10 Ekim 2019 Perşembe 10:53

GÜNDEM

Can Dostları Hareketi 2019 2020 Uygulamaları Temsilci Öğretmen Eğitim Semineriyle Başladı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü, Millî Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ve TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları iş birliğinde, Trafikte Sorumluluk Hareketi kapsamında yürütülen Can Dostları Hareketi projesinin temsilci öğretmen eğitim semineri İstanbul’da gerçekleştirildi.

Can Dostları Hareketi 2019 2020 Uygulamaları Temsilci Öğretmen Eğitim Semineriyle Başladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

9. yılına giren projeyle bugüne kadar yaklaşık 7 bin 109 öğretmen, 214 bin öğrenci, 428 bin veli ve 10 bin 360 servis şoförüne trafik güvenliği eğitimleriyle ve mesajlarla ulaşıldı. Bu yıl düzenlenen eğitim seminerine 11 ilden 55 temsilci öğretmen katıldı. 2019-2020 eğitim öğretim döneminin sonuna kadar 300 öğretmen, 8 bin öğrenci ve 16 bin veliye daha ulaşılması hedefleniyor.

8 bin öğrenciye daha ulaşılacak

Ankara, Ardahan, Bayburt, Bitlis, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, Karaman, Siirt, Tokat ve Van illerinden gelen 55 öğretmenin katıldığı seminerde, katılımcılara trafikteki tehlike ve riskler, taşıt sahibi olmanın getirdiği sorumluluklar, kazalardan korunma, emniyet kemerinin önemi gibi birçok konuda eğitim verildi.

İyi Uygulamalar Paylaşımı’nda kazanan öğretmenler ödüllerini aldı

Bir önceki eğitim öğretim yılında düzenlenen ve öğretmenlerin geliştirdikleri materyal ve uygulamaların yaygınlaşmasını hedefleyen İyi Uygulamalar Paylaşımı yarışmasının kazananları Fatma AYHANER, İlter ALTUN ve Nayif MUYAN isimli öğretmenler de şahsen sunum yaparak ödüllerini ve plaketlerini aldılar.

İlginizi Çekebilir

Yapay Zekâ Destekli İlk Fuar Olan Cnr İmob Kapılarını Açtı

Binlerce yabancı alıcı 2 milyar dolarlık iş hacmi yaratacak.


World Economıc Forum’Da Kadın Liderler Oturumunda Türkiye’Yi Adviye Bergemann Temsil Etti

Aida Turizm Yönetim Kurulu Başkanı ve Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Derneği (USTUD) Kurucusu ve Başkanı Adviye Bergemann bu yıl 50. kez düzenlenen Davos Zirvesi’nde ülkemizi temsil etti. Kadınların Liderliği ve Sürdürülebilir Gelişim Hedefleri panelinde konuşmacı olarak yer alan Bergemann bugün ise Eko Turizm başlıklı oturumda konuşmacı olarak yer alacak.


Moda Devrimi Sergisi Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirliği Ortaya Koydu

Moda Devrimi Sergisi Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirliği ortaya koydu


Hip+Happen İle Dönüşüm Zamanı

Türkiye’nin ilk sürdürülebilir kadın moda markası Hip+Happen, 2020 Kış sezonunda da özgün tarzı ve geri dönüştürülmüş sürdürülebilir ürünleriyle gardıroplardaki yerini alıyor. Moda tutkunlarının cesurca kullanacakları bir koleksiyonla kış sezonunda iddialı olan marka, kalıplarla oynamaktan çekinmeyerek güçlü kadınları hipnotize eden tasarımlarla sezonun stil kodlarını tamamlıyor.


Acer, İlk Ve Orta Dereceli Okullar İçin Dönüştürülebilir Travelmate Spin B3 Dizüstü Bilgisayarı Duyurdu

Editör Özeti:


Etiketler: eğitim, öğretmen, kadar, öğrenci, düzenlenen

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.