9 Nisan 2020 Perşembe 15:15

GÜNDEM

Canon’Dan Fotoğraf Tutkunlarına Güzel Haber Visa Pour L’İmage 2020 Başvuruları Uzatıldı

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, Fransa’nın Perpignan kentinde 29 Ağustos ile 13 Eylül 2020 tarihleri arasında düzenlenecek Visa pour l’image festivali başvuru tarihleri uzatıldı. Görüntüleme teknolojileri lideri Canon’un 3 farklı alanda burs vereceği festival, fotoğraf ve video tutkunlarının başvurularını 31 Mayıs tarihine kadar kabul edecek. Visa pour l’image festivali ile 30 yılı aşkın bir süredir devam eden iş ortaklığını, bu yıl vereceği burs programları ile taçlandıran Canon, bu sayede öğrencilerin fotoğrafçılık ve video alanında gelişmesini ve profesyonel fotoğrafçıların ve videografların sınırlarını zorlamasını hedefliyor.

Canon’Dan Fotoğraf Tutkunlarına Güzel Haber   Visa Pour L’İmage 2020 Başvuruları Uzatıldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Alanında en prestijli festivallerden biri olarak gösterilen Visa pour l’image, dünyanın en önemli hikayeleri ile hikaye anlatıcılarını bir araya getiriyor. Canon, geçmişte olduğu gibi bu sene de Visa pour l’image 2020’de üç ilgi çekici 3 alanda sağladığı burs imkanı ile yerini alıyor.

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, Visa pour l’image 2020’de kazanan katılımcılara ödül olarak; Kadın Foto Muhabirleri Bursu, Canon Öğrenci Gelişim Programı ile bu kategorilere ilk defa bu yıl dahil ettiği Canon Video Bursu verecek.

Geleceğin videografları Canon Video Bursunun sahibi olabilecek

Canon, 2020 Visa pour l’image festivalinde, Images Evidence ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında ‘’Canon Video Bursu’’ verecek. Canon, burs kapsamında ödülü kazanan videograf veya fotoğrafçıya 8.000 Euro para ve kısa belgesel çekmesi adına lider Canon video takımlarından birini ödünç verecek.

Katılımcıların bursa başvuru için, projelerini kültürel, toplumsal veya ekonomik konular üzerine inşa etmeleri gerekiyor. Değerlendirme kısmında katılımcıların eski çalışmalarıyla birlikte projelerini sunuş biçimleri göz önünde bulundurulacak. Bununla birlikte jüri üyeleri, katılımcının gazeteci bakış açısı ve oluşturduğu hikayenin taşıdığı anlamı da değerlendirmelerinde dikkate alacak.

Kazanan projenin fragmanı Eylül 2020’de gerçekleşecek olan festivalin gösterim gecelerinden birinde sunulacak. Fragmanı yayınlanan videonun, tamamlanmış hali ise 2021 Visa pour I’image programında yer alacak. Bursa başvuru için son tarih 31 Mayıs 2020’dir.

Başvuru kriterlerini indirmek için lütfen şu sayfayı ziyaret edin: https://www.visapourlimage.com/en/festival/awards-and-grants/bourse-canon-du documentaire-video-court-metrage

Başarılı foto muhabirleri için özel Canon Kadın Foto Muhabirleri Bursu

20 yılı aşkın süredir hikaye anlatıcılığını pek çok farklı alanda destekleyen Canon ve Images Evidence, geleceğin foto muhabirlerine özel Canon Kadın Foto Muhabirleri Bursu verecek. Canon, bu 8.000 Euro tutarındaki burs ile başarılı bir kadın fotoğrafçıyı, foto muhabirliğine katkılarından dolayı ödüllendirmeyi hedefliyor. Bursu kazanan fotoğrafçı, kazandığı burs tutarıyla oluşturacağı projesiyle, 2021 Visa pour I’image festivali programında yer almaya hak kazanacak.

2020 Visa pour I’image festivalinde, 2019 yılı Kadın Foto Muhabirleri Bursu kazananı Ermeni fotoğrafçı Anush Babajanyan, Güney Kafkasya bölgesindeki kalabalık ailelere odaklanan çalışmasını sergileyecek. Babajanyan, kazandığı burs sayesinde elde ettiği imkanlarla, birçok farklı mekanda çekim yapma şansı elde ederek, projesini farklı temalarla detaylandırdı. Burs için son başvuru tarihi 19 Mayıs 2020.

Daha fazla bilgi almak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.canon-europe.com/pro/stories/female-photojournalist-grant-recipients-stories/

Başvuru kriterlerini indirmek için internet sitesini ziyaret

Canon’dan kendi hikayeleri için yola çıkan geleceğin fotoğrafçılarına özel burs: Canon Öğrenci Gelişim Programı

Canon, bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği Canon Öğrenci Gelişim Programı ile Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinden öğrencilere üç gün süren eğitim atölyesine katılım olanağı sunuyor. Seçilen öğrenciler, sektördeki lider isimlerle çalışma, rehberli turlara katılma, film gösterimlerine katılma ve portföyleri hakkında Canon elçilerinden yorum alma şansı yakalayacak.

Bursa başvuran öğrencilerden en fazla iki hikayeyi içeren fotoğraf portföylerini göndermeleri bekleniyor. Programa talebin yüksekliği ve katılımcıların geçmiş senelerde gösterdiği başarıların sonucu olarak, bu yıl toplamda 48 ülkeden başvurular kabul edilecek. Programa başvuru için son tarih 15 Nisan 2020’dir.

Visa pour I’image 2020 festivali kapsamında Canon’un sunduğu burs programları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz: https://www.canon-europe.com/pro/events/visa-pour-l-image/?a=b

İlginizi Çekebilir

Kamu Bankalarından Ortak Açıklama

BASIN AÇIKLAMASI


Şekerbank’Tan Restoran Ve Kafelere Destek

Şekerbank, normalleşme sürecine geçiş ile birlikte faaliyetlerine yeniden başlayacak olan kafe, restoran, lokanta ve hazır yemek firmaları gibi yeme – içme sektöründeki işletmelerin finansal ihtiyaçlarına destek olmak üzere, %0,79’dan başlayan faizlerle, 3 aya kadar ödemesiz dönemli ve esnek ödeme planlarının yer aldığı kampanya başlattı.


Yaz Aylarında Covid 19 Riskine Karşı Bu Önlemlere Dikkat!

Klima bakımı ihmal edilmemeli


Setur Sezona %45’E Varan Cazip İndirimlerle Devam Ediyor

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, hijyen sertifikalı güvenilir otellerden oluşan farklı seçenekler ve %45’e varan indirimlerle tatil alternatifleri sunuyor. Setur, satın alınan konaklamalarda 72 saat öncesine kadar para iade güvencesi de sağlıyor.


N11.Com Kobi’Lere Destek Olmaya Devam Ediyor

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından n11.com KOBİ’lere olan desteğini sürdürüyor. Ticaret Bakanlığı’nın başlattığı “E-Ticaret Olarak KOBİ’lerin Yanındayız” dayanışma kampanyasında aktif bir rol üstlenen ve bu kapsamda Nisan ayında KOBİ’lere destek olmak amacıyla 7 günlük ödeme vadesini 3 güne indirdiğini duyuran n11.com, verdiği desteğin süresini uzattı.


Etiketler: Canon, için, 2020, Visa, pour

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.