21 Mayıs 2019 Salı 09:47

GÜNDEM

Canada Schools, Kupa Ve Madalyaları Topladı

Canada Schools,

  Canada Schools, Kupa Ve Madalyaları Topladı
  Canada Schools, Kupa Ve Madalyaları Topladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

kupa ve madalyaları topladı

Canada Schools, her yıl farklı bir tema ile öğrencilerin fikirlerini münazara ettiği

World Scholar’s Cup şenliğinde kupa ve madalyaları topladı. Büyük bir başarıya imza atan Canada Schools öğrencileri, 21-26 Haziran 2019 tarihleri arasında Hollanda’da düzenlenecek olan The Hague Global Round’a katılmaya hak kazandılar.

Kanada eğitim sistemini ve ekolünü öğrencileriyle buluşturan ve anaokulundan başlayarak, ilkokul, ortaokul ve lisedeki tüm eğitim dilini İngilizce olarak sunan Canada Schools, her yıl farklı bir tema ile öğrencilerin fikirlerini münazara ettiği World Scholar’s Cup şenliğinden 9 adet madalya ve kupa ile döndü. Canada Schools, 9 öğrencisi ile katıldığı şenlikte tüm kategorilerde kupa ve madalya almayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Bursa’da düzenlenen World Scholar’s Cup şenliğinde büyük bir başarıya imza atan Canada Schools öğrencileri; münazara, edebi yazın ve bilimsel makale kategorilerinde derece aldı.

The Hague Global Round’a katılacaklar

Sorgulama temelli eğitim ve öğrenci merkezli öğrenim modeliyle öğrencilerin kişisel ve zihinsel becerilerini katkıda bulunmayı amaçlayan Canada Schools, alınan kupa ve madalyalarla özgüveni tam uluslararası bireyler yetiştirdiğini bir kez daha kanıtladı. Dereceye giren 9 Canada Schools öğrencisi, 21-26 Haziran 2019 tarihleri arasında Hollanda’da düzenlenecek olan The Hague Global Round’a katılmaya hak kazandılar.

Öğrencilerin fikirleri yarışıyor

Takım çalışmasına yatkınlığı arttıran ve öğrencilerin fikirlerinin birbirleriyle karşılıklı gelişimini deneyimlemesine imkân tanıyan World Scholar’s Cup şenliği, 4 ayrı kategoride düzenleniyor ve öğrenciler 3 kişilik gruplarla katılım sağlıyor. Kendi okullarını ve ülkelerini temsil eden öğrencilerin gururlu ve mücadeleci anlarına sahne olan şenlik her yıl farklı bir tema üzerinden gerçekleştiriliyor.

İlginizi Çekebilir

Denizi Şansa Bırakma Projesinin Devamında Sahil Plastiği Toplamaya İstanbul Fil Burnu Sahili’Nden Başladı

Fairy, CarrefourSA ve Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TÜDAV) el ele verip sahil plastiği ile üretilmiş şişe Fairy ile denizlerdeki plastiğe dikkat çekmek amacıyla başlattıkları “Denizi Şansa Bırakma” kampanyası kapsamında önemli bir adım daha attı.


Axa Uluslararası Ve Yeni Pazarlar Bölge Toplantısı İçin İstanbul’Da Buluştu

AXA Uluslararası ve Yeni Pazarlar Bölge Toplantısı için İstanbul’da Buluştu


En Çok Haber Takip Eden Ülkeler Belli Oldu

BASIN BİLDİRİSİ


Bebek Yuvası Miniğin İlk Uykusu Ve Oyun Zamanı İçin Mükemmel Bir Seçenek!

COZY NEST İLE MİNİKLERE KONFORLU BİR YUVA OLUŞTURUN


Tav Karbon Salımlarını Sıfırlayacak

İzmir Adnan Menderes ve Ankara Esenboğa havalimanları 2050’ye kadar karbon salımlarını sıfırlamayı taahhüt etti. 24 ülkeden 40 havalimanı işletmecisinin taahhütlerini içeren NetZero2050 başlıklı belgeyi Türkiye’den TAV imzaladı.


Etiketler: Canada, Schools, kupa, öğrencilerin, World

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.