26 Mart 2019 Salı 11:24

GÜNDEM

Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te

Mimarlık ve tasarım dünyasının profesyonellerini bir araya getiren Arch+Dsgn Summit 2019 için geri sayım başlıyor.Bürotime’ın Platin sponsor olarak katılacağı zirve, “Mimari ve Tasarımda Gelecek” temasıyla, 5-6 Nisan tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşiyor. Tasarımlarıyla geleceğin çalışma kültürüne yön veren Bürotime, ofis dekorasyonunda yeni çağın mimari trendlerini ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bürotime; 5-6 Nisan 2019 tarihlerinde, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan, zengin içeriğiyle sektör profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği Arch+Dsgn Summit etkinliğindeki standında ziyaretçilerini bekliyor olacak.

2018 yılında “Mimari ve Tasarımda Yenilikçi Yaklaşımlar” temasıyla, teknolojinin tasarıma ve mimariye yansımalarını değerlendiren Arch+Dsgn Summit, bu yıl devam niteliğinde belirlediği “Mimari ve Tasarımda Gelecek” temasıyla değişimi sorgulamaya devam ediyor.

Değişen Çalışma Kültürü ile Şekillenen Ofis Tasarımları

Teknolojinin gelişimi mimariyi ve tasarımı da şekillendiriyor. Dijitalleşmenin yarattığı farklı ihtiyaçlar ve beklentiler, tasarımların bunları karşılayacak şekilde kurgulanmasını gerektiriyor. Çağın ihtiyaçlarında alışılmadık çalışma alanları, dinamik mekanlar, biyofilik tasarımlar ve ev rahatlığındaki çalışma alanları ağırlık gösteriyor. Doğa ve teknolojinin birlikte harmanlanmasıyla kurgulanan yeni nesil çalışma alanlarında hem işlevsel hem de konforlu bir ortam sunuluyor. Bürotime, yenilikçi ofisler için akıllı teknolojilerin kullanıldığı tasarımları hayata geçirirken çalışanların verimliliğini ve aidiyetini artıracak unsurları da göz önünde bulunduruyor.

Geleceğin Ofislerini Kurguluyoruz

Çalışma alanlarında akıllı teknolojilerin tasarıma etkilerine değinen Bürotime Pazarlama Direktörü Nuran Efendioğlu, “80’li yıllarda lineer ve hiyerarşik yapıya sahip ofisler, 90’’lı yıllarda daha esnek bir yapıda tasarlanmaya başladı. 2000’li yıllara gelindiğinde, günlük yaşantının her alanında internetin hâkim olmaya başlamasıyla beraber merkeze insanı koyan yeni bir çalışma kültürü şekillenmeye başladı. Bu değişmeler ışığında yeni teknolojik yapılar tüm sektörlerin geleceğini de yönlendiriyor. İnternetin yaygın kullanımı çalışma dinamiğini ve ofis dekorasyonundaki ihtiyaçları da değiştiriyor. Tasarladığımız ürünler ile birlikte çalışma alanlarındaki üretkenliği en üst noktaya çıkarmayı hedeflerken, tüm ihtiyaçlara cevap verecek çözümler üretiyoruz. Gelişimi sürdürebilmek için çağı yakından takip eden Bürotime Tasarım Ekibi’nin akıllı teknoloji ile kurguladığı yüksekliği ayarlanabilen çalışma masası Set ile kullanıcı istediği yükseklikte hatta ayakta çalışabilme imkânına sahip oluyor. Ürüne özel geliştirilen aplikasyon sayesinde masanın yönetimi telefona indirilen uygulama üzerinden de yapılabiliyor. ‘Mimari ve Tasarımda Gelecek’ konseptiyle gerçekleşecek olan, iç mimarlık ve tasarım profesyonelleri ve öğrencileri bir araya getiren Arch Dsgn Summit 2019’da teknolojinin sunduğu konforla kurgulanan Set ürün ailemizi ve en yeni tasarımlarımızı sergileyeceğiz.’’ ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Z. İlter Yurtbay Serkap 11. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığına Seçildi!

19 Nisan 2019 saat 11.00'de SERFED genel merkez binasında gerçekleştirilen Seramik Kaplama Malzemeleri Üreticileri Derneği 11.Olağan Genel Kurul Toplantısı, seramik sektörünün değerli duayenleri, yönetim kurulu başkanları ve dernek bünyesinde yer alan profesyonellerin yüksek oranda katılımları ile gerçekleştirildi.


Epic 3 Milyon Dolar Ödül Havuzlu Fortnite World Cup Kreatif’İ Duyurdu

19.04.2019 – Tüm dünyada 250 milyondan fazla oyuncusu bulunan Fortnite’ın yaratıcısı Epic Games, bugün yaptığı bir açıklamayla sevilen oyunu için yeni bir etkinliğin duyurusunu yaptı. Firmanın detaylarını paylaştığı Fortnite World Cup Kreatif’te oyuncular 3 milyon dolar tutarındaki ödül havuzundan pay almak için mücadele edecekler.


Zafer Benli Yerli Kömürü Hızlı Üretmeye İhtiyacımız Var

BENLİ: YERLİ KÖMÜRÜ HIZLI ÜRETMEYE İHTİYACIMIZ VAR


Gençler Bu Festivalde Fikirleri İle Yarıştı

Fikirleriyle yarıştılar, konser ve oyunlarla eğlendiler


Cumhuriyet Misyonerleri Vbky Tarafından Yayımlandı

Siyaset bilimci Serap Yolcu Yavuz “Cumhuriyet Misyonerleri”nde, 1930 ile 1946 yıllarında genç neslin politik açıdan konumlandırılışını değerlendiriyor. VakıfBank Kültür Yayınları’nın okura sunduğu kitapta Yavuz, “Cumhuriyetin siyasal elitleri gençliği, ‘kurtarıcı, kurucu ve taşıyıcı’ vurgusuyla politik eğitim sürecine paralel biçimde özneleştirir” diyor.


Etiketler: çalışma, Bürotime, yeni, Summit, Tasarımda

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.