21 Mayıs 2019 Salı 09:47

GÜNDEM

Canada Schools, Kupa Ve Madalyaları Topladı

Canada Schools,

  Canada Schools, Kupa Ve Madalyaları Topladı
  Canada Schools, Kupa Ve Madalyaları Topladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

kupa ve madalyaları topladı

Canada Schools, her yıl farklı bir tema ile öğrencilerin fikirlerini münazara ettiği

World Scholar’s Cup şenliğinde kupa ve madalyaları topladı. Büyük bir başarıya imza atan Canada Schools öğrencileri, 21-26 Haziran 2019 tarihleri arasında Hollanda’da düzenlenecek olan The Hague Global Round’a katılmaya hak kazandılar.

Kanada eğitim sistemini ve ekolünü öğrencileriyle buluşturan ve anaokulundan başlayarak, ilkokul, ortaokul ve lisedeki tüm eğitim dilini İngilizce olarak sunan Canada Schools, her yıl farklı bir tema ile öğrencilerin fikirlerini münazara ettiği World Scholar’s Cup şenliğinden 9 adet madalya ve kupa ile döndü. Canada Schools, 9 öğrencisi ile katıldığı şenlikte tüm kategorilerde kupa ve madalya almayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Bursa’da düzenlenen World Scholar’s Cup şenliğinde büyük bir başarıya imza atan Canada Schools öğrencileri; münazara, edebi yazın ve bilimsel makale kategorilerinde derece aldı.

The Hague Global Round’a katılacaklar

Sorgulama temelli eğitim ve öğrenci merkezli öğrenim modeliyle öğrencilerin kişisel ve zihinsel becerilerini katkıda bulunmayı amaçlayan Canada Schools, alınan kupa ve madalyalarla özgüveni tam uluslararası bireyler yetiştirdiğini bir kez daha kanıtladı. Dereceye giren 9 Canada Schools öğrencisi, 21-26 Haziran 2019 tarihleri arasında Hollanda’da düzenlenecek olan The Hague Global Round’a katılmaya hak kazandılar.

Öğrencilerin fikirleri yarışıyor

Takım çalışmasına yatkınlığı arttıran ve öğrencilerin fikirlerinin birbirleriyle karşılıklı gelişimini deneyimlemesine imkân tanıyan World Scholar’s Cup şenliği, 4 ayrı kategoride düzenleniyor ve öğrenciler 3 kişilik gruplarla katılım sağlıyor. Kendi okullarını ve ülkelerini temsil eden öğrencilerin gururlu ve mücadeleci anlarına sahne olan şenlik her yıl farklı bir tema üzerinden gerçekleştiriliyor.

İlginizi Çekebilir

Ergenlik Döneminde Yeme Bozukluğunun 15 Önemli Sinyali!

Takıntılı bir şekilde kalori mi sayıyor? Her yemek sonrasında banyoda çok uzun süre kalıyor mu? Kilosunda kısa sürede büyük bir değişim oldu mu? Sürekli bedeni hakkında olumsuz şeyler mi söylüyor? Yemekleri çok küçük porsiyonlar halinde tüketiyor veya öğün mü atlıyor? Son zamanlarda egzersiz yapmada aşırıya mı kaçıyor? Ergenlik çağındaki çocuğunuzda bu belirtilerden bazıları varsa, dikkat! Acıbadem Altunizade Hastanesi Çocuk ve Adolesan Sağlığı Polikliniği ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu bu değişimlerin ergenlerde görülme sıklığı giderek artan yeme bozukluğunun habercisi olabileceği uyarısında bulunuyor!


İstanbul Metrosu’Nda Spor Var…

İBB, 23 – 30 Eylül arasındaki Avrupa Spor Haftası kapsamında çeşitli etkinlikler düzenleyerek İstanbulluların günlük hayattaki hareketliliğini artırmayı amaçlıyor.


Ekrem Eray Arda Gezegenimizin Çöküşüne Dur Demek İçin İklim Grevinde

EKREM ERAY ARDA GEZEGENİMİZİN ÇÖKÜŞÜNE DUR DEMEK İÇİN İKLİM GREVİNDE


Başkan İmamoğlu “İçine Siyaseti Sokmadan Vatandaşa Hizmeti Başarabilmeliyiz”

BAŞKAN İMAMOĞLU: “İÇİNE SİYASETİ SOKMADAN VATANDAŞA HİZMETİ BAŞARABİLMELİYİZ”


Kaçuv Umut Koşusu İle Gönüllüler Çocuklar İçin Umuda Koştu

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Avrupa Birliği tarafından desteklenen “Sürdürülebilir Fon Yönetimi ve Sistemleri Projesi” çerçevesinde 22 Eylül 2019 Pazar günü Büyükada’da KAÇUV Umut Koşusu’nu gerçekleştirdi. KAÇUV Umut Koşusu ile her yaştan gönüllü çocukluk çağı kanserine farkındalık için koştu.


Etiketler: Canada, Schools, kupa, öğrencilerin, World

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.