26 Mart 2019 Salı 11:24

GÜNDEM

Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te

Mimarlık ve tasarım dünyasının profesyonellerini bir araya getiren Arch+Dsgn Summit 2019 için geri sayım başlıyor.Bürotime’ın Platin sponsor olarak katılacağı zirve, “Mimari ve Tasarımda Gelecek” temasıyla, 5-6 Nisan tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşiyor. Tasarımlarıyla geleceğin çalışma kültürüne yön veren Bürotime, ofis dekorasyonunda yeni çağın mimari trendlerini ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bürotime; 5-6 Nisan 2019 tarihlerinde, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan, zengin içeriğiyle sektör profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği Arch+Dsgn Summit etkinliğindeki standında ziyaretçilerini bekliyor olacak.

2018 yılında “Mimari ve Tasarımda Yenilikçi Yaklaşımlar” temasıyla, teknolojinin tasarıma ve mimariye yansımalarını değerlendiren Arch+Dsgn Summit, bu yıl devam niteliğinde belirlediği “Mimari ve Tasarımda Gelecek” temasıyla değişimi sorgulamaya devam ediyor.

Değişen Çalışma Kültürü ile Şekillenen Ofis Tasarımları

Teknolojinin gelişimi mimariyi ve tasarımı da şekillendiriyor. Dijitalleşmenin yarattığı farklı ihtiyaçlar ve beklentiler, tasarımların bunları karşılayacak şekilde kurgulanmasını gerektiriyor. Çağın ihtiyaçlarında alışılmadık çalışma alanları, dinamik mekanlar, biyofilik tasarımlar ve ev rahatlığındaki çalışma alanları ağırlık gösteriyor. Doğa ve teknolojinin birlikte harmanlanmasıyla kurgulanan yeni nesil çalışma alanlarında hem işlevsel hem de konforlu bir ortam sunuluyor. Bürotime, yenilikçi ofisler için akıllı teknolojilerin kullanıldığı tasarımları hayata geçirirken çalışanların verimliliğini ve aidiyetini artıracak unsurları da göz önünde bulunduruyor.

Geleceğin Ofislerini Kurguluyoruz

Çalışma alanlarında akıllı teknolojilerin tasarıma etkilerine değinen Bürotime Pazarlama Direktörü Nuran Efendioğlu, “80’li yıllarda lineer ve hiyerarşik yapıya sahip ofisler, 90’’lı yıllarda daha esnek bir yapıda tasarlanmaya başladı. 2000’li yıllara gelindiğinde, günlük yaşantının her alanında internetin hâkim olmaya başlamasıyla beraber merkeze insanı koyan yeni bir çalışma kültürü şekillenmeye başladı. Bu değişmeler ışığında yeni teknolojik yapılar tüm sektörlerin geleceğini de yönlendiriyor. İnternetin yaygın kullanımı çalışma dinamiğini ve ofis dekorasyonundaki ihtiyaçları da değiştiriyor. Tasarladığımız ürünler ile birlikte çalışma alanlarındaki üretkenliği en üst noktaya çıkarmayı hedeflerken, tüm ihtiyaçlara cevap verecek çözümler üretiyoruz. Gelişimi sürdürebilmek için çağı yakından takip eden Bürotime Tasarım Ekibi’nin akıllı teknoloji ile kurguladığı yüksekliği ayarlanabilen çalışma masası Set ile kullanıcı istediği yükseklikte hatta ayakta çalışabilme imkânına sahip oluyor. Ürüne özel geliştirilen aplikasyon sayesinde masanın yönetimi telefona indirilen uygulama üzerinden de yapılabiliyor. ‘Mimari ve Tasarımda Gelecek’ konseptiyle gerçekleşecek olan, iç mimarlık ve tasarım profesyonelleri ve öğrencileri bir araya getiren Arch Dsgn Summit 2019’da teknolojinin sunduğu konforla kurgulanan Set ürün ailemizi ve en yeni tasarımlarımızı sergileyeceğiz.’’ ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Yener Çevik’Ten Wolfteam Şarkısı “Adamsın Adam”

Netmarble Türkiye, rap müzisyeni Yener Çevik ile anlaştı


Faizsiz Ve Kişiye Özel Taksitle Evlenin!

Faizsiz ve Kişiye Özel Taksitle Evlenin!


D Vitamini Eksikliği Lösemiyi De Tetikliyor

Halk arasında kan kanseri ya da ilik kanseri olarak bilinen lösemi, beyaz kan hücrelerinin kontrolsüz çoğalması ile ortaya çıkıyor. Her yaşta görülebiliyor olsa da, çocukluk çağında en sık görülen kanser türü olarak karşımıza çıkıyor. Vücutta kemik gelişimi dışında pek çok organ sisteminde görev yapan D vitamininin eksikliği ise birçok ciddi hastalığın oluşumunda rol aldığı gibi lösemiyi de tetikleyebiliyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Pediatrik Hematoloji ve Onkoloji Bölümü’nden Doç. Dr. Müge Gökçe, löseminin nedenleri, belirtileri ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi.


Körfez'de Duman Dumana Mücadele

Drift Otomobil Sporları Kulübü tarafından TOSFED Körfez Yarış Pisti’nde düzenlenen Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası ikinci yarışı 15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleştirildi.


Prontotour İle Dünya Bir “Tık” Kadar Yakın!

“Dünyayı bir bilene sor” mottosuyla yurt içi ve yurt dışında turlar düzenleyen Prontotour, web sitesini yeniledi. Yeni siteye fırsatlardan, popüler rotalara, güncel kampanyalardan konsept ürünlere kadar kolayca erişilebilir pek çok yenilik getirildi.


Etiketler: çalışma, Bürotime, yeni, Summit, Tasarımda

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.