10 Mayıs 2019 Cuma 10:03

GÜNDEM

Cappy’Den Ramazan Ayına Özel Şerbet

Altı yüz yıllık geçmişe dayanan Ramazan şerbeti geleneğini sofralara taşıyan Cappy, Ramazan ayına özel ürettiği Cappy Geleneksel Ramazan Şerbeti’ni bu yıl da tüketicilerle buluşturuyor. Doğal meyve tatlarının lezzetiyle piyasaya çıktığı 2010 yılından bu yana yoğun ilgi gören Cappy Geleneksel Ramazan Şerbeti, bu yıl da İftar sofrasında yerini alacak.

Cappy’Den Ramazan Ayına Özel Şerbet
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her sene gördüğü yoğun ilgi ile Ramazan sofralarının en sevilen lezzetlerinden biri haline gelen Cappy Geleneksel Ramazan Şerbeti,9. senesinde yeniden tüketicilerle buluşuyor.

Cappy ile yeniden hayata geçirilen Cappy Ramazan Şerbeti, zenginleştirilen içeriğiyle özel bir lezzet sunuyor. Eşsiz lezzetini vişne, kırmızı üzüm, erik, zencefil, karanfil ve incir tatlarının dengeli uyumundan alan Cappy Ramazan Şerbeti, ferah tadı ve zengin içeriğiyle, iftar sofralarının vazgeçilmez içeceği olarak bu yıl da Ramazan’la birlikte sofralarımızda yerini alıyor.

Coca-Cola Hakkında

Coca-Cola Şirketi (NYSE: KO), 500’ü aşkın gazlı ve gazsız içecek markası ve 3.900’ü aşkın içecek seçeneği ile tüketicilerine ferahlık sağlayan, dünyanın en büyük alkolsüz içecek şirketidir. Şirketimizin portföyünde, başta dünyanın en değerli ve en tanınan markalarından Coca-Cola olmak üzere, 19’u azaltılmış, düşük veya sıfır kalorili seçenekleri bulunan ve değeri 1 milyar doların üzerinde 21 adet marka yer almaktadır. Milyar dolarlık markalarımız arasında, Diet Coke, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Dasani, vitaminwater, Powerade, Minute Maid, Simply, Dal Valle, Georgia ve Gold Peak de bulunmaktadır. Dünyanın en büyük alkolsüz içecek dağıtım sistemi ile, hem gazlı hem de gazsız içeceklerde bir numaralı üreticiyiz. Her gün 200’ü aşkın ülkede 1,9 milyar porsiyon içeceğimiz tüketiciler ile buluşmaktadır. Toplumların sürdürülebilirliği için çalışan şirketimiz, ekolojik ayak izini azaltan, çalışanları için güvenli ve kapsayıcı bir iş ortamı yaratan ve içinde faaliyet gösterdiği toplumların ekonomik gelişmesini destekleyen girişimlere odaklanmaktadır. Şişeleyici ortaklarımız ile birlikte, 700.000’i aşkın sistem çalışanımız ile dünyanın en büyük 10 işvereni arasında yer alıyoruz. Daha fazla bilgi için, www.coca-colacompany.com adresinden Coca-Cola Yolculuğunu takip edebilir, bizi Twitter üzerinde twitter.com/CocaColaCo adresinden takip edebilir, www.coca-colablog.com adresindeki Coca-Cola Unbottled blogumuzu ziyaret edebilir veya LinkedIn üzerinde www.linkedin.com/company/the-coca-cola-company adresinden bizi bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Vakıfbank’Tan Tlref’E Endeksli Ticari Kredi

VakıfBank reel ekonomiye kaynak sağlamaya devam ediyor:


2050 Yılında Hasta Sayısının 150 Milyona Ulaşması Bekleniyor “Dünyada Her 20 Yılda Demanslı Hasta Sayısı İkiye Katlanıyor”

Türkiye Alzheimer Derneği, 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü kapsamında hasta ve hasta yakınlarıyla bir araya geldi. Şişli Gündüz Bakımevi’nde Abdi İbrahim’in koşulsuz desteği ile gerçekleşen etkinlikte hastalar, anaokulu öğrencileri ile bir araya gelerek keyifli vakit geçirdiler ve kendi el emekleriyle hazırladıkları eserleri sergilediler.


Tuzla'daki Fabrika Yangını Kontrol Altına Alındı

Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikada çıkan yangın 18.15 itibariyle kontrol altına alındı, soğutma çalışmaları yürütülüyor. Patlamada yaralanan itfaiye eri Nebi Polat’ın tedavisi devam ediyor.


İnci Sözlük Ve Uludağ Sözlük Satıldı!

Türkiye internetinin en yaratıcı topluluklarını oluşturan ve sözlük konseptinin en büyük oyuncuları arasında yer alan İnci Sözlük ile Uludağ Sözlük’ün %50 hissesi, 10 milyon TL değerlemeyle satıldı. İki sözlük sitesiyle birlikte İncicaps ve Haberself siteleri ile bu sitelere bağlı sosyal medya hesapları da satış sürecine dahil edildi.


“Çözüm Üreten Kentler” İstanbul’Da Buluşacak

Marmara Uluslararası Kent Forumu, 25 ülkeden 3 binin üzerinde katılımcıyla göçten iklim değişikliğine, şehir teknolojilerinden inovasyona kadar kentlere ilişkin birçok konuyu İstanbul’da tartışmaya açacak. Forumda İBB adına Orhan Demir ile Prof. Dr. Yasin Çağatay Seçkin de birer konuşma yaparak Ekrem İmamoğlu’nun “İstanbul” vizyonunu paylaşacak.


Etiketler: Coca-Cola, Ramazan, Cappy, aşkın, içecek

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.