21 Ağustos 2019 Çarşamba 15:25

GÜNDEM

Canon, Bir Kez Daha Eısa Ödülleri’Nin En Çok Ödül Alan Markası Oldu

EISA 2019 Ödülleri’nden Canon 5 Ayrı Ödül ile Döndü

Canon, Bir Kez Daha Eısa Ödülleri’Nin En Çok Ödül Alan Markası Oldu
Canon, Bir Kez Daha Eısa Ödülleri’Nin En Çok Ödül Alan Markası Oldu
Canon, Bir Kez Daha Eısa Ödülleri’Nin En Çok Ödül Alan Markası Oldu
Canon, Bir Kez Daha Eısa Ödülleri’Nin En Çok Ödül Alan Markası Oldu
Canon, Bir Kez Daha Eısa Ödülleri’Nin En Çok Ödül Alan Markası Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından verilen EISA Ödülleri’nden bu yıl Canon, 5 ayrı ürünü ile 5 ayrı kategoride ödül almaya layık görülerek prestijini güçlendirmeye devam ediyor.

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından verilen EISA Ödülleri’nden 5 ayrı ürünü ile 5 ayrı kategoride ödül almaya hak kazandı. “EISA En Kârlı Full-Frame Fotoğraf Makinesi”, “EISA Standart Prime Lens”, “EISA Standart Zum Lens”, “EISA Lens İnovasyonu” ve “EISA Süper Telefoto Prime Lens” kategorilerinden aldığı ödüller ile Canon, yenilikçi bakış açısını taçlandırmayı sürdürüyor.

Canon, duyurusunu yaptığı günden itibaren büyük ilgi gören EOS R sistemi ile hem amatör hem de profesyonel fotoğrafçılar için çekim olasılıklarını genişleten gövdeler ve lensler sunuyor. Fotoğraflamanın sınırlarını yeniden tanımlayan EOS R sistemi, full-frame aynasız modellerden DSLR’lere kadar serisinin tamamında ürünlerin becerilerini genişleterek güçlü bir odaklanma ile görüntülemenin geleceği için araçlar üretiyor.

Canon EOS RP: EISA En Kârlı Full-Frame Fotoğraf Makinesi 2019-2020

Canon, EOS RP ile full-frame aynasız pazarına etkileyici bir uygun fiyatlı giriş olanağı tanıyan bir ürün sunuyor. 26,2 megapiksel sensör ve güçlü DIGIC 8 işlemci temel alınarak tasarlanan bu fotoğraf makinesiyle mükemmel görüntü kalitesi elde edilebiliyor. Kompakt ve hafif gövdesi hem yeni olağanüstü RF lensleriyle hem de Canon’un EF-EOS R yuva adaptörleri aracılığıyla mevcut tüm EOS EF ve EF-S lensleriyle birlikte kullanılabiliyor. Modern kontrol düzeni ve komple eklemli LCD dokunmatik ekranı da kolayca kullanılmasını sağlıyor.

Canon RF 50mm F1.2L USM: EISA Standart Prime Lens 2019-2020

Canon RF 50mm F1.2L USM, 10 ağızlı diyaframı sayesinde elde edilen karelerde mükemmel bokeh etkisi yaratıyor. Kullanışlı lens kontrol halkası, fotoğrafçının çekim parametrelerini ayarlamasını sağlıyor. Özellikle yoğun kullanım ve zorlayıcı çekim koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmış lensler, portre ve düğün fotoğrafçılığı alanında iyi sonuçlar elde edilmesine yardımcı oluyor.

Canon RF 24-105mm F4L IS USM: EISA Standart Zum Lens 2019-2020

Bu yüksek kaliteli çok yönlü zum lensi Canon’un yeni full-frame aynasız fotoğraf makineleri için ideal bir seçenek oluyor. Geniş açı manzaralarından kısa telefoto portrelere kadar çeşitli alanları kapsayan zum aralığı sayesinde tutarlı görüntü kalitesi elde edilmesini sağlıyor. Canon’un Nano USM odaklanması, uzun enstantane hızlarında çekim yaparken görüntüleri net tutan son derece etkili bir optik görüntü sabitlemesinin de yardımıyla, hem fotoğraf hem de video çekiminde sessiz ve doğru otomatik odaklanma sunuyor.

Canon RF 28-70mm F2L USM: EISA Lens İnovasyonu 2019-2020

Canon RF 28-70mm F2L USM, full-frame aynasız fotoğraf makinelerine yönelik netleme mesafesinin tamamında sabit f/2 diyaframının korunmasını sağlayan ilk standart zum lensi olma özelliğine sahip oluyor. Bu özellikleri sayesinde fotoğrafçılar alan derinliğini eskiden sadece prime lenslerle mümkün olan ölçüde sınırlandırabiliyor ve düşük ışıklandırmalı çekim koşullarında daha yüksek enstantane hızları kullanabiliyor.

Canon EF 600mm f/4L IS III USM: EISA Süper Telefoto Prime Lens 2019-2020

Süper telefoto lensi olan Canon EF 600mm f/4L IS III USM, güç veya kaliteden taviz vermeden ağırlığı azaltan magnezyum alaşımlı ve titanyum yapıyla yepyeni bir optik tasarım kullanılarak olağanüstü bir görüntü kalitesi sunuyor. Lens, f/4 diyaframı sayesinde otomatik odaklanmayı korurken 1200 mm netleme mesafesi sunmak için Canon Extender EF 2.0x III ile birleştirilebiliyor.

Editörlere notlar

EISA Hakkında: Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA), dünya çapında 29 ülkeden 55 özel ilgi alanı dergisinden oluşur. Uluslararası çapta bilinen Avrupa EISA ödülleri, tüketici elektronikleri alanında dünyanın en geniş kapsamlı editoryal iş birliği kuruluşudur. EISA, 30 ülkeden uluslararası çapta itibar sahibi 60 tüketici elektronikleri dergisinden saygın ve tanınmış isimleri içeren bir jüri heyetinin oylarıyla, kendi sınıflarında en gelişmiş uzmanlık ile arzu edilen özellikleri bir araya getiren ürünleri tanıtıyor ve ödüllendiriyor.

Medya Danışmanlığı İçin;

Tuğçe Oral

Merve Didişen

Ece Avcı:

Canon Avrupa Hakkında

Canon Avrupa, görüntüleme teknolojileri ve hizmetlerinde küresel bir sağlayıcı olan Canon Inc.’nin EMEA stratejik merkezidir. Yaklaşık 120 ülkede operasyonları bulunan Canon Avrupa, yaklaşık 17.000 çalışanı istihdam etmekte ve Canon’un yıllık küresel gelirinin yaklaşık dörtte birini sağlamaktadır.

1937 yılında temelleri atılan sürekli yenilik yapma arzusu Canon’u 80 yıllık tarihi boyunca görüntüleme mükemmelliğinde hep ön saflarda tutmuş ve doğru alanlara yatırım yapmaya ve büyüme fırsatlarını değerlendirmeye bağlılığını sürdürmesini sağlamıştır. Fotoğraf makinelerinden ticari yazıcılara, iş danışmanlığından sağlık hizmetleri teknolojilerine kadar Canon, görüntüleme yenilikleri aracılığıyla yaşamları ve işleri zenginleştirmektedir.

Canon’un kurumsal felsefesi olan Kyosei ‘ortak fayda için yaşamak ve çalışmak’ anlamına gelmektedir. Canon Avrupa, EMEA ülkelerinde çevresel etkisini asgari düzeye indirmeye odaklanarak ve müşterilerinin Canon ürünleri, çözümleri ve hizmetlerinde çevre duyarlılığına sahip olmasını destekleyerek sürdürülebilir işletme büyümesi elde etmek üzere çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Enerex Antalya Fuarı Ziyarete Açıldı

Antalya’nın enerji üssü olması hedefiyle yola çıkan ENEREX Antalya Enerji Verimliliği ve Dönüşümü Fuarı, 27-29 Şubat 2020 tarihleri arasında ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyarete açıldı. Fuara yurtiçi ve yurtdışından 10 binin üzerinde ziyaretçi katılımı beklenirken, 70’den fazla firma 150’nin üzerinde markasını sergileyecek.


Sportif, Güçlü, Çarpıcı Fossil

Birbirinden şık modelleriyle farklı tarzlara hitap eden Fossil’in erkek saat koleksiyonunda yer alan yeni modeller, çarpıcı tasarımlarıyla sportif bir duruşun temsilcisi oluyor.


Glorıa Hotels & Resorts’Ta “Glorıa Canoeıng 2020 Cup” Heyecanı

GLORIA HOTELS & RESORTS’TA


360 Gelecek Geliyor, 1 Mart Pazar 23 30

BAHARiYE CD. NO:31 iKiTELLi, BASIN EKSPRES YOLU, KÜÇÜKÇEKMECE / iSTANBUL


Cisco’Dan, Dijital Konferans Teknolojisine Yapay Zekâ Dokunuşu

İşletmelere yönelik tasarlanmış ilk dijital toplantı içi asistanı olan Cisco’nun “Webex toplantıları için yeni Webex Asistanı” toplantıları dijital hazinelere dönüştürüyor. Yapay zekâ ile çalışan akıllı ses özellikleri ile donatılan Webex Asistanı, konuşulanları gerçek zamanlı olarak alt yazıya döküyor, konuşmacıların isimlerini ekrana yansıtıyor ve toplantı sonrası yapılacakların listesini oluşturuyor.


Etiketler: Canon, EISA, Lens, Avrupa, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.