11 Haziran 2015 Perşembe 21:06

POLEMİKLER

Can Dündar Koalisyon Pazarlıklarına Çok Kızdı

Can Dündar'dan zehir zemberek bir tweet geldi. Can Dündar attığı tweette şunları yazdı: "Hırsızlığın,hukuksuzluğun,kirli operasyonların hesabının sorulmayacağı,örtüleceği her koalisyon,ortağını zehirler"

Can Dündar Koalisyon Pazarlıklarına Çok Kızdı
Can Dündar Koalisyon Pazarlıklarına Çok Kızdı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar attığı ilk twette:

 

"Hırsızlığın,hukuksuzluğun,kirli operasyonların hesabının sorulmayacağı,örtüleceği her koalisyon,ortağını zehirler"

 

İkinci tweette:

Halkın sandıkta kazandığı zafer, müzakere masalarında harcanmamalı...

Şeklinde mesajlar atarak koalisyon pazarlıklarına olan öfkesini dile getirmiş oldu.

 

Can Dündar Hakkında

Can Dündar araştırmacı, gazeteci ve belgesel yapımcısı. Lise öğrenimini Ankara Atatürk Lisesi'nde gerçekleştirdi. 1982 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulu'ndan mezun oldu...

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, MİT tırlarına ait olduğu belirtilen fotoğrafların yayınlandığı Cumhuriyet gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Dündar hakkında soruşturma başlatmıştı.

İlginizi Çekebilir

Zorlu Psm ’De Bu Hafta 03 – 09 Şubat

Müziğin her tınısından stand up gösterilerine, tiyatrolardan atölyelere Zorlu PSM bu hafta da kültür sanat severlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. Tunuslu ud üstadı ve besteci Dhafer Youssef, 0-6 yaş arası çocukları klasik müzik ile tanıştırmak için samimi ve sıcak bir ortam sunan etkinlik serisi Baby Concerts, dünyanın dört bir yanında 5.000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz’ın CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum - Plus şovu, piyano ve fagotun uyumunu benzersiz bir konser deneyimiyle ortaya koymaya hazırlanan Deniz Kurdoğlu ve Mert Kutluğ ile Post Romantik Fagot& Piyano Akşamı ve pek çok kişisel gelişim atölyesi ile


Eset Siber Saldırıya Uğramamak Artık Bir Mucize

Ocak 2020


Godaddy, Web Siteleri + Pazarlama Araçları İçin ‘Randevular Ve Hizmetler’ Özelliğini Türkiye’De Kullanıma Sundu

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, Web Siteleri + Pazarlama Araçları çözümüne ‘Randevular ve Hizmetler’ özelliğini eklediğini duyurdu. GoDaddy, bu özelliği Türkiye’deki küçük işletme sahipleri ve girişimcilere müşteri edinme ve edindikleri müşterileri koruma konusunda yardımcı olmak amacıyla eklediğini açıkladı. GoDaddy Randevular ve Hizmetler özelliği, Türkiye’deki oteller, güzellik salonları, kuaförler, spor salonları gibi küçük işletmelerin 7 gün 24 saat internet üzerinden randevu alabilmelerini, randevularını yönetmelerini ve popüler takvimlerle senkronize etmelerini sağlıyor.


Queen Bomonti’De Ev Teslimleri Tüm Hızıyla Sürüyor

Yenilikçi, sıra dışı özellikleriyle rezidans yaşamını konforla sunan Queen Bomonti projesinde ev teslimleri tüm hızıyla devam ediyor. 38. katta bile balkon keyfi sağlayan özel bir teknikle inşa edilen ve ihtişamıyla göz dolduran proje Avrupa yakasının en çok değerlenen semti Bomonti'de yer alıyor.


Izaka Restaurant, Sevgililer Günü’Nü Unutulmaz Bir Anıya Dönüştürmek İsteyenleri Bekliyor

IZAKA Restaurant,


Etiketler: can dündar, koalisyon, polemik

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.