1 Ağustos 2019 Perşembe 07:02

GÜNDEM

Bursa Girişim Hareketi İle Global Girişim Dünyası’Na Açılıyor!

01 Ağustos 2019

Bursa Girişim Hareketi İle Global Girişim Dünyası’Na Açılıyor!
Bursa Girişim Hareketi İle Global Girişim Dünyası’Na Açılıyor!
Bursa Girişim Hareketi İle Global Girişim Dünyası’Na Açılıyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Girişim Hareketi 15.şehir olarak Bursa’da çalışmalarını başlatarak girişimciliği yaygınlaştırma odağında genişlemesini sürdürüyor.

Girişimciler ile yatırımcıları bir araya getirmek üzere başlattığını çalışmaları Girişim Hareketi bugün Bursa ile birlikte Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Denizli, Gaziantep, Girne, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Lefkoşa, Nevşehir ve Osmaniye şehirlerinde gerçekleştiriyor.

Bursa’nın da çalışmalara katılması ile birlikte Anadolu’da yaygınlaşma ve girişimcilik alanında farkındalık oluşturma hedefleri odağında ilerlediklerini ifade eden Ülke Direktörü İsmail Haznedar, 2020 yılına 20 şehirde olmak hedefinde ilerlerken aynı zamanda sonuç odaklı girişimcilik projelerini de artıracakları bir dönem için çalıştıklarını aktardı.

Konu ile ilgili olarak Bursa’da çalışmaların liderliğini üstlenen Şenay Gültan görevi ile ilgili, “Bursa’yı Girişim Hareketi ile tanıştırıyor olmak heyecan verici. Ülkemizin sanayi bakımından önemli şehirlerinden olan Bursa’da, konularında uzman değerli konuşmacılar ve yatırımcılar ile girişimcilerin buluşmasını sağlamanın gelecek için önemli bir imza olacağı görüşündeyim.” açıklamasını yaptı.

Girişim Hareketi, deneyim sahibi kişiler ile girişimci adaylarını buluşturmayı ve yeni girişimlerin sayısını artırarak başarılı projeleri gerçekleştirmeyi hedefliyor. Program içerisinde Girişim Buluşması, Atölye Çalışması ve Seminerler yapılıyor. Dönem içerisinde şehrin en iyi girişimleri seçiliyor ve potansiyel yatırımcılar ile buluşturuluyor. Girişimciler, destekçiler, eğitmenler, mentorler, yatırımcılar, kurumlar bir araya gelerek projeleri değerlendiriyor ve gelişimlerine katkı sağlıyor.

Şenay Gültan Hakkında

1976 Balıkesir doğumlu. 20 yıldır Bursa’da yaşıyor. Uzun yıllar özel sektör çalışma hayatı sonrasında bir girişimcilik örneği olarak SiberianWellness Bursa Mağazası ve Network sistemi ile aktif çalışma hayatına devam ediyor. Aynı zamanda, Yaşam Koçluğu ve NLP Danışmanlığı da yapmakta.

Girişim Hareketi Hakkında

Girişim Hareketi, yeni girişimleri başlatma yolunda girişimci adaylarını güçlendirmeye yönelik aksiyon odaklı destekçiler, yatırımcılar ve paydaşlardan oluşan bir ağdır. Girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak ve girişim fikirlerinin şirketleşerek büyümesini kolaylaştıracak iş birliği ortamları geliştirmek üzere çalışmalar yürütüyor.2020’de, 20 ülkede 200 şehirde 20.000 üye ile çalışmalarını yürüten bölgenin en yaygın girişim ağı olmayı hedefliyor.

Web:

ePosta:

Telefon:

0 555 100 44 44

İlginizi Çekebilir

Çarpıcı Klasik Fossil

Birbirinden şık modelleriyle farklı tarzlara hitap eden Fossil’in yeni modeli siyah dikiş detaylarla zenginleşen deri kayışı ve klasik kadran tasarımıyla sportif şıklığın adresi oluyor.


İşitme Kayıplarının Tedavisinde Yeni Bir Devir “Lycrex 1”

İŞİTME KAYIPLARININ TEDAVİSİNDE YENİ BİR DEVİR: “LYCREX-1”


Honor Magicwatch 2 Türkiye'ye Geliyor

HONOR hakkında


Pernod Ricard Türkiye’Den Paris’E Önemli Atama

Pernod Ricard Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörü (MENAT) olarak görev yapan Neslihan Sezer, Paris’te bulunan Pernod Ricard Genel Müdürlüğü’ne Yetenek Yönetimi Direktörü olarak atandı.


Kitap Çin Bilmecesi Çin’İn Ekonomik Yükselişi, Uluslararası İlişkilerde Dönüşüm Ve Türkiye

ÇİN BİLMECESİ:


Etiketler: Bursa, Girişim, Hareketi, yatırımcılar, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.