22 Nisan 2019 Pazartesi 15:45

GÜNDEM

Canon İle Ofislerde Güvenlik Ve Verimlilik Garantisi

Canon, imageRUNNER ADVANCE platformunun 3’üncü sürümünü tanıttı

Canon İle Ofislerde Güvenlik Ve Verimlilik Garantisi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, üçüncü nesil imageRUNNER ADVANCE platformunun yeni yazılımı olan 3.8 sürümünü kullanıcıların deneyimine sundu. 26 ürün ve 7 seriyi içeren Canon’un bu geniş portföyü, son teknolojiye göre tasarlanan güvenlik özellikleri ve kullanıcı dostu ara yüzü ile öne çıkıyor. Canon’un Çok İşlevli Yazıcılar (MFP) serisinden ilham alınarak geliştirilen yeni nesil platformun 3’üncü sürümü, ödüllü imageRUNNER ADVANCE serisindeki her ürüne uyumlu bir güncelleme sunuyor.

Canon, bir süre önce yayınladığı ödüllü imageRUNNER ADVANCE serisinin 3’üncü sürümü ile işletmelerin, güvenlik açıkları nedeniyle yaşayabilecekleri olumsuzlukların önüne geçiyor. Cihaz portföyünün tamamını kapsayan kişiselleştirme ve bağlantı işlevleri, iş gücünü verimli ölçüde artırıyor. Ofis teknolojilerine getirdiği yenilikçi çözümleri ile dikkat çeken Canon, Çok İşlevli Yazıcılar (MFP) serisi sayesinde müşterilerinin dijital ortamlarını güçlendirmeyi ve benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Kullanıcı güvenliği ön planda!

Canon’un sınıfının en iyi güvenlik çözümlerini sunma geçmişini temel alan bu yeni nesil cihazlar, otomatik veri şifrelemesi yapan FIPS140-2 doğrulamalı Sabit Disk Sürücüsü (Hard Disk Drive– HDD) ve başlatma sırasındaki sistem doğrulaması özellikleri ile ön plana çıkıyor. Kullanıcılar, Güven Temel’ine (ROT) dayalı programları güvenli bir şekilde açabiliyor ve bu özellik korsanların, kuruluşların değerli bilgilerini sakladıkları MFP’lerin güvenlik mekanizmalarına sızmalarını engelliyor.

Gerçek zamanlı güvenlik bilgileri sunan Syslog işlevi, portföyün herhangi bir Güvenlik Bilgileri ve Etkinlik Yönetimi (SIEM) sunucusu ile entegrasyonunu güçlendiriyor. Basit Sertifika Kaydı Protokolü (Simple Certificate Enrolment Protocol- SCEP) ve Ağ Cihazı Kaydı Hizmeti (Network Device Enrolment Service- NDES) ile otomatik güvenlik sertifikası kaydı yapılabilmesi sonucu, sertifikalar bağımsız bir şekilde güncellenebiliyor.

Yönetin ve entegre edin

En iyi seviyede kullanıcı deneyimi yaşatmak amacıyla tasarlanan imageRUNNER ADVANCE cihazlar, yeni ana sayfa kullanıcı ara yüzü ile özelleştirilerek iş planlarını akıcı bir hale getiriyor. Ana Menü işlevlerinin Hızlı Menü ile birleştirilmesinin yanı sıra zaman tüneli özelliği eklenen bu yeni platform cihazlar, en sık tekrarlanan eylemleri kaydederek oluşturduğu kısa yol seçeneği ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

iOS kullanıcıları, iOS kamera uygulaması veya Canon Print Business (CPB) kamera özelliği ile QR kodu taratarak Direkt Bağlantı seçeneği üzerinden cihazlarla doğrudan bağlantı kurabiliyor. Ek olarak tarama sırasında, optik karakter tanıma (OCR) modu ile de 25 Avrupa dili doğru bir şekilde algılanıyor.

imageRUNNER ADVANCE üçüncü nesil, 3’üncü sürüm portföyü:

Medya Danışmanlığı İçin;

Tuğçe Oral

Merve Didişen

Ece Avcı:

Canon Europe Hakkında

Canon Europe, görüntüleme teknolojileri ve hizmetlerinde küresel bir sağlayıcı olan Canon Inc.’nin EMEA stratejik merkezidir. Yaklaşık 120 ülkede operasyonları bulunan Canon Europe, yaklaşık 18.000 çalışanı istihdam etmekte ve Canon’un yıllık küresel gelirinin yaklaşık üçte birini sağlamaktadır.

1937 yılında temelleri atılan sürekli yenilik yapma arzusu Canon’u 80 yıllık tarihi boyunca görüntüleme mükemmelliğinde hep ön saflarda tutmuş ve doğru alanlara yatırım yapmaya ve büyüme fırsatlarını değerlendirmeye bağlılığını sürdürmesini sağlamıştır. Fotoğraf makinelerinden ticari yazıcılara, iş danışmanlığından sağlık hizmetleri teknolojilerine kadar Canon, görüntüleme yenilikleri aracılığıyla yaşamları ve işleri zenginleştirmektedir.

Canon’un kurumsal felsefesi olan Kyosei ‘ortak fayda için yaşamak ve çalışmak’ anlamına gelmektedir. Canon Europe, EMEA ülkelerinde çevresel etkisini asgari düzeye indirmeye odaklanarak ve müşterilerinin Canon ürünleri, çözümleri ve hizmetlerinde çevre duyarlılığına sahip olmasını destekleyerek sürdürülebilir işletme büyümesi elde etmek üzere çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Bodrum Müzik Festivali Fazıl Say Ve Nil Venditti Yönetimindeki Bilkent Senfoni Orkestrası’Nın Görkemli Konseriyle Başladı

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE BİRİNCİ GÜN


Son Dakika! Doğum Sonrası Depresyonunun İlacı Onaylandı

Son Dakika!


Bodrum Müzik Festivali Fazıl Say Ve Nil Venditti Yönetimindeki Bilkent Senfoni Orkestrası’Nın Görkemli Konseriyle Başladı

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE BİRİNCİ GÜN


Yılsonu Konutta 1 Milyonu Aşarız!İlk 7 Ayda 608 Bine Çıktı!

Yılsonu konutta


Teneke Trampet’İn Üçüncü Albümünün Yeni Teklisi “Silahsız” Tüm Dijital Platformlarda Yayınlandı!

TENEKE TRAMPET: “Öldürmek erkeklikse, biz erkek değiliz.”


Etiketler: Canon, güvenlik, imageRUNNER, ADVANCE, yeni

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.