12 Nisan 2019 Cuma 11:24

MODA

Bülten Swarovski Anneler Günü Koleksiyonu

YENI· SWAROVSKI ANNELER GU¨NU¨ 2019 KOLEKSI·YONU HAYATIMIZDAKI· HARI·KA KADINLARA IS¸IK TUTUYOR

Bülten  Swarovski Anneler Günü Koleksiyonu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yeni Swarovski Anneler Gu¨nu¨ Koleksiyonu, anne ve c¸ocugˆu arasındaki ıs¸ıltılı bagˆın parlak bir yorumudur. Bu koleksiyon insanları, gu¨nes¸lerini takip etmeye (#FollowYourSun) ve hayatlarındaki kadınlara ne kadar degˆer verildiklerini ve sevildiklerini go¨stermeye davet ediyor.

“Gu¨nes¸ ıs¸ıgˆımsın” koleksiyonun ve kampanyanın kalpleri ısıtan hikayesidir. Nasıl gu¨nes¸ bizleri o¨zenle yetis¸tiriyor ve ıs¸ıldıyorsa du¨nyanın do¨rt bir yanındaki anneler ve anne figu¨rleri de bizleri aynı o¨zenle yetis¸tiriyor ve ıs¸ıldıyor. Kampanyada anne go¨z alıcı bir Sunshine kolye ucuyla ıs¸ıldıyor, kızı ise sıcaklıkta ve parlak gu¨nes¸in altında parlarken kolye ucunun daha ku¨c¸u¨k bir versiyonunu takıyor; anne gu¨nes¸e benzetiliyor ve kızı ise etrafında do¨nu¨yor dolayısıyla birbirlerini sevgiyle aydınlatıyorlar.

Swarovski’nin Kreatif Direkto¨ru¨ Nathalie Colin yeni koleksiyon hakkında s¸unları so¨yledi: “Swarovksi’de herkes ic¸in ıs¸ıltı felsefesine inanıyoruz dolayısıyla Anneler Gu¨nu¨ Koleksiyonumuz yalnızca sizi yetis¸tiren kadını kutlamakla kalmıyor aynı zamanda tu¨m anne figu¨rlerini yani anneleri, bu¨yu¨kanneleri, u¨vey anneleri, kayınvalideleri, arkadas¸ları ve onların bizim ic¸in yaptıkları her s¸eyi kutluyor. Koleksiyon tıpkı tanıdıgˆımız ve sevdigˆimiz kadın gibi parlak, go¨z alıcı, ıs¸ıltılı ve c¸ok yo¨nlu¨.”

KOLEKSI·YONDA O¨NE C¸IKANLAR

Minimalist tarzlardan karmas¸ık detaylara sahip tasarımlara uzanan tasarımıyla Anneler Gu¨nu¨ Koleksiyonu, sade c¸izgilere, heykelsi gu¨nes¸ten ilham alan silu¨etlere ve gu¨nlu¨k tarzlara ıs¸ıltı katan sec¸kin beyaz, mavi ve sarı bir renk paletine hayat veriyor. Sunshine, Originally ve North serilerinin o¨ne c¸ıkan parc¸aları, hem almak hem ve vermek isteyecegˆiniz ıs¸ıltılı ve anlam dolu hediye fikirleri olarak kars¸ımıza c¸ıkıyor.

C¸arpıcı konik baget Swarovski kristalleriyle birlikte kullanılan zarif gu¨nes¸ silu¨etleriyle ıs¸ıldayan Sunshine koleksiyonu ile gu¨nu¨ne ıs¸ıltı katın. C¸ok yo¨nlu¨ seri, u¨st u¨ste takılabilen yu¨zu¨k setleri, iri du¨gˆme ku¨peler ve farklı uzunluklarda takılabilen bu¨yu¨k boy bir kolye ucuyla tamamlanırken parlatılmıs¸ pembe altın ve gu¨mu¨s¸ tonları ise tu¨m o¨zel gu¨nleriniz ic¸in tarzınıza sec¸kin bir ıs¸ıltı dolu dokunus¸ katıyor.

I·nci canlı bir yorum kazanıyor ve zamanın sınavını bas¸arıyla gec¸en ultra kadınsı parc¸alara hayat veriyor. Is¸ıltılı kristallerle c¸evrelenen parlak Swarovski incileriyle tamamlanan Originally, hem gu¨nlu¨k tarzınız hem de gece go¨ru¨nu¨mleriniz ic¸in ideal bir sec¸im oluyor.

Sec¸kin North serisinin beyaz ve ac¸ık mavi o¨gˆeleri zahmetsizce yu¨zerken, tek bas¸ına veya ekstra ihtis¸am ic¸in u¨st u¨ste takabilecegˆiniz tasarımlar sunmak amacıyla moda pembe altın ve gu¨mu¨s¸ metal tonlarıyla tamamlanan sec¸kin c¸izgilerin benzersiz bir tekrarıyla oyuncu bir tarz sunuyor.

Go¨z alıcı Swarovski kristal incileriyle su¨slenen erkek ve kız charmları gibi Swarovski Remix Collection’a ekstra ıs¸ıltılı ve c¸ok yo¨nlu¨lu¨k katan yeni tarz ve anlam dolu motiflerle, o¨zel bir bagˆı kelimelere do¨ku¨n.

Swarovski, zahmetsiz s¸ıklık ve ultra kadınsılık sunan tasarımlar ve daha c¸arpıcı silu¨etlere sahip takılarla, ona bu Anneler Gu¨nu¨’nde ve sonrasında takmak isteyecegˆi ve bayılacagˆı bir hediyeyi ve ihtiyacı olan ıs¸ıltıyı sunacak.

Swarovski

Swarovski rakipsiz bir kalite, el is¸c¸iligˆi ve yaratıcılık u¨ru¨nu¨ genis¸ bir portfo¨y sunar. 1895 yılında Avusturya’da kurulan Swarovski, yu¨ksek kaliteli kristal, gerc¸ek degˆerli tas¸ ve yapay tas¸ın yanı sıra takı, aksesuar ve ıs¸ıklandırma gibi u¨ru¨nlerin tasarımı, u¨retimi ve pazarlaması u¨zerinde c¸alıs¸ır. Halihazırda bes¸inci nesil aile u¨yeleri tarafından yo¨netilen Swarovski Crystal Business, yaklas¸ık 170 u¨lkede 3.000’den fazla magˆazası, 27.000’in u¨zerinde c¸alıs¸anı ve 2017 yılında elde ettigˆi 2.7 milyar Avro ciro ile tu¨m du¨nyaya eris¸en ku¨resel bir is¸letmedir.

Swarovski Crystal Business, kardes¸ s¸irketleri Swarovski Optik (optik cihazlar) ve Tyrolit (kesme ve s¸ekillendirme makineleri) ile birlikte Swarovski Group’u olus¸turmaktadır. Group 2017 yılında 3.5 milyar Avro ciro elde etmis¸ ve 32.000’in u¨zerinde kis¸iye istihdam olanagˆı sagˆlamıs¸tır. I·nsanlık ve gezegenimizle arasında sorumluluk sahibi bir ilis¸ki gelis¸tirmek her zaman Swarovski mirasının ayrılmaz bir parc¸ası olmus¸tur ve s¸u an s¸irketin oturmus¸ ku¨resel su¨rdu¨ru¨lebilirlik gu¨ndeminin ayrılmaz bir parc¸asıdır. Buna ek olarak ku¨resel Swarovski Waterschool egˆitim programı du¨nyanın en bu¨yu¨k nehirleri c¸evresinde yas¸ayan 500.000 c¸ocugˆa ulas¸mıs¸tır ve 2013 yılında kurulan Swarovski Foundation olumlu bir sosyal etki yaratmak u¨zere yaratıcılıgˆa ve ku¨ltu¨ru¨ destekleyen, kadın ve c¸ocuk haklarının ve refahının iyiles¸tirilmesine ve dogˆal kaynakların korunmasına yo¨nelik c¸alıs¸malar gerc¸ekles¸tirmektir.

Ege Gülşen

İlginizi Çekebilir

Alerjik Rinit Büyük Şehirlerde Yaşayanları Vuruyor

Alerjik Rinit Büyük Şehirlerde Yaşayanları Vuruyor


Vakıfbank'tan Pelin Yüce Falay'a Duygusal Veda

2014 yılından bu yana VakıfBank Kadın Voleybol Takımı'nın Genel Menajeri olan Pelin Yüce Falay, 2018 yılında dünyaya gelen ikizlerine daha fazla vakit ayırma kararı aldı. VakıfBank Spor Kulübü de ''Tüm emeklerin için teşekkürler'' başlıklı duygusal bir mesajla Pelin Yüce Falay'a teşekkür etti. Pelin Yüce Falay'ın Genel Menajerlik döneminde sarı-siyahlılar, 2 FIVB Dünya Şampiyonası, 2 CEV Şampiyonlar Ligi, 3 Türkiye Ligi, 1 Türkiye Kupası ve 2 Türkiye Süper Kupası şampiyonluğu yaşadı.


Körfez Ülkeleri Türk Böreğini Sevdi

Türk mutfağının geleneksel lezzetlerini dünyanın dört bir yanındaki ülkelere ulaştıran Pınar, Ortadoğu ve Körfez bölgesini Türk mutfağının vazgeçilmezi börekleriyle tanıştırdı. Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer, “2020 yılında tüm ihracat pazarlarımızda Pınar markalı börek satışlarımızı yüzde 50 artırmayı hedefliyoruz” dedi.


60 Saniyede Müziğin Sınırlarını Zorla

Sayın basın mensubu,


Kamu Bankalarından Ortak Açıklama

BASIN AÇIKLAMASI


Etiketler: Swarovski, anne, ic¸in, Anneler, Gu¨nu¨

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.