tarım gazetecisinin katıldığı “Avrupa ve Balkan Ülkeleri Tarım Gazetecileri Forumu”nda Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) Başkanı Savaş Akcan, “Hedefimiz 2023 yılında 1.5 milyon ton sertifikalı tohum üreterek, dünya tohum sektöründe ilk 5’te yer almaktır.’ dedi.


17 Kasım Akciğer Kanseri Farkındalık Günü

Konu: 17 Kasım Akciğer Kanseri Farkındalık Günü


İstanbul Sabiha Gökçen’De Bir İlk... “Uzun Mesafeli Uçuş” Başladı

İstanbul’un şehir havalimanı Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda, Malezya Havayolları’yla birlikte uzun mesafeli uçuşlar başladı. Kuala Lumpur ve Sabiha Gökçen Havalimanı arasında, Dorak Holding işbirliği ile Cumartesi günleri icra edilecek uçuşlarla Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ilk uzun mesafeli direkt uçuş da gerçekleşmiş olacak.


Kayseri Gastronomi Turizmi Çalıştayı Yoğun İlgiyle Başladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 16-17 Kasım tarihlerinde düzenlenecek «Kayseri Gastronomi Turizmi Çalıştayı» başladı. Cumartesi sabahı Radisson Blu Hotel’de açılışı yapılan çalıştay, kentin gastronomi turizminde yükselen bir destinasyon olması adına hayata geçirilen ilk adım oldu. İki gün sürecek ve halka açık olan etkinliğin ilk gününde, ünlü kasap Cüneyt Asan’ın pastırma şovu ile şef Murat Bozok ve Hülya Tiritoğlu’nun “Kayseri Mutfağı” atölyesi büyük ilgi gördü. Eyüp Kemal Sevinç, Yunus Emre Akkor, Ebru Baybara Demir gibi ülkemizin gastronomi alanında en önemli şeflerinin ve birbirinden değerli panelistlerin söz aldığı oturumlar ilgiyle dinlendi.


Tüketici, “Shell Clubsmart’Tan Vazgeçmem” Dedi

Tüketicilerin, sadakat programları konusunda tercih ve alışkanlıklarını ortaya koyan Türkiye Sadakat Programları Araştırması’nın beşincisi tamamlandı. Ketchup Loyalty Marketing tarafından gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre, Shell’in ClubSmart sadakat programı akaryakıt kategorisinde “En Çok Kullanılan Sadakat Programı”, “Tüketicinin Vazgeçmem Dediği Program” ve “Programların Mobil Uygulama Kullanım Oranları” kategorilerinde birinci oldu.


Etiketler: Prodigieux®, parfum, koku, için, yeni

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.