4 Temmuz 2019 Perşembe 16:31

GÜNDEM

Can Dostları Hareketi Resim Yarışması’Nda Üçüncü İstanbul’Dan

Millî Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü ve TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları işbirliğinde, Trafikte Sorumluluk Hareketi kapsamında yürütülen Can Dostları Hareketi (CDH) Projesi Resim Yarışması sonuçlandı. Yarışmada İstanbul Şehit Askeri Çoban İlkokulu’ndan Selehattin Arda Ceran üçüncü oldu.

Can Dostları Hareketi Resim Yarışması’Nda Üçüncü İstanbul’Dan
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Proje kapsamında, 2018-2019 eğitim öğretim yılında projenin uygulandığı okullardaki 4. sınıf öğrencilerinin trafik güvenliği konusunda edindikleri bilgi ve becerileri resim yoluyla ifade etmesini amaçlayan Can Dostları Hareketi Resim Yarışması düzenlendi.

Proje okullarında eğitim gören öğrencilerin toplam 902 eserle başvurduğu yarışmada, gerçekleştirilen jüri değerlendirmesi sonucunda, Nevşehir Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu’ndan Furkan Yalçın birinci, Edirne Ticaret Borsası İlkokulu’ndan Şeymanur Çakal ikinci, İstanbul Şehit Askeri Çoban İlkokulu’ndan Selehattin Arda Ceran üçüncü oldu.

Edirne Trakya Birlik İlkokulu’ndan Bestenur Kurubaş ve İzmir Hakimiyeti Milliye İlkokulu’ndan Dilay Su Cengiz mansiyon ödülü almaya hak kazandı.

Yarışmada ilk 3 dereceyi alan öğrenciler birer adet yaratıcı etkinlik seti ve 1 yıllık çocuk dergisi aboneliği kazanırken, öğretmenleri ise çeşitli tutarlarda hediye çeki ile ödüllendirildi. Aynı zamanda ilk 3’te yer alan öğrencilerin okullarına da birer adet çok işlevli yazıcı hediye edildi. Mansiyon kazanan öğrenciler de 1 yıllık çocuk dergisi aboneliği ile ödüllendirildi.

İlginizi Çekebilir

Tgsp Ömer Faruk Terzi Bilal Erdoğan

Teknik bir sorundan dolayı içerik ektedir.


Dünya Koronavirüse Ne Tepki Verdi

Ülke ülke Covid-19 günleri


İbis Eskişehir Kapılarını Sağlık Çalışanlarına Açtı.

ibis Eskişehir kapılarını sağlık çalışanlarına açtı.


Şirket İçi Tehditler Kişisel Veri İhlalini Tetikliyor

KİŞİSEL VERİ İHLALİNE KARŞI ATILMASI GEREKEN


Arzum, Sağlık Çalışanları İçin Siper Maske Üretimine Başladı

Geçirdiğimiz bu zorlu günleri hep beraber, dayanışma ile aşacağımızın altını çizen Arzum, sağlık çalışanları için anlamlı bir desteğe imza atıyor. Küresel ölçekte yaşadığımız Covid-19 pandemisinde hepimizin sağlığı için en önde yerini alan, gecesini gündüze katan ve tüm Türkiye'nin alkışlarını hak eden sağlık çalışanları için yüz koruyucu siper maske üretimine başlayan Arzum, bu süreçte sağlık çalışanlarının yanında olacak.


Etiketler: İlkokulu, ndan, Proje, eğitim, öğrencilerin

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.