5 Kasım 2019 Salı 11:54

MODA

Bülten Swarovski 41. Vodafone İstanbul Maratonundaydı

Swarovski, 3 Kasım Pazar günü düzenlenen 41. Vodafone İstanbul Maratonunda Türk Eğitim Vakfını destekleme ve projeleri hakkında farkındalık yaratma amacıyla koştu. Şehrin en ikonik karakterlerinden Boğaziçi Köprüsü'nden başlayan ve iki kıtayı buluşturan anlamlı etkinlik, çok yüksek katılımla gerçekleşti.

Bülten  Swarovski 41. Vodafone İstanbul Maratonundaydı
Bülten  Swarovski 41. Vodafone İstanbul Maratonundaydı
Bülten  Swarovski 41. Vodafone İstanbul Maratonundaydı
Bülten  Swarovski 41. Vodafone İstanbul Maratonundaydı
Bülten  Swarovski 41. Vodafone İstanbul Maratonundaydı
Bülten  Swarovski 41. Vodafone İstanbul Maratonundaydı
Bülten  Swarovski 41. Vodafone İstanbul Maratonundaydı
Bülten  Swarovski 41. Vodafone İstanbul Maratonundaydı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Daniel Swarovski, kristal şirketini insanlara ve gezegene saygılı bir iş yapma vizyonuyla 1895 yılında Avusturya Alplerinde kurdu.

Swarovski Foundation ise 2013 yılında Daniel Swarovski’nin vizyonunu sürdürme ve gelecek nesillerde pozitif değişim yaratma amacıyla kuruldu. Vakıf, kültür ve yaratıcılığı geliştirme, refahı teşvik etme ve doğal kaynakları koruma olmak üzere en büyük etkiyi yaratabileceği üç alana odaklı faaliyetlerini sürdürüyor.

Aynı yardımseverlik ruhunu paylaşan Swarovski Türkiye, 41. Vodafone İstanbul Maratonunda Türk Eğitim Vakfını gururla destekledi.

Türk Eğitim Vakfı, her yıl Vodafone İstanbul Maratonu için bir bağış projesi başlatıyor. Bu yıl ‘Kazandığı Üniversiteyi Kaybetmesin’ adı verilen bağış projesi, maddi nedenlerle üniversite eğitimini bırakmak zorunda kalan öğrencilere yönelik farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Bizim için son derece heyecanlı ve unutulmaz geçen bu günde Swarovski ekibinin değerli üyeleri bu öğrencilere yardım etmek için umut ve tutkuyla koştular. Bu amaç göz önünde bulundurularak ve Swarovski Foundation değerleri ve eylemleri doğrultusunda hareket edilerek Swarovski tarafından öğrencileri desteklemek amacıyla yapılan bağışın tamamı, üniversiteyi bırakmak zorunda kalan öğrencilerin eğitimlerini tamamlaması için kullanılacak.

Yaratıcı sanatları desteklemek ve kültürel mirasın sürdürülebilirliğini sağlamak, Swarovski işinin özgün amaçlarından birini oluşturuyor. Swarovski Foundation, yaratıcı sanat alanlarında bursları ve başarıyı destekleyerek bu mirası devam ettiriyor. Vakıf, bu taahhüt kapsamında sanat, eğitim ve kültür kurumlarını destekleyerek sanatta yaratıcılığı geliştiriyor. Londra’daki Design Museum bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Swarovski Foundation Centre for Learning (Swarovski Vakfı Öğrenme Merkezi), Vakfın yaratıcı ortamda eğitime destek verme konusundaki ilk somut taahhüdünü temsil ediyor.

Swarovski Foundation hakkında:

Swarovski Foundation, 1895 yılında kristal işini kuran Daniel Swarovski'nin hayırseverlik ruhunu onurlandırmak ve yardımseverlik hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla 2013’te kuruldu. Swarovski ailesinin beş nesli, o zamandan bu yana şirketin hayırseverlik ve yardımseverlik taahhüdünü güçlendirmeye devam ediyor.

Vakıf, insanlığın kültürel mirasını koruma ve sanatta yaratıcılığı teşvik etme taahhüdüyle tasarımda mükemmelliğe adanmış eğitim, sanat ve kültür kurumlarını, ayrıca moda ve mücevher tasarımı alanlarında eğitimi destekliyor.

Swarovski hakkında:

Swarovski rakipsiz bir kalite, el işçiliği ve yaratıcılık ürünü geniş bir portföy sunar. 1895 yılında Avusturya’da kurulan Swarovski, yüksek kaliteli kristal, gerçek değerli taş ve yapay taşın yanı sıra takı, aksesuar ve ışıklandırma gibi ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlaması üzerinde çalışır. Halihazırda beşinci nesil aile üyeleri tarafından yönetilen Swarovski Crystal Business, yaklaşık 170 ülkede 3.000’den fazla mağazası, 27.000’in üzerinde çalışanı ve 2017 yılında elde ettiği 2.7 milyar Avro ciro ile tüm dünyaya erişen küresel bir işletmedir.Swarovski Crystal Business, kardeş şirketleri Swarovski Optik (optik cihazlar) ve Tyrolit (kesme ve şekillendirme makineleri) ile birlikte Swarovski Group’u oluşturmaktadır. Group 2017 yılında 3.5 milyar Avro ciro elde etmiş ve 32.000’in üzerinde kişiye istihdam olanağı sağlamıştır. İnsanlık ve gezegenimizle arasında sorumluluk sahibi bir ilişki geliştirmek her zaman Swarovski mirasının ayrılmaz bir parçası olmuştur ve şu an şirketin oturmuş küresel sürdürülebilirlik gündeminin ayrılmaz bir parçasıdır. Buna ek olarak küresel Swarovski Waterschool eğitim programı dünyanın en büyük nehirleri çevresinde yaşayan 500.000 çocuğa ulaşmıştır ve 2013 yılında kurulan Swarovski Foundation olumlu bir sosyal etki yaratmak üzere yaratıcılığa ve kültürü destekleyen, kadın ve çocuk haklarının ve refahının iyileştirilmesine ve doğal kaynakların korunmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirmektir.

L’Appart PR

Ege Gülşen

İlginizi Çekebilir

Mide Kanserinden Kapalı Yöntem Ameliyat İle Kurtuldu!

Geçtiğimiz günlerde kendisine mide kanseri tanısı konan 68 yaşındaki Mustafa Kemal Evliyaoğlu, İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Abdulcabbar Kartal’ın gerçekleştirdiği kapalı mide ameliyatı sonrasında kanserden kurtuldu.


Ticaretin Gücü, 2020 Ve Sonrasında Sizinle Olsun

İstanbul, 12 Aralık 2019 –Dünyanın lider alacak sigortası şirketi Euler Hermes’in, 2020 yılına dair küresel ticaret raporu açıklandı. Geçtiğimiz yıla oranla daha büyük belirsizlik ve daha yüksek küresel tarifeler ticareti etkiliyor. 2019 yılında küresel mal ve hizmet ticaretinin büyüme hızının son on yılın en düşük oranına gerilemesi bekleniyor.


Milka 2020’De De Türk Kayağının Destekçisi Olmaya Devam Ediyor

Milka 2020’de de Türk Kayağının Destekçisi Olmaya Devam Ediyor


Gün Gelecek Platformu, Yerli Market Haftası’Nda Aile Şirketlerini Konuştu

İstanbul PERDER ve PİN Grup organizasyonuyla bu yıl 5'incisi düzenlenen Yerli Market Haftası’nın gündeminde aile şirketleri vardı. Ülke ekonomisinde önemli paya sahip olan ‘aile şirketleri’ Gün Gelecek Platformu’nun kurucusu Lila Group’un CEO’su Alp Öğücü, oturumda konuşmacı olarak yer alırken panelde ‘Aile Şirketlerinin Kaçınılmaz Gündemi’ masaya yatırıldı.


Netflıx’İn Yeni Belgesel Dizisi Rıse Of Empıres Ottoman 24 Ocak’Ta Netflıx’Te!

Dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmeti Netflix, yeni belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman’dan ilk detayları paylaştı. Başrollerini Tuba Büyüküstün, Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır, Damla Sönmez’in paylaştığı belgesel dizi 24 Ocak 2020’de tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak.


Etiketler: Swarovski, yılında, Foundation, için, Daniel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.