10 Mayıs 2019 Cuma 10:03

GÜNDEM

Cappy’Den Ramazan Ayına Özel Şerbet

Altı yüz yıllık geçmişe dayanan Ramazan şerbeti geleneğini sofralara taşıyan Cappy, Ramazan ayına özel ürettiği Cappy Geleneksel Ramazan Şerbeti’ni bu yıl da tüketicilerle buluşturuyor. Doğal meyve tatlarının lezzetiyle piyasaya çıktığı 2010 yılından bu yana yoğun ilgi gören Cappy Geleneksel Ramazan Şerbeti, bu yıl da İftar sofrasında yerini alacak.

Cappy’Den Ramazan Ayına Özel Şerbet
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her sene gördüğü yoğun ilgi ile Ramazan sofralarının en sevilen lezzetlerinden biri haline gelen Cappy Geleneksel Ramazan Şerbeti,9. senesinde yeniden tüketicilerle buluşuyor.

Cappy ile yeniden hayata geçirilen Cappy Ramazan Şerbeti, zenginleştirilen içeriğiyle özel bir lezzet sunuyor. Eşsiz lezzetini vişne, kırmızı üzüm, erik, zencefil, karanfil ve incir tatlarının dengeli uyumundan alan Cappy Ramazan Şerbeti, ferah tadı ve zengin içeriğiyle, iftar sofralarının vazgeçilmez içeceği olarak bu yıl da Ramazan’la birlikte sofralarımızda yerini alıyor.

Coca-Cola Hakkında

Coca-Cola Şirketi (NYSE: KO), 500’ü aşkın gazlı ve gazsız içecek markası ve 3.900’ü aşkın içecek seçeneği ile tüketicilerine ferahlık sağlayan, dünyanın en büyük alkolsüz içecek şirketidir. Şirketimizin portföyünde, başta dünyanın en değerli ve en tanınan markalarından Coca-Cola olmak üzere, 19’u azaltılmış, düşük veya sıfır kalorili seçenekleri bulunan ve değeri 1 milyar doların üzerinde 21 adet marka yer almaktadır. Milyar dolarlık markalarımız arasında, Diet Coke, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Dasani, vitaminwater, Powerade, Minute Maid, Simply, Dal Valle, Georgia ve Gold Peak de bulunmaktadır. Dünyanın en büyük alkolsüz içecek dağıtım sistemi ile, hem gazlı hem de gazsız içeceklerde bir numaralı üreticiyiz. Her gün 200’ü aşkın ülkede 1,9 milyar porsiyon içeceğimiz tüketiciler ile buluşmaktadır. Toplumların sürdürülebilirliği için çalışan şirketimiz, ekolojik ayak izini azaltan, çalışanları için güvenli ve kapsayıcı bir iş ortamı yaratan ve içinde faaliyet gösterdiği toplumların ekonomik gelişmesini destekleyen girişimlere odaklanmaktadır. Şişeleyici ortaklarımız ile birlikte, 700.000’i aşkın sistem çalışanımız ile dünyanın en büyük 10 işvereni arasında yer alıyoruz. Daha fazla bilgi için, www.coca-colacompany.com adresinden Coca-Cola Yolculuğunu takip edebilir, bizi Twitter üzerinde twitter.com/CocaColaCo adresinden takip edebilir, www.coca-colablog.com adresindeki Coca-Cola Unbottled blogumuzu ziyaret edebilir veya LinkedIn üzerinde www.linkedin.com/company/the-coca-cola-company adresinden bizi bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Masallar Artık Youtube Üzerinden Dinleniyor

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş, Uyku ve Çocuk by Yataş YouTube kanalındaki onlarca masalla 2.5 milyonu aşkın izlenmeye ulaştı.


Ford Otosan'a Avrupa'dan Büyük Ödül

Ford Otosan ulusal ve uluslararası ödüllerine bir yenisini ekledi: CLEPA İnovasyon Ödülü


Bebek Yuvası Miniğin İlk Uykusu Ve Oyun Zamanı İçin Mükemmel Bir Seçenek!

COZY NEST İLE MİNİKLERE KONFORLU BİR YUVA OLUŞTURUN


Favori Diziniz Bitti. Sırada Ne Var

Game of Thrones’un son bölümü yayınlandıktan sonra dizinin tüm dünyadaki fanları için bir dönem sona erdi. Philips TV, izleyecek bir kült dizisi olmayanlara yeni dizi önerileri listesi hazırladı.


Türkiye İmsad Gündem Buluşmaları ''Fırtınalı Havada Dümende Olmak''

TÜRKİYE İMSAD GÜNDEM BULUŞMALARI: ‘FIRTINALI HAVADA DÜMENDE OLMAK’


Etiketler: Coca-Cola, Ramazan, Cappy, aşkın, içecek

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.