25 Şubat 2019 Pazartesi 10:01

GÜNDEM

Burcu Esmersoy, Kürşat Başar Ve Jale Tepe’De Buluştular

Tepe Nautilus, Burcu Esmersoy, Kürşat Başar Orkestrası ve Jale’yi aynı sahnede ağırladı. Müzikten sanata, aşktan ilişkilere kadar hayata dair her şeyin konuşulduğu sahnede Burcu Esmersoy çocuk istediğini dile getirirken, Kürşat Başar Nisan ayında çıkacak yeni kitabını müjdeledi. Jale ise unutulmaz şarkılarıyla seyircilere keyifli anlar yaşattı.

Burcu Esmersoy, Kürşat Başar Ve Jale Tepe’De Buluştular
Burcu Esmersoy, Kürşat Başar Ve Jale Tepe’De Buluştular
Burcu Esmersoy, Kürşat Başar Ve Jale Tepe’De Buluştular
Burcu Esmersoy, Kürşat Başar Ve Jale Tepe’De Buluştular
Burcu Esmersoy, Kürşat Başar Ve Jale Tepe’De Buluştular
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerini yıldızlarla buluşturan Tepe Nautilus, özel bir etkinliğe ev sahipliği yaparak Burcu Esmersoy, Kürşat Başar ve Jale’yi bir araya getirdi. Ekranların sevilen ve son dönemlerde Youtube’da çektiği videolar ile dikkat çeken ismi Burcu Esmersoy özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.

Seyahat Programını Müjdeledi

Yeni bir seyahat programına başlayacağını müjdeleyen Burcu Esmersoy, benzerlerinden farklı olarak yurtdışında bütçeyi aşmadan ülkenin yerlisi gibi gezebilmenin yollarını anlatacakları keyifli bir program yapacaklarını söyledi. Ayhan Sicimoğlu’nun programını çok beğendiğini ve onun programı kadar keyifli bir seyahat programı olmasını istediğini söyleyen Burcu Esmersoy; “İlk durak olarak Kopenhang’a gittik ve farklı deneyimler yaşadık. Hiçbir yerde bu kadar üşümedim. İkinci durak olarak da daha sıcak bir yere; Portekiz’e gideceğiz” dedi.

Çocuk İşi Sekteye Uğradı

Eşi ile çocuk istediklerini söyleyen Burcu Esmersoy “Herkesin bizim için dua ettiğini ve çok istediğini biliyorum. İnşallah kısa sürede müjdeleyeceğiz ama dünyayı gezmeyi de çok seviyorum şimdilik program sebebiyle çocuk işi sekteye uğradı” diyerek esprili bir yorumda bulundu.

Kendimi İvana’ya Beğendiremedim

Her zaman kendine yakışanı giymeye özen gösterdiğini belirten Burcu Esmersoy, tüm eleştirmenlerden tam not aldım ancak İvana’dan 6’nın üstüne çıkamadım. Arada olumsuz eleştiriler de yapıyor benim için. Kendimi İvana Sert’e bir türlü beğendiremedim.” dedi.

Kürşat Başar’ın Yeni Kitap Heyecanı

Nisan ayında yeni romanının çıkacağını söyleyen Kürşat Başar çok heyecanlı olduğunu ve bunun yanı sıra farklı konseptlerde sahne projeleri de olduğunu söyledi. Bu zamana kadar birçok isimle düet yapan Kürşat Başar, “Yaptığımız bütün düetler çok özel ancak kendi bestelerimin başka isimler tarafından seslendirilmesinden daha büyük mutluluk duyuyorum. Son albümde Nükhet Duru’nun seslendirdiği “Kaldığımız Yerden” parçasının ise ben de ayrı bir yeri var.” dedi.

Kürşat Başar Orkestrası’nda 16 Yaşıma Dönüyorum

Çok önemli isimlerin bir arada olduğu bir orkestrada çalıştığını söyleyen Jale ise “Kürşat çok zarif bir dost. Böyle bir orkestrada solist olmak müzik yolculuğumda bence çok büyük bir ayrıcalık. Orkestranın bir çizgisi var ve bu çizginin dışına çıkmamaya çalışıyorum. Çünkü benim tarzım Kürşat Başar Orkestrası’nın çok dışında. Şimdi Kürşat Başar Orkestrası’nda bir kez daha16 yaşımda orkestra solisti olarak müzik yolculuğuma başladığım günleri hatırlıyorum ve buraya bir okul olarak bakıyorum.” dedi. Yıllardır değişmeyen görüntüsünü nasıl koruduğu sorulan Jale, “Boyum ve saçım hep ama yerçekimine hayır diyemiyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Omega Pharma Yoluna “Perrigo” Olarak Devam Ediyor

OMEGA PHARMA YOLUNA “PERRİGO”OLARAK DEVAM EDİYOR


3 Gün 3 Kaşık Kuralı Nedir

Batıgöz Sağlık Grubu


Gabfoods İle The Bodrum Edıtıon’Da Ruhunuzu Doyuracak Bir Kahvaltı

Ian Schrager ve Marriott International iş birliğinde 2018 senesinde açılan, yeni nesil lüks otel deneyimini yeniden tanımlayan ve Türkiye’deki resort otellerine yepyeni bir enerji getiren The Bodrum EDITION, sofistike tasarım detayları ve ileri görüşlü programları ile Yalıkavak kıyısında bir ütopya yaratıyor.


Axa Herkesi İklim Değişikliğiyle Mücadeleye Çağırıyor

AXA Sigorta iklim değişikliği konusunda farkındalığı artırmak amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalara bir yenisini ekledi. Konuyu her yönüyle ele alan ve uzman görüşlerini de içeren bir TV programı serisi hazırlayan şirket, bu sayede insanların iklim değişikliği konusunda bilinçlenmesinin yanı sıra sigorta sektörünün üzerine düşen sorumlulukları ve sigorta güvencesinin önemini de anlatmayı hedefliyor.


Çevre Dostu Emirates

Emirates, çevre stratejisinin önemli bir parçası olan sürdürülebilirlik konusunda attığı adımlarla fark yaratmaya devam ediyor. Havayolu, tüm ağı dahilinde, uçaklarındaki tek kullanımlık plastik ürün miktarını azaltacağını taahhüt etti.


Etiketler: Kürşat, Başar, Burcu, Esmersoy, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.