7 Ekim 2019 Pazartesi 12:47

GÜNDEM

Bülten Nuxe Prodigieux® Absolu De Parfum

2012 yılını hatırlıyor musunuz? NUXE’ün kurucusu Aliza Jabe`s 2012 yılında ünlü parfümör Serge Majoullier ile birlikte alışılmışın dışında bir koku çalışmasına imza attı. NUXE’un ikonik ürünlerinden Huile Prodigieuse®’den ilham alan kokusuyla tüm kadınlarda aynı etkiyi yaratacak bir parfüme hayat verdi. Bu tersten gidilerek yaratılan tasarım bir başarı hikayesine dönüştü ve 6 yıl sonra Prodigieux® le parfum kendi parfüm kategorisinde 1 numara* oldu. Parfümün hayranları ise sıcak kumların bronzlaşmış ten üzerinde dağılmasını anımsatan eşsiz ve bağımlılık yapan bu kokuya bayılıyorlar.

Bülten  Nuxe Prodigieux® Absolu De Parfum
Bülten  Nuxe Prodigieux® Absolu De Parfum
Bülten  Nuxe Prodigieux® Absolu De Parfum
Bülten  Nuxe Prodigieux® Absolu De Parfum
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Prodigieux® le parfüm, bütün sihrini geliştirilen yeni yağ dokusuyla cilde hapsederken geriye daha yoğun ve çekici bir koku bırakıyor. Duyusal, sıcak ve sizi saracak bir koku: Güneşin kokusunu turunçgil dokunuşlarıyla, çiçek özleriyle ve kumun yüksek mineral içeren yapısıyla cildinize hapsediyor.

Bu koku, tarihte yeni bir sayfa açıyor ve Prodigieux® le parfum severler için, NUXE bu yıl aynı kokuya yeni bir yorum katarak Prodigieux® Absolu de parfum’ü sunuyor.

%25 parfüm konsantresi ile (orijinal eau de parfum’de bulunan oranın İKİ katı) daha yoğun bir duyusal deneyim sunuyor. Kokunun ustası, parfümün köklerine inerek bitkisel kaynaklı yağların temelinde cesur ve dikkat çekici bir koku yaratıyor ve böylece duysallığın sınırlarını zorluyor. Koku ciltte uzun süre kalıcı bir etki yaratıyor.

Prodigieux® Absolu de parfum, çiçek ve Prodigieux® le parfum’ün orijinal notalarının duysallığını yücelterek her zamankinden daha yoğun bir koku sunuyor.

Koku narin Tiare çiçeği, hafif bir bal esansı, tatlı vanilya ve güçlü Tonka ağacı çekirdeklerinin muhteşem dengesinden oluşuyor.” Serge Majoullier, parfümör

Parfümün büyüleyici kokusu, altın dokunuşlar içeren koyu kahverengi özel şişesi olmadan eksik kalırdı. Şişesi, saf mükemmellik içeren konsantreyi sunmak için prestijli bir vitrin.

Sadece birkaç damla yağ, dikkat çekici güçlü kokuyu deneyimlemek için yeterli.

Prodigieux® Absolu de parfum yenilikçi uygulama sistemi tam da gereken miktarda uygulamanızı sağlamak için tasarlandı. Narin bir dokunuşla nabız noktalarınıza uygulayın: Bileğin iç kısmına, boyun kenarlarına, boynun ön kısmına, dekolte bölgesine ve saçlarınıza… Özel ve hassas uygulama yöntemiyle koku kendi yolunu bulacak.

Fiyat: 30 ml – 450 TL

L’Appart PR

Lian Penso Benbasat

Selin Şenses

İlginizi Çekebilir

Divanev Çarpıcı Tasarımlarıyla İmob Fuarına Katılacak

Yataş Grup'un özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla mobilya, dekorasyon ve uyku dünyasında yeni bir tarzı temsil eden markası Divanev, 21-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da düzenlenen 16. Uluslararası Mobilya Fuarı’na (İMOB) katılacak.


Paşabahçe Mağazaları’Ndan Cihan Barutluk Obje

Anadolu topraklarında binlerce yıldır var olmuş sayısız uygarlığın kültürel ve sanatsal birikimini cam ve ustalıkla birleştirip yeniden yorumlayarak gelecek nesillere miras bırakmak için çalışmalarını sürdüren Paşabahçe Mağazaları, “Tarih-Kültür-Cam” Koleksiyonları’na “Kayıp Hazineler” Koleksiyonu ile yepyeni bir soluk getiriyor. Yurt dışına götürülen tarihi eserlerle ilgili farkındalık yaratmak, geri alınmış eserlere ve kültür varlıklarına sahip çıkma konusunda da bilinci artırmak hedefiyle hazırlanan yepyeni koleksiyonda “Cihan Barutluk Obje” tasarımıyla dikkat çekiyor.


Harley Davidson Footwear’In Yol Arkadaşı Fatma Turgut Boyner’De Sevenleriyle Buluşuyor

HARLEY-DAVIDSON FOOTWEAR’IN YOL ARKADAŞI


Özel Yetenekler Sanatını Konuşturuyor

ÖZEL YETENEKLER SANATINI KONUŞTURUYOR


Kale Banyo 'Smart' Felsefesiyle, Hijyen Ve Tasarrufu Bir Aradasunuyor

KALE BANYO ‘SMART’ FELSEFESİYLE, HİJYEN VE TASARRUFU BİR ARADA SUNUYOR


Etiketler: Prodigieux®, parfum, koku, için, yeni

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.