14 Haziran 2019 Cuma 16:53

MODA

Bülten Swarovski'nin Yeni Click On Gözlük Koleksiyonuyla Tanışın

SWAROVSKI’NİN YENİ VE ÇOK YÖNLÜ, CLICK-ON GÖZLÜK KOLEKSİYONUYLA TANIŞIN

Bülten  Swarovski'nin Yeni Click On Gözlük Koleksiyonuyla Tanışın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

• Yeni Swarovski Click-On Gözlük Koleksiyonu kullanıcılarını Görüşünü Remix’lemeye davet ediyor. #RemixYourVision

• Işıltılı, cesur ve çok yönlü tasarımlar, en güncel trende uyuyor, kendinizi ifade etmenizi teşvik ediyor ve popüler Swarovski Remix Collection Takı Koleksiyonundan ilham alıyor.

Swarovski, benzersiz çerçeve ve güneş gözlükleri koleksiyonuyla gözlük sektörüne yeni bir ışıltı katmasıyla tanınan bir marka. Bu sezon gelenek devam ediyor ve marka, temelini çok sevilen ve ezber bozan Swarovski Remix Collection Takı Koleksiyonundan alan en güncel yeniliğini piyasaya sürüyor: Click-On Koleksiyonu.

Swarovski’nin Kreatif Direktörü Nathalie Colin Click-On Koleksiyonu hakkında şunları söyledi: “Ürün yeniliği söz konusu olduğunda Swarovski öncü konumda olan bir marka ayrıca ışıltı bir dokunuş, ihtişam ve kristal kesim deneyimiyle günlük yaşama her zaman heyecan verici ve beklenmedik bir yorum katıyor. Bu yeni ve göz alıcı birçok yönlülüğe sahip koleksiyon yalnızca yazın en gözde trendine uymakla kalmıyor aynı zamanda insanları Görüşünü Remix’lemeye davet ediyor. #RemixYourVision”

KOLEKSİYONDA ÖNE ÇIKANLAR

Marka, Click-On tasarımlarının kalbinde Swarovski kristalinin göz alıcılığına yer veriyor ve bu yenilikçi değiştirilebilen cam mekanizmasının tasarımında yaratıcı ve teknik mirasından ilham alıyor.

Sürekli gelişen çok yönlülük trendinden ilham alan koleksiyon, kullanıcısının camları değiştirerek farklı bir gözlük oluşturmasına ve zahmetsiz bir şekilde anında yeni bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan oldukça kolay bir kullanıma sahip mıknatıslı klipslerle tamamlandı.

Tek başına veya birlikte gelen Click-On Maske Çerçeve ile birlikte kullanılabilen, şeffaf cam bir optik çerçeve ile tamamlanan bu kullanıma hazır sete sahip olun. Swarovski mağazalarında ve özel optik mağazalarında satışa sunulan diğer Click-On Maske Çerçevelerle görüşünüzü remix’leyin. Sadece Swarovski mağazalarında ve Swarovski.com adresinde satışa sunulan, özel bir Click-On Maske Çerçeve serisi de mevcut.

CLICK-ON SET 1

Şeffaf lenslerle tamamlanan açık altın rengi metal pilot çerçeve ve ön camda dekor olarak kullanılan Swarovski Gözlüğe özel Golden Shadow renk Eşkenar Dörtgen Kristalle bezenen Click-On cam, tüm özel günlerinize anında ışıltı katıyor.

CLICK-ON SET 2

Şeffaf lenslerle tamamlanan yuvarlak Paladyum metal çerçeve ve Eşkenar Dörtgen Kristal ön cam dekoruyla bezenen Click-On Swarovski Gözlük camları, tüm görünümlere çarpıcı bir vurgu katıyor.

Moda öncüsü silüetler, son moda renkler, füme ve ayna camların yanı sıra çarpıcı Swarovski kristal detaylarla tamamlanan yoğun bir ışıltı yayan Click-On Maske Çerçevelerden dilediğinizi seçin. Bu camları yumuşak bir Swarovski markalı taşıma keseleriyle tamamladığınızda, herhangi bir çerçeveye anında ışıltı katabilir ve ışık oyununun keyfini mükemmel bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Bu Click-On Maske Çerçeveler yalnızca Swarovski mağazalarıyla sınırlı kalmamakta ve herhangi bir çerçeveye ve görünüme ışıltı ve modernlik dolu bir dokunuş katmaktadır. Çağdaş renk, şekil ve cam türleriyle satışa sunulan ve yumuşak bir Swarovski markalı taşıma kesesiyle tamamlanan bu tarzlar, göz alıcı bir tarz arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

L'Appart PR

Ege Gülşen

İlginizi Çekebilir

Evde Artan Tüketim Ve Yükselen Sipariş Trendi, Gıda Sektörünün Dinamosu Olacak Hatırlatma

Covid-19 salgının yarattığı “talep çöküşü”nden en az etkilenecek sektörler arasında yer alan gıda sektöründe, dışarıda azalan yeme-içme trendinden doğacak açık, ev tüketiminde ve yeme-içme siparişindeki artış ile kapatılacak. Hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğü, 2-5 Eylül tarihleri aralığında TÜYAP’ta düzenlenecek olan WorldFood İstanbul Fuarı ise, gıda sektörü temsilcilerini “yeni normal”in fırsatları ile tanıştıracak.


Sporun Antik Çağlardan Günümüze Uzanan Hikayesi Sanal Ortamda Konuşulacak

Spor ruh ve beden sağlığına katkıları nedeniyle kişilerin hayatında önemli bir yere sahip. Peki bugün modern hayatın bir parçası haline gelen sporun tarihsel serüveni hakkında neler biliyoruz? Antik çağlardan beri gerçekleştirilen spor oyunlarını modern hayatın spor aktivitelerine dönüştüren süreçlerin ne olduğu, İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Socrates Dergisi tarafından düzenlenecek online seminerde ele alınacak.


Mey Diageo Tedarik Zinciri Direktörü Kürşat Apan Oldu

Mey Diageo Tedarik Zinciri Direktörü


Barbaros İle Dünya Starları Instagram Canlı Yayınlarında Buluşuyor…

BARBAROS İLE DÜNYA STARLARI INSTAGRAM CANLI YAYINLARINDA BULUŞUYOR…


Nostaljik Tramvay Seferleri Başladı

İETT, Korona pandemisi nedeniyle 6 Nisan’da durdurulan Nostaljik Tramvay seferlerini yeniden başlattı. Tramvay, salgın tehlikesinin devam etmesi nedeniyle yüzde 50 kapasite ile çalışacak.


Etiketler: Swarovski, Click-On, ışıltı, Maske, tamamlanan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.