9 Nisan 2019 Salı 13:56

GÜNDEM

Büyük Buluşma İçin Geri Sayım Başladı !

Kurumsal Seyahat ve Etkinlik Sektörü ile Türkiye’nin en iyi markaları Corporate Stars Zirve 2019’da bir araya geliyor

Büyük Buluşma İçin Geri Sayım Başladı !
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin en çok etkinlik üreten lider markaları ile seyahat ve etkinlik sektörünün büyük buluşması Corporate Stars 15-18 Nisan tarihlerinde Antalya Rixos Sungate Otel’de gerçekleşecek. 4 gün sürecek CorporateStars’ın 16 Nisan Salı günü düzenlenecek Corporate Stars Zirve 2019’da ise ses getirecek konuşmacıları ile yıldızlar geçidi yaşanacak.

Corporate Stars Zirve 2019 Kurumsal Seyahat ve Etkinlik Sektörünü, Türkiye’nin bu alanda en üretken lider markaları ile buluşturacak.

İş dünyasının lider marka ve isimlerini kurumsal seyahat ve etkinlik sektörünün paydaşları ile bir araya getirecek olan ‘’Corporate Stars Zirve 2019’’a katılanlar Türkiye’nin yıldız markaları ile buluşacak, etkinlik ve MICE alanındaki yenilikleri keşfederek, markalarını tanıtma fırsatı yakalayacaklar.

Kurumsal seyahat ve etkinlik alanında hizmet veren en önemli otel, havayolu şirketleri ve sektör tedarikçileri, bu alanda yurtiçi-yurtdışı toplantı grupları, özel gezi etkinlikleri, bayii toplantıları gibi organizasyonlar noktasında en üretken markalar ‘’Corporate Stars Zirve 2019’’ ile 4 gün boyunca bir araya gelecek.

Dikkat çeken konu başlıkları zengin içeriklerle Corporate Stars Zirve 2019’da işlenecek

Uluslararası forum, zirve etkinlikleri alanındaki tecrübesiyle Q Event, Türkiye’nin en çok etkinlik üreten markalarını 15 Nisan’da ses getirecek bir iş zirvesinde buluşturacak.

Zirve Kapsamında, 16 Nisan’da, iş ve sanat dünyasının önde gelen isimleri ile; ‘Huzur, Barış ve Bilime Tahsis Edilen Kıta: Antarktika’ , ‘Üstel Teknoloji Üstel İnsanlık’ , ‘Deneyim Mimarisi’, ‘3.Nesil Kahve Salgını; Dönüşen Tüketici ve Tüketim Ahlakı’, ‘Adamdan İnsana’, ‘İyiliği Yansıt’, ‘Geleceğin Çalışma Hayatı’, ‘Yüksek Performansta Farkındalık’, ‘Yeni Nesil Müşteri Deneyimi’, ‘Tasarım Oyunu’, ‘Gastro Felsefe’, ‘Sosyal Sorumluluk ile Toplumsal Farkındalık Bilinci’, ‘Kaliteli Yaşam’ ve ‘Kültürün İş Hayatına Yansıması’ başlıkları işlenecek.

İş ve Sanat Dünyası’nın Yıldızları

Corporate Stars Zirve 2019’da

Türkiye’den Antarktika’ya uzanan bir yolculuk Yüksel Demir, Corporate Stars Zirve 2019’da

TC Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde, TC Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı uhdesinde ve İTÜ Kutup Araştırmaları Uyg-Ar eşgüdümünde yürütülmekte olan Türkiye’nin Antarktika’da Araştırma Üssü Kurulması Projesi ile ilgili Türkiye’nin Antarktika’ya Bilim Üssü Kurulması çalışma grubunun Koordinatörü, İTÜ Öğretim Üyesi Yüksel Demir’in Antarktika’ya olan yolculuğunu ve bilim üssü kurulma sürecini anlatacağı Corporate Stars Zirve 2019, Meltem Acar Yücesoy’un moderatörlüğünde, birbirinden zengin içerikleriyle gerçekleşecek panel ve söyleşileri ile dikkat çekecek. Türkiye’nin önde gelen isimlerinin ağırlanacağı Zirve boyunca; Kagider Başkanı Sanem Oktar, İTÜ Öğretim Üyesi Yüksel Demir, FinReach GmbH Yönetici Ortağı Taner Akçok, Reengen CEO’su Şahin Çağlayan, Labrys Consulting Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Günal, Biletix CEO’su Kemal Erdine, Merlin Entertainment Legoland, MadameTussauds, Sea Life Grup Genel Müdürü Sarper Hilmi Suner, Akademisyen Prof. Dr. Emre Toros, İş ve Kültürel İnovasyon Tasarımcısı Canay Atalay, İsfanbul Tema Park Direktörü Tankut Tonger, Accenture Interactive Oyunlaştırma Yöneticisi Olcayto Cengiz, Gastro Felsefe akımının önderi Ayhan Cöner, sosyal medyada Squatgirl kullanıcı adıyla geniş kitlelere ulaşan Doris Hofer,JointIdea Kurucu Ortağı Eda Çarmıklı ve Marcus Lehto, PwC Türkiye İnsan Yönetimi & Organizasyon Direktörü Mert Emcan ve Holistik Yaşam Uzmanı Enerji Terapisti Yeliz Rüzgar konuşmacı olarak yer alacak

Yıldız İsimlerle Sosyal Aktiviteler Zirveyi Taçlandıracak

Zirvede gerçekleşecek söyleşi ve panellerin yanı sıra düzenlenecek sosyal aktivite ve eğlenceli içerikler de büyük yankı uyandıracak. 16 Nisan’da gerçekleşecek zirve oturumlarının gecesinde ünlü yönetmen, senarist, oyuncu ve donanımı ile hikâye anlatıcılığında çığır açan Ezel Akay ‘’Ateş Başı Buluşmaları’’nda Corporate Stars Zirve 2019’da yerini alacak. Müzisyen Batuhan Polat’ın dinletisi ile renk kazanacak gecede katılımcılar bahar enerjisini hissedecek.

Türkiye’nin dünyaca ünlü Fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven zirve kapsamında Mobil Fotoğrafçılık Workshop çalışmasıyla Antalya kültür rotası üstünde fotoğraf çekim tekniklerini Corporate Stars Zirve 2019 katılımcılarına uygulamalı olarak anlatacak.

AHBAP oluşumunun yükselen sesi Haluk Levent, Corporate Stars Zirve 2019’da

Corporate Stars Zirve 2019 da projeleriyle öne çıkan sivil toplum kuruluşları; toplumsal farkındalık bilincinin oluşması için yürüttükleri gönüllü çalışmaları ve yola çıkış hikayelerini anlatacak. Sosyal Sorumluluk konusunda başarılı işlere imza atan, Oyuncak Kardeşliği’nden Ümit Kavak, Onaranlar Kulübü’nden Doğukan Güngör, Adım Adım eş kurucusu Renay Onur ve son yıllarda sosyal medya üzerinden tüm Türkiye’ye yayılarak 7’den 70’e ihtiyaç sahibi herkesin yüreklerine dokunan AHBAP’ın kurucusu Türk Rock Müziğinin sevilen ismi Haluk Levent, AHBAP’ın dikkat çeken yükseliş hikayesini Zirve katılımcılarıyla paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

Türk Doktorlar Paris’E Çıkarma Yaptı

Batıgöz Sağlık Grubu


Öğrenci Yurdunda Yaşama Rehberi

Konu: Öğrenci yurdunda yaşama rehberi


Avrupa Buz Hokeyi Karşılaşmaları İbb'nin Desteği İle İstanbul'da Yapılacak

AVRUPA BUZ HOKEYİ KARŞILAŞMALARI


Capcanlı Ve Sağlıklı Bir Cilt İçin, Lr’Dan Anında Etkili “Instant Result Serum”

CAPCANLI VE SAĞLIKLI BİR CİLT İÇİN,


Adnan Menderes'in Ölümü Türk Milletinin Ortak Acısıdır

ADNAN MENDERES’İN ÖLÜMÜ TÜRK MİLLETİNİN ORTAK ACISIDIR


Etiketler: Zirve, Corporate, Stars, 2019, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.