19 Kasım 2019 Salı 10:36

GÜNDEM

Bürotıme’A Desıgn Turkey 2019’Dan Üstün Tasarım Ödülü

Ulusal pazarda tasarım algısının oluşması ve Türk tasarımcılarının dünyaya tanıtılmasını sağlayan Design Week Turkey 2019 (Türkiye Tasarım Haftası) 14-17 Kasım 2019 tarihleri arasında, Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Bu yıl “Tasarım Ötesi” temasıyla düzenlenen etkinlikte, “Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri” de sahiplerini buldu. Ürünleriyle geleceğin çalışma kültürünün beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayarak, çağa yön veren Bürotime; home ofis çözümleri odağında geliştirdiği Era Home ile Ofis Mobilyaları kategorisinde “Üstün Tasarım Ödülü” (Superior Design Awards) kazandı.

Bürotıme’A Desıgn Turkey 2019’Dan Üstün Tasarım Ödülü
Bürotıme’A Desıgn Turkey 2019’Dan Üstün Tasarım Ödülü
Bürotıme’A Desıgn Turkey 2019’Dan Üstün Tasarım Ödülü
Bürotıme’A Desıgn Turkey 2019’Dan Üstün Tasarım Ödülü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin en büyük çaplı tasarım etkinliği olarak kabul edilen Design Week Turkey kapsamında düzenlenen “Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri” ile ihracatta ve ulusal pazarda ürüne katma değer ve rekabetçi üstünlük kazandıran başarılı tasarımlar ödüllendiriliyor. Böylece tasarımın topluma ve endüstriye sağladığı faydalar görünür hale geliyor. Bu yıl sekizincisi düzenlenen yarışmanın kazananları ise 15 Kasım Cuma günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde açıklandı. “İyi Tasarım” ve “Üstün Tasarım” olmak üzere iki farklı ödül kategorisi bulunan yarışmada, iyi bir tasarımın; yenilik, kullanıcıya sunduğu olanak, estetikte özgün bir deneyim, sağlık ve güvenlik çözümlerine cevap vermesi durumunda üstün özellikler nitelediği anlamını taşıyan, yarışmanın en yüksek derecesi olan Üstün Tasarım Ödülü’nü almaya hak kazanıyor.

Bürotime’ın home ofis ürün ailesinden Era Home, Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri 2019’da “Üstün Tasarım Ödülü’nün” (Superior Design Awards) sahibi oldu. Ürünlerini hayata geçirirken iş hayatının değişen koşullarında çalışanların motivasyon ve verimliliğini yükseltmeyi hedefleyen marka, Era Home çalışma masası ile sınırları ortadan kaldıran, her ortama ve mekâna uyumlu, konforlu çalışma alanları yarattığını da gözler önüne seriyor.

Teknoloji ve Doğa Arasındaki Denge: Era Home

Bürotime Tasarım Ekip Lideri Utkan Kızıltuğ’un tasarladığı Era Home, teknoloji ve doğanın eşsiz uyumunu simgelerken, ahşap ayaklarının yarattığı sıcaklık duygusunu, özenle kurgulanmış gizli kablo kanal detay çözümleriyle buluşturarak fonksiyonel bir birliktelik sunuyor. İki adet bölme içerisinde yer alan çekmecelerin ahşap detaylarındaki özgün dokunuşlar, kullanıcısını doğaya yakın hissettirirken, aynı zamanda masaüstünün düzenli bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Depolama üstünde yer alan raf ünitesiyle, özel aksesuarlara yer verebilmesine imkân sunarak, kişiselleştirilebilir çalışma alanı yaratılmasına da olanak tanıyor.

Bürotime’dan Ödüllü Home Ofis Çözümleri

Bürotime, doğal ve çevreci yaklaşımıyla ön plana çıkan, yeni neslin home ofis kültürüne uygun olarak geliştirdiği Pi ürünüyle de Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri 2018’de “İyi Tasarım Ödülü” (Good Design Award) almıştı.

KUTU:

DESIGN TURKEY ENDÜSTRİYEL TASARIM ÖDÜLLERİ

Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ile Türkiye İhracatçılar Meclisi ev sahipliğinde, Türkiye’nin tasarımla markalaşmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Design Week Turkey 2019 etkinliği kapsamında Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri de sahiplerini buldu. Yerli ve yabancı tasarımcılardan oluşan seçici kurul, toplam 13 kategoride başvuru yapan 286 tasarım arasından 62 tasarıma; 8 Üstün Tasarım, 36 İyi Tasarım ve 18 Kavramsal Tasarım ödülü verdi.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın En Büyük Sistem Teknolojileri Fuarı Ise 2020’Ye Viewsonic Damgasını Vurdu

Dünyanın en büyük sistem teknolojileri fuarı


Serez Dondurmacısı Tasteatlas Kullanıcılarından Tam Not Aldı

Ülkemizin topraklarından gelen lezzetleri dondurma ile buluşturan Serez Dondurmacısı, Türkiye’nin en popüler 100 lezzeti listesinde yerini aldı. Yiyecek ve içeceklerin dünya atlası olarak nitelendirilen TasteAtlas kullanıcılarının oylarıyla belirlediği Türkiye’nin en popüler 100 lezzeti listesi güncellendi. Dondurma üretiminde her zaman en taze ve en doğal hammaddeleri kullanan Serez Dondurmacısı, en beğenilen lezzetlerden biri olarak listeye girdi.


Bebeklik Dönemi Dikkat Süresi Yetişkinlikteki Konsantrasyon Becerilerini Etkiliyor!

Bebeklik dönemi dikkat süresi


Ünlü Youtuber Semih Uyulgan Ve Trap Müziğin Başarılı İsmi Keişan Bu Şarkıda Buluştu!..

ÜNLÜ YOUTUBER SEMİH UYULGAN VE TRAP MÜZİĞİN BAŞARILI İSMİ KEİŞAN


Şefkatli Liderlerin Dönemi Başlıyor

Üst düzey yönetici araştırma şirketi Egon Zehnder'in kıdemli ortağı, toplumsal cinsiyet eşitliği savunucusu, "Eyvah CEO Doğuruyor" kitabının yazarı Murat Yeşildere, önümüzdeki dönemde Şefkatli Liderlik algısının öne çıkacağını söylüyor. Yeşildere’ye göre; içinde karşı tarafı duymak, dinlemek, kişiye birtakım şeyleri aşması için destek olmak unsurlarını barındıran şefkatli liderlik kavramı ile kadın yöneticilerin iş dünyasında daha fazla kıymet görecek.


Etiketler: Tasarım, Design, Turkey, Home, Endüstriyel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.