20 Kasım 2019 Çarşamba 15:33

GÜNDEM

Canon Uvgel 460 Mürekkebine Dünya Otoritesinden Onay

Canon UVgel 460 mürekkebi, dünya çapında lider güvenlik ve sertifikasyon şirketi olan UL Environment tarafından verilen “UL GREENGUARD Gold” sertifikası almaya hak kazandı. Bu akreditasyon ile UVgel 460 mürekkebinin okul, hastane gibi yerlerin iç alanlarında kullanımının güvenli olduğu kanıtlanmış oldu.

Canon Uvgel 460 Mürekkebine Dünya Otoritesinden Onay
Canon Uvgel 460 Mürekkebine Dünya Otoritesinden Onay
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Mayıs ayında lansmanı gerçekleştirilen yeni Colorado 1650 rulodan ruloya yazıcı ile birlikte kullanıma sunulan esnek Canon UVgel 460, UL Environment tarafından verilen “UL GREENGUARD Gold” sertifikasını almaya hak kazanarak bu mürekkebin okullarda ve sağlık kuruluşlarındaki iç alan kullanımlarına uygun olması bakımından tescillenmiş oldu. Böylelikle UVgel 460, esnek mürekkebinin iç mekanlarda en güvenilir baskıları alabilme özelliğinin kanıtlanmasıyla dünyanın en önemli otoritesi olan UL Investment tarafından onaylanmış oldu.

Dünya otoritesinden alınan tescil ve sertifikaya yönelik mutluluğunu dile getiren Canon EMEA Geniş Formatlı Grafikler Birimi Başkan Yardımcısı Michele Tuscano “Piyasaya sunulmasını izleyen ilk birkaç ay içerisinde Colorado 1650 modelimizle ilgili çok güzel yorumlar aldık. Müşterilerimiz ve akredite iş ortaklarımız özellikle onlara tek bir tuş dokunuşuyla parlak ve mat çıktı arasında geçiş yapma olanağı tanıyan FLXfinish özelliğini beğendiler. Bu özellik, çevreyle ilgili akreditasyonu temel bir koşul haline getirerek birinci sınıf iç mekan POS grafikleri ve estetik dekorasyon uygulamaları için harika fırsatların kapısını açıyor. Bu yeni sertifika ile birlikte müşterilerimiz ve iş ortaklarımız Colorado 1650’nin becerilerini, bu yazıcı ile alınan baskıların tüm iç mekan uygulamaları için güvenli olduğunu bilerek, iç rahatlığıyla tanıtabilir” dedi.

Birçok uygulamada kullanılabilen teknoloji

Canon UVgel 460 mürekkebi yüzde 85 oranında esnemesiyle kendinden yapışkanlı vinil ve polyester tekstillerde de tercih edilebiliyor. Bu özelliği ile baskının rahatlıkla katlanması, sarılması veya kıvrılmasını sağlanıyor. Sertifikalı mürekkep, iç mekanlardaki çerçeveli kanvaslar, kumaşa dijital baskısı alınan yönlendirmeler, önden ve arkadan aydınlatmalı grafikler, esnek duvar kaplamaları gibi yüzey dekorasyon uygulamaları ve dış mekanlardaki taşıt grafikleri gibi birçok farklı uygulamada rahatlıkla kullanılabiliyor.

Medya Danışmanlığı İçin;

Tuğçe Oral

Merve Didişen

Ece Avcı:

Canon Avrupa Hakkında

Canon Avrupa, görüntüleme teknolojileri ve hizmetlerinde küresel bir sağlayıcı olan Canon Inc.’nin EMEA stratejik merkezidir. Yaklaşık 120 ülkede operasyonları bulunan Canon Avrupa, yaklaşık 17.000 çalışanı istihdam etmekte ve Canon’un yıllık küresel gelirinin yaklaşık dörtte birini sağlamaktadır.

1937 yılında temelleri atılan sürekli yenilik yapma arzusu Canon’u 80 yıllık tarihi boyunca görüntüleme mükemmelliğinde hep ön saflarda tutmuş ve doğru alanlara yatırım yapmaya ve büyüme fırsatlarını değerlendirmeye bağlılığını sürdürmesini sağlamıştır. Fotoğraf makinelerinden ticari yazıcılara, iş danışmanlığından sağlık hizmetleri teknolojilerine kadar Canon, görüntüleme yenilikleri aracılığıyla yaşamları ve işleri zenginleştirmektedir.

Canon’un kurumsal felsefesi olan Kyosei ‘ortak fayda için yaşamak ve çalışmak’ anlamına gelmektedir. Canon Avrupa, EMEA ülkelerinde çevresel etkisini asgari düzeye indirmeye odaklanarak ve müşterilerinin Canon ürünleri, çözümleri ve hizmetlerinde çevre duyarlılığına sahip olmasını destekleyerek sürdürülebilir işletme büyümesi elde etmek üzere çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 5 10 Aralık Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Samsung İnovasyon Merkezi’Nde Belediyelerin Dijital Dönüşümü Masaya Yatırıldı

Samsung İnovasyon Merkezi’nde


Lagu Design Daveti

Tasarımın Sanatla Buluştuğu Özel Bir Gece


Groupama Türkiye 95. Yılını Kutluyor!

Groupama’nın Türkiye’de sigortacılığa yön veren hikâyesi, Güven Sigorta’nın kurulduğu 1924 yılından bu yana başarıyla devam ediyor.


Enka, Sırbistan’Da Otoyol İnşa Ediyor

ENKA, Avrupa’nın en önemli ulaşım koridorlarını birbirine bağlıyor


Etiketler: Canon, Avrupa, Colorado, 1650, esnek

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.