10 Nisan 2019 Çarşamba 15:52

GÜNDEM

Canon, Tıpa World Awards 2019’Da 4 Farklı Ödüle Layık Görüldü

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, TIPA World Awards 2019’da 4 ödüle layık görüldü. EF lenslerinden devrim niteliğindeki EOS E Sistemi’ne kadar her ürününde etkileyici optik mirasını ve yenilikçiliğini vurgulayan Canon, rakip tanımayan uzmanlığı ile TIPA (Technical Image Press Association) tarafından 25 yıldır, farklı kategori ve alanlarda ödüle layık görülüyor.

Canon, Tıpa World Awards 2019’Da 4 Farklı Ödüle Layık Görüldü
Canon, Tıpa World Awards 2019’Da 4 Farklı Ödüle Layık Görüldü
Canon, Tıpa World Awards 2019’Da 4 Farklı Ödüle Layık Görüldü
Canon, Tıpa World Awards 2019’Da 4 Farklı Ödüle Layık Görüldü
Canon, Tıpa World Awards 2019’Da 4 Farklı Ödüle Layık Görüldü
Canon, Tıpa World Awards 2019’Da 4 Farklı Ödüle Layık Görüldü
Canon, Tıpa World Awards 2019’Da 4 Farklı Ödüle Layık Görüldü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, TIPA World Awards 2019’da 4 ödül alarak, sektörde süregelen başarılarına bir yenisini daha ekledi. Beş kıtaya yayılan 15 ülkeden 30 sektörel dergiyi temsil eden TIPA World Awards, dünyaca bir üne sahip olan fotoğraflama ve görüntüleme ödüllerini dağıttı.

Her biri alanında lider olarak öne çıkan Canon’un yeni full-frame aynasız ürünleri, TIPA World 2019’da iki ödül almaya layık görüldü. Ödüllerden birini ekonomik, kompakt ve hafif fotoğraf makinesi gövdesi ile EOS RP alırken, bir diğer ödül ise üstün performans özellikleri ile L serisi lens ailesinin ezber bozan üyesi RF50mm F1.2 L USM’ye gitti. Fotoğraflama performansında yeni standartlar belirlen bu iki ürün, sahip oldukları dünyanın en hızlı otomatik odaklama sistemi özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Canon ürünlerine verilen diğer iki ödül ise EF ve EF-M lens serisine gitti. Canon; dünyanın en hafif 400mm f/2.8 lensi olanEF400mm f/2.8L IS III USM lensinden; kompakt, yüksek kaliteli EF-M32mm f/1.4 STM lensine kadar geliştirdiği ileri lens teknolojisi ile adından söz ettiriyor. Optik mükemmellik alanında sunduğu yeniliklerle takdir edilen Canon, ürün serisinin tamamında her kullanıcı tipine uygun çekim takımları sunuyor.

Aşağıdaki ürünler 2019 TIPA World Awards’ta ödüle layık görülmüştür:

Medya danışmanlığı için, lütfen bağlantıya geçin:

Tuğçe Oral

Merve Didişen

Ece Avcı:

Canon Europe Hakkında

Canon Europe, küresel görüntüleme teknolojileri ve hizmetleri sağlayıcısı ve dünyanın en ünlü ve en sevilen markalarından biri olan Canon Inc.’nin EMEA koludur. Yaklaşık 120 ülkede operasyonları bulunan Canon Europe, bölgede yaklaşık 19.000 çalışanı istihdam etmekte ve Canon’un yıllık küresel gelirinin yaklaşık üçte birini sağlamaktadır.

1937 yılında kurulan Canon, son 80 yıldır görüntüleme alanında lider bir isim olmuştur ve insanların görüntüleme yoluyla sürekli olarak yeniden hayal etmelerine yardımcı olmaya kendini adamıştır. Fotoğraf makinelerinden ticari yazıcılara, iş danışmanlığından sağlık hizmetleri teknolojilerine kadar Canon, görüntüleme yenilikleri aracılığıyla yaşamları ve işleri zenginleştirmektedir.

Canon olarak görüntüleme teknolojisi ve hizmetlerinin olumlu gücünü artırıyoruz. İnsanlarımız ve ürünlerimiz yoluyla toplumsal ve çevresel faydalar sunarak, ortak fayda için birlikte çalışmak anlamına gelen Kyosei felsefemize dönük bağlılığımızı güçlü bir şekilde sergiliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Hafızayı Sildirmek Mümkün Mü

Hafızayı sildirmek mümkün mü?


Veocel™ Markası, “Bizim Elimizde” İnisiyatifi İle Islak Mendillerdeki Gizli Plastiklere Dikkat Çekiyor

Yenilenebilir ağaç ham maddesinden çevreye duyarlı özel elyaflar üreten Lenzing Grup, daha sürdürülebilir ham maddelerin kullanımını teşvik etmek için çevre bilincini artırmaya yönelik bir basın toplantısı düzenledi.


Türk Çift Aya Uzanıyor

Eren ve Fatih Özmen çiftinin sahibi olduğu global havacılık şirketi Sierra Nevada Corporation (SNC), Artemis Ay görevini desteklemek üzere NASA tarafından seçildi ve "Shooting Star" adı verilen kargo modülünün test versiyonunu NASA’nın Kennedy Uzay Merkezi’ne gönderdi.


Küresel Gıda Sisteminin Çevre Ve Toplum Sağlığına Maliyeti 12 Trilyon Dolara Ulaştı

Küresel gıda ve tarım sistemlerinin piyasa değeri 10 trilyon doları bulurken, ekosistemlerde geri dönüşü olmayan zararlar ve kamu sağlığı harcamaları hızla artıyor. BCFN Vakfı'nın 10'uncu kez düzenlediği Uluslararası Gıda ve Beslenme Forumu'nda uzmanlar, çevresel zarardan toplum sağlığına kadar gizli maliyetin 12 trilyon dolara ulaştığına dikkat çekti. Mevcut sistemlerde yapılacak devrimle 5,7 trilyon dolarlık ekonomik getiri sağlanabileceğini belirten uzmanlar, paylaştığı yeni araştırmalarla 2030'a kadar her yıl 4,5 trilyon dolara varan yeni iş fırsatları yaratılabileceğini belirtti.


Beymen Club'tan Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Yılbaşı Hediyeleri

Doğadan, etnik zenginliklerden, şehir yaşamından ve sanattan ilham alan, casual tarzıyla her sezon güncel kodları yeniden yorumlayan BEYMEN Club, yılbaşı için çok özel hediye seçenekleri sunuyor.


Etiketler: Canon, görüntüleme, TIPA, World, ödül

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.