24 Ekim 2019 Perşembe 15:41

GÜNDEM

Cadem Metroloji Kalite’19’Da

Cadem Metroloji, 23- 26 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ve alanının en önemli kalite kontrol fuarı olan Kalite’19’da yer alıyor. Cadem Metroloji fuarda, dijital dönüşüm ve çevik üretimin ayrılmaz bir parçası olan 3D optik ölçüm teknolojilerini, şirketlere rekabet avantajı sağlayan, otomatik olarak hassas, tekrarlanabilir ve hızlı ölçümler alınmasına yardımcı olacak çözümlerini sergiliyor.

Cadem Metroloji Kalite’19’Da
Cadem Metroloji Kalite’19’Da
Cadem Metroloji Kalite’19’Da
Cadem Metroloji Kalite’19’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cadem Metroloji alanının en önemli kalite kontrol fuarı olan KALİTE’19- 9. Kontrol, Otomotiv Test Ekipmanları, Metroloji ve Endüstriyel Yazılım Fuarı’nda yer alarak GOM işbirliği ile sunduğu çözümlerini sergiliyor. İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Kalite’19’da Cadem Metroloji ekibi kalite kontrol, tasarım ve araştırma- geliştirme konularında paydaşlarla bir araya geliyor, ürün ve hizmetlerini tanıtıyor.

Kalite kontrol ve metroloji sektörünün buluşma noktası olan fuarda 11. Salon, 305 no’lu standında, Cadem Metroloji ürün konseptleri eşliğinde 3D optik tarama ve kalite kontrol, fotogrametri, deformasyon alanlarındaki farklı uygulamalara ek olarak ücretsiz GOM Correlate ve GOM Inspect yazılımlarını tanıtarak katılımcıları bilgilendiriyor.

Cadem Metroloji Dijital Dönüşüm ve Çevik Üretimin Ayrılmaz Parçası

Dijital dönüşüm ve çevik üretimin ayrılmaz bir parçası olan 3D optik ölçüm teknolojileri, otomatik olarak hassas, tekrarlanabilir ve hızlı ölçümler alınmasına yardımcı olarak firmalara kalite kontrol sürecinde rekabet avantajı sağlıyor.

Cadem Metroloji, üretimde en önemli unsurlardan biri olan kaliteyi oluşturmak ve şirketlerin rekabet gücünü koruyabilmek için gereken sağlam, hassas ve ölçeklenebilir kalite süreçlerine çözümler sunuyor. Üretim ve tasarım dünyasında, üç boyutlu ölçüm çözümleri kalitenin ve hızın artırılmasına yardımcı olarak firmaların rekabette öne çıkmalarını ve müşteri beklentilerinin ötesine geçmesini sağlayan ölçeklenebilir ve tekrarlanabilir iş akışları sağlıyor. Dijital dönüşüm ve çevik üretimin ayrılmaz bir parçası olan 3D optik ölçüm teknolojileri, otomatik olarak hassas, tekrarlanabilir ve hızlı ölçümler alınmasına yardımcı olarak firmalara kalite kontrol sürecinde rekabet avantajı sağlıyor.

İlginizi Çekebilir

Vodafone Busıness Dijitalleşme Tırı Türkiye Turunu Tamamladı

VODAFONE, DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ İŞLETMELERİN AYAĞINA GÖTÜRDÜ


Akfen Gyo'nun Türkiye Otelleri En Yüksek Doluluk Oranına Ulaştı Bb

TÜRK TURİZMİNİN YÜKSELİŞİ OTEL DOLULUK VE ODA FİYATLARINI DA YUKARI ÇEKİYOR


Doğuş Grubu Geleceğini Çalışanlarıyla Birlikte Tasarlıyor

İnsanı, müşteriyi ve teknolojiyi odağına alan; ulusal ve uluslararası alanda yatırımlar yaparak ülke ekonomisi için katma değer yaratmaya devam eden Doğuş Grubu, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren pek çok şirketini tek çatı altında topladı.


Renault Yönetim Kurulu’Ndan Bilgilendirme

Boulogne-Billancourt, 29 Ocak 2020 –Yönetim Kurulu Başkanı Jean-Dominique Senard başkanlığında toplanan Renault Grubu Yönetim Kurulu, 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Luca de Meo’yu Renault S.A.’nın İcra Kurulu Başkanı (CEO) ve Renault s.a.s’ın Başkanı olarak atama kararı aldığını açıkladı.


Düzeltme Pos Cihazları, Siber Saldırganların Hedefinde

Trend Micro Hakkında:


Etiketler: Metroloji, kalite, kontrol, olarak, Cadem

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.