25 Şubat 2019 Pazartesi 10:01

GÜNDEM

Burcu Esmersoy, Kürşat Başar Ve Jale Tepe’De Buluştular

Tepe Nautilus, Burcu Esmersoy, Kürşat Başar Orkestrası ve Jale’yi aynı sahnede ağırladı. Müzikten sanata, aşktan ilişkilere kadar hayata dair her şeyin konuşulduğu sahnede Burcu Esmersoy çocuk istediğini dile getirirken, Kürşat Başar Nisan ayında çıkacak yeni kitabını müjdeledi. Jale ise unutulmaz şarkılarıyla seyircilere keyifli anlar yaşattı.

Burcu Esmersoy, Kürşat Başar Ve Jale Tepe’De Buluştular
Burcu Esmersoy, Kürşat Başar Ve Jale Tepe’De Buluştular
Burcu Esmersoy, Kürşat Başar Ve Jale Tepe’De Buluştular
Burcu Esmersoy, Kürşat Başar Ve Jale Tepe’De Buluştular
Burcu Esmersoy, Kürşat Başar Ve Jale Tepe’De Buluştular
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerini yıldızlarla buluşturan Tepe Nautilus, özel bir etkinliğe ev sahipliği yaparak Burcu Esmersoy, Kürşat Başar ve Jale’yi bir araya getirdi. Ekranların sevilen ve son dönemlerde Youtube’da çektiği videolar ile dikkat çeken ismi Burcu Esmersoy özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.

Seyahat Programını Müjdeledi

Yeni bir seyahat programına başlayacağını müjdeleyen Burcu Esmersoy, benzerlerinden farklı olarak yurtdışında bütçeyi aşmadan ülkenin yerlisi gibi gezebilmenin yollarını anlatacakları keyifli bir program yapacaklarını söyledi. Ayhan Sicimoğlu’nun programını çok beğendiğini ve onun programı kadar keyifli bir seyahat programı olmasını istediğini söyleyen Burcu Esmersoy; “İlk durak olarak Kopenhang’a gittik ve farklı deneyimler yaşadık. Hiçbir yerde bu kadar üşümedim. İkinci durak olarak da daha sıcak bir yere; Portekiz’e gideceğiz” dedi.

Çocuk İşi Sekteye Uğradı

Eşi ile çocuk istediklerini söyleyen Burcu Esmersoy “Herkesin bizim için dua ettiğini ve çok istediğini biliyorum. İnşallah kısa sürede müjdeleyeceğiz ama dünyayı gezmeyi de çok seviyorum şimdilik program sebebiyle çocuk işi sekteye uğradı” diyerek esprili bir yorumda bulundu.

Kendimi İvana’ya Beğendiremedim

Her zaman kendine yakışanı giymeye özen gösterdiğini belirten Burcu Esmersoy, tüm eleştirmenlerden tam not aldım ancak İvana’dan 6’nın üstüne çıkamadım. Arada olumsuz eleştiriler de yapıyor benim için. Kendimi İvana Sert’e bir türlü beğendiremedim.” dedi.

Kürşat Başar’ın Yeni Kitap Heyecanı

Nisan ayında yeni romanının çıkacağını söyleyen Kürşat Başar çok heyecanlı olduğunu ve bunun yanı sıra farklı konseptlerde sahne projeleri de olduğunu söyledi. Bu zamana kadar birçok isimle düet yapan Kürşat Başar, “Yaptığımız bütün düetler çok özel ancak kendi bestelerimin başka isimler tarafından seslendirilmesinden daha büyük mutluluk duyuyorum. Son albümde Nükhet Duru’nun seslendirdiği “Kaldığımız Yerden” parçasının ise ben de ayrı bir yeri var.” dedi.

Kürşat Başar Orkestrası’nda 16 Yaşıma Dönüyorum

Çok önemli isimlerin bir arada olduğu bir orkestrada çalıştığını söyleyen Jale ise “Kürşat çok zarif bir dost. Böyle bir orkestrada solist olmak müzik yolculuğumda bence çok büyük bir ayrıcalık. Orkestranın bir çizgisi var ve bu çizginin dışına çıkmamaya çalışıyorum. Çünkü benim tarzım Kürşat Başar Orkestrası’nın çok dışında. Şimdi Kürşat Başar Orkestrası’nda bir kez daha16 yaşımda orkestra solisti olarak müzik yolculuğuma başladığım günleri hatırlıyorum ve buraya bir okul olarak bakıyorum.” dedi. Yıllardır değişmeyen görüntüsünü nasıl koruduğu sorulan Jale, “Boyum ve saçım hep ama yerçekimine hayır diyemiyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Ani Araç Arızalanmalarına Karşı 7 Öneri

Ani araç arızalanmalarına karşı


Teknofest Medyanın Gündemini Belirledi

BASIN BİLDİRİSİ


Başkan İmamoğlu “İçine Siyaseti Sokmadan Vatandaşa Hizmeti Başarabilmeliyiz”

BAŞKAN İMAMOĞLU: “İÇİNE SİYASETİ SOKMADAN VATANDAŞA HİZMETİ BAŞARABİLMELİYİZ”


Hormonlu Gıdalar Genç Erkeklerde Meme Büyümesine Sebep Oluyor

Erkekleri estetik açıdan rahatsız eden ve özgüven problemlerine yol açan meme büyümesi her yaşta ortaya çıkabiliyor. Son zamanlarda hormonlu gıdalar sebebiyle ergen ya da genç erkeklerde meme büyümesine daha sık rastlanıyor. Memorial Ankara Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Ozan Luay Abbas, jinekomasti ve tedavi yöntemleri ile ilgili bilgi verdi.


Kidzmondo’Dan ‘Ekopaket’ Fırsatı!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, yeni eğitim & öğretim yılı başlangıcında çocuklara sürpriz yaptı ve ‘EkoPaket’ fırsatını duyurdu. Kısa bir dönem için devreye giren ‘EkoPaket’ kapsamında çocuklar 45 TL karşılığında parka giriş yapabilecek ve istedikleri 5 meslek birimini deneyimleyebilecek.


Etiketler: Kürşat, Başar, Burcu, Esmersoy, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.