7 Kasım 2019 Perşembe 16:25

GÜNDEM

Caner Serin "Uyanış" Bir İnsanın Güne Uyanması Gibi Değildi Onun Uyanışı!..

BİR İNSANIN GÜNE UYANMASI GİBİ DEĞİLDİ ONUN UYANIŞI…

Caner Serin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

CANER SERİN - "UYANIŞ"

Verdiği konserlerle hem büyük bir UYANIŞ’a neden oluyordu hem de aynı kaderi paylaştığı insanlara OTİZM FARKINDALIĞI ile ilgili katkıda bulunuyordu. O piyanosunu silah olarak kullanan kahramanlardandı.

O kahraman şimdi Türk Pop Müziğine damga vurmuş, söz ve müziklerini kendi yaptığı eserleriyle milyonların gönlüne taht kurmuş BENDENİZ şarkılarından oluşan bomba gibi bir albümle bizlerle…

Sanatçı sesindeki o sihirli tılsımın yanında yakışıklılığı ile de çok konuşulacağa benziyor.

Ağlayayım mı?

Deli Yarim…

Hasret…

Kapında Günlerim…

Sevme…

Ünlü pop müzik sanatçısı Bendeniz’in milyonların diline dolanmış bu eşsiz güzellikteki şarkılarını UYANIŞ isimli albümü ile bir de Caner Serin’den dinleyeceğiz.

Yapımcılığını Neşe Demirkat Karayol’un yaptığı albümün aranjeleri Soner Kıvanç tarafından gerçekleştirildi.

Mardin’de çekilen HASRET isimli şarkının klibi de çok konuşulacak gibi... Klipte kendisine bir iyilik meleği eşlik edecek.

CANER SERİN - "HASRET" VİDEO KLİP:

MÜZİK ONUN İÇİNDE DOĞMUŞTU…

Caner’in müziğe ilgisi çok küçük yaşlarda başladı. Klasik müzik dinleyerek büyüdü. İlk piyano dinletisini verdiğinde 23 yaşındaydı. Zaman içerisinde birçok önemli eserle bu konserlerini tekrarladı. Aynı zamanda gitarda ritm çalarak ve şarkı söyleyerek de birçok konserlerde yer aldı.

İlk Yurtdışı dinletisini Nisan 2012’de Almanya’nın Bremen şehrinde verdi. Bunu ertesi yıl Duisburg’da verdiği piyano dinletisi izledi.

2013 Yılında TRT’nin müzik kanalında piyano parçaları seslendirdi. Son derece iyi bateri çalan Caner değişik zamanlarda Manga ve birçok ünlü ismin konserlerinde sahnede onlara eşlik ederek şarkı söyledi. İki defa üst üste Tekirdağ belediyesi olmak üzere birçok kez belediyelerin özel günlerinde konserler verdi.

Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü hocalarına piyano dinletileri sundu… Çünkü o gerçekten çok özeldi… Bu konserler Kıbrıs, Antalya, Ankara, Manisa, Mersin ve daha birçok şehirde tekrarlandı.

Bu konserler OTİZM için yapılan konserlerdi. Onlara en yakın isim olan Caner otizmli olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyordu. Bilmeyenlere anlatmak için adeta yukarıdan seçilmiş biriydi o…

İlginizi Çekebilir

Video Lagu Desıgn Ünlü İsimler Tasarımla Buluştu

LAGU 4 ARALIK DAVET-


“Sibirya’Dan İstanbul’A Sevgilerle”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosluğu işbirliğiyle gerçekleştirilen “Sibirya’dan Sevgilerle” isimli fotoğraf sergisi, Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda sanatseverlerle buluştu.


New Holland, "Toplu Bakım Günü"Nde Türkiye'nin 81 İlinde 3 Bin 500 Traktörün Bakımını Gerçekleştirdi

6 Aralık 2019- Türkiye’nin lider traktör markası New Holland, Türkiye’nin 81 ilinde aynı anda Toplu Bakım Günü gerçekleştirdi.


Mert Fırat Ve Korhan Futacı İle Vodafone Red First Müşterilerine Özel Rivayet Radyosu Gösterimi

Vodafone Red, DasDas işbirliği kapsamında sanatsever müşterilerine yeni bir ayrıcalık daha sunuyor. Vodafone Red First müşterileri, “Mert Fırat ve Korhan Futacı İle Rivayet Radyosu”nun 11 Aralık’ta gerçekleştirilecek özel gösterimini bir arkadaşlarıyla beraber ücretsiz izleyebilecek. Red First müşterileri, özel gösterim sonrası Mert Fırat ve Korhan Futacı ile yapılacak söyleşiye de katılabilecek.


Kıa'ya Kış Fırsatlarla Geldi Ve Görseller

Her aya özel satış kampanyalarıyla otomobilseverlere seçenekler sunan KIA, aralık ayında da cazip fırsatlarına ara vermeden devam ediyor.


Etiketler: birçok, Caner, piyano, UYANIŞ, müzik

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.