23 Ağustos 2019 Cuma 15:57

GÜNDEM

Canon’Dan Yazıcı Güvenliği İçin Yeni İş Birliği

Canon imageRUNNER ADVANCE cihazları tek bir tuşla güvende

Canon’Dan Yazıcı Güvenliği İçin Yeni İş Birliği
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Son dönemlerde sürekli gündemde olan siber saldırılara karşı Canon hem yazıcılarının hem de müşterilerinin üst düzey güvenliğini sağlamak amacıyla McAfee ile iş birliğine gitti ve yazıcılarını en son teknoloji ile donattı. Canon imageRUNNER ADVANCE cihazları artık en iyi baskı güvenliğini sunuyor ve gelecek tehditlere karşı da aldığı güvenlik önemlerini sürekli güncel kalıyor.

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, gelişen teknoloji ile yazıcıların ve müşterilerinin veri güvenliğini sağlayan yeni bir iş birliğine imza atıyor. Her işletme için güvenliğin ilk sırada yer aldığını bilen Canon, işletmeleri günümüz güvenlik tehditlerine karşı korumak amacıyla imageRUNNER ADVANCE cihazlarını siber güvenlik uzmanlarından oluşan McAfee ekibiyle birlikte tasarlıyor ve müşterilerini en son teknolojiyle buluşturuyor.

Hem cihazlarınız hem de işletmeniz her zaman güvende olsun

McAfee ile kurulan yeni iş ortaklığında en iyi baskı güvenliğini elde etmeyi amaçlayan Canon, imageRUNNER ADVANCE ürünlerinde yer alan McAfee Yerleşik Kontrol Yazılımı programı ile değişen tehditler karşısında ürünün sürekli kendisini yenilemesini sağlıyor. Aygıt yazılımının 6 ayda bir güncellenmesiyle beraber yazıcının sürekli güncel kalmasını öngören Canon böylece yazıcı ve yazıcının bağlı olduğu aygıtların da her zaman güvende olmasına yardımcı oluyor.

McAfee ile yaptığı iş birliği kapsamında Canon, sürekli güncellenen ve onay verilerek güncelleştirilecek uygulama listesi sayesinde bilinmeyen uygulamalara, yanlışlıkla gerçekleşen ihlallere ve kötü niyetli saldırılara karşı güvenliği sağlamayı amaçlıyor. Her bir imageRUNNER ADVANCE cihazlarında bulunan Canon Birleşik Aygıt Yazılımı Platformu (UFP) aynı güvenlik kalitesini sunarak kullanıcı deneyimini garantiliyor.

Sarcan: “Artık cihazlar salt yazıcı değiller, iş akışlarını kolaylaştıran ve verimliliği artıran uygulamaları destekleyen bir merkez”

Canon Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Can Sarcan şöyle açıkladı: “Geleceğin ofisi sürekli gelişim halinde, bizim ürünlerimiz de aynı şekilde gelişiyor. Artık yazıcılar yalnızca baskı işlemlerini gerçekleştiren bir cihaz olmadığını; iş akışlarını kolaylaştıran ve verimliliği artıran sayısız bulut tabanlı uygulamayı destekleyen bağlantılı bir merkez olduğunun farkındayız. McAfee ile kurduğumuz iş ortaklığı yazıcılarımızı en güncel güvenlik özelliklerine kavuşturacak ve yazıcıyla bağlantılı cihazların bugün öngördüğümüz tehditlere karşı olduğu kadar geleceğin bilinmez tehditlerine karşı da korunmasını sağlayacak.”

Güvenlik ortamı geliştikçe cihaz korumasının daha çok önemli olduğunu belirten Sarcan sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Müşterilerimize bilişim teknolojilerine yaptıkları yatırımlarında en iyi değeri sunmak istiyoruz. Bu kapsamda, eklediğimiz yazılım güncelleme özelliği sayesinde cihazlarımızla müşterilerimize süresiz yararlanabilecekleri en son yenilikleri ve en iyi güvenlik çözümlerini sunacağız.”

Brent Smith: “Kurum içerisinde bağlantılı cihaz sayısının artmasıyla birlikte kötü amaçlı yazılım ve saldırılardan kaynaklanan riskler de artıyor.”

McAfee OEM Satış Müdürü Brent Smith ise: “Bir kurum içindeki bağlantılı cihaz sayısının artmasıyla, kötü amaçlı yazılım ve saldırılardan kaynaklanan riskler de artıyor. McAfee Yerleşik Kontrol Yazılımı cihazlara yalnızca onaylı erişime izin verip onaylanmamış uygulamaları engelleyerek sistemlerin bütünlüğünü koruyor. Günümüzde modern çağa özgü bu tehdit ortamında Canon ile iş birliği kurmanın bir kazanım olduğunu düşünüyor ve bu iş birliğinin ofis belge iş akışlarındaki değişiklere dahi ayak uydurarak gizli iş verilerinin korunacağı konusunda gereken güvenceyi vereceğine inanıyoruz” dedi.

Medya Danışmanlığı İçin;

Tuğçe Oral

Merve Didişen

Ece Avcı:

Canon Avrupa Hakkında

Canon Avrupa, görüntüleme teknolojileri ve hizmetlerinde küresel bir sağlayıcı olan Canon Inc.’nin EMEA stratejik merkezidir. Yaklaşık 120 ülkede operasyonları bulunan Canon Avrupa, yaklaşık 17.000 çalışanı istihdam etmekte ve Canon’un yıllık küresel gelirinin yaklaşık dörtte birini sağlamaktadır.

1937 yılında temelleri atılan sürekli yenilik yapma arzusu Canon’u 80 yıllık tarihi boyunca görüntüleme mükemmelliğinde hep ön saflarda tutmuş ve doğru alanlara yatırım yapmaya ve büyüme fırsatlarını değerlendirmeye bağlılığını sürdürmesini sağlamıştır. Fotoğraf makinelerinden ticari yazıcılara, iş danışmanlığından sağlık hizmetleri teknolojilerine kadar Canon, görüntüleme yenilikleri aracılığıyla yaşamları ve işleri zenginleştirmektedir.

Canon’un kurumsal felsefesi olan Kyosei ‘ortak fayda için yaşamak ve çalışmak’ anlamına gelmektedir. Canon Avrupa, EMEA ülkelerinde çevresel etkisini asgari düzeye indirmeye odaklanarak ve müşterilerinin Canon ürünleri, çözümleri ve hizmetlerinde çevre duyarlılığına sahip olmasını destekleyerek sürdürülebilir işletme büyümesi elde etmek üzere çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Sportif, Güçlü, Çarpıcı Fossil

Birbirinden şık modelleriyle farklı tarzlara hitap eden Fossil’in erkek saat koleksiyonunda yer alan yeni modeller, çarpıcı tasarımlarıyla sportif bir duruşun temsilcisi oluyor.


Vbky Seçkin Eserlerini 14. Ankara Kitap Fuarı’Nda Okurla Buluşturuyor

Edebiyattan tarihe VBKY’nin yeni eserleri Başkent’te


Predator Intel Extreme Masters Kupası E Sporun Yuvasına Geri Döndü

Efsanevi kupa IEM Katowice 2020 için Polonya’ya geldi


Cisco’Dan, Dijital Konferans Teknolojisine Yapay Zekâ Dokunuşu

İşletmelere yönelik tasarlanmış ilk dijital toplantı içi asistanı olan Cisco’nun “Webex toplantıları için yeni Webex Asistanı” toplantıları dijital hazinelere dönüştürüyor. Yapay zekâ ile çalışan akıllı ses özellikleri ile donatılan Webex Asistanı, konuşulanları gerçek zamanlı olarak alt yazıya döküyor, konuşmacıların isimlerini ekrana yansıtıyor ve toplantı sonrası yapılacakların listesini oluşturuyor.


Şehitlerimizi Kalbimize Gömüyoruz

Suriye rejim güçlerinin hain saldırısı sonrasında İdlib’te verdiğimiz şehitler tüm Türkiye’de olduğu gibi ihracat dünyasında da büyük üzüntüye neden oldu.


Etiketler: Canon, McAfee, sürekli, karşı, güvenlik

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.